Akcesoria do SUZUKI SJ410

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 2 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
SUZUKI SJ410 1.0 (SJ410)
1981.09
1988.12
970
F10A
45
(33)
samochód terenowy zamknięty
SUZUKI SJ410 Cabrio (OS) 1.0 (SJ410)
1981.09
1991.07
970
F10A
45
(33)
samochód terenowy otwarty
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Suzuki Sj410
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ

BOSCH
Pióro wycieraczki Twin 280 przegubowe 280mm (2 szt.) Przód

Typ wycieraczek szkieletowe
Długość [mm] 280
Linia Twin
Miejsce zabudowy Przód
Ze spojlerem Nie
Typ ramienia Hak
Liczba [szt.] 2
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
58.03 
zł
46.42
37.74 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

HELLA
Żarówka światła dalekosiężnego 8GJ002 525-131

Źródło światła H4
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55 60
Rodzaj gniazda P43T-38
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
10.11 
zł
10.11
8.22 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka P21W Pure Light (10 szt.) 12V 21W

Źródło światła P21W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
20.07 
zł
16.86
13.71 zł
(1.69 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka P21/5W Pure Light (10 szt.) 12V 5/21W

Źródło światła P21/5W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda BAY15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
28.94 
zł
24.32
19.77 zł
(2.43 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

BOSCH
Żarówka P21W Pure Light (2 szt.) 12V 21W

Źródło światła P21W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
7.95 
zł
6.68
5.43 zł
(3.34 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

BOSCH
Żarówka P21/5W Pure Light (2 szt.) 12V 5/21W

Źródło światła P21/5W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda BAY15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
7.82 
zł
6.57
5.34 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka R5W Pure Light (10 szt.) 12V 5W

Źródło światła R5W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
22.68 
zł
19.05
15.49 zł
(1.91 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

HELLA
Żarówka światła kierunkowskazu 8GP003 594-123

Źródło światła W5W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda W 2,1 x 9,5d
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
7.60 
zł
7.60
6.18 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka R5W Pure Light (2 szt.) 12V 5W

Źródło światła R5W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
6.99 
zł
5.87
4.77 zł
(2.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka P21W Longlife Daytime (10 szt.) 12V 21W

Źródło światła P21W
Linia Longlife Daytime
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.63 
zł
38.33
31.16 zł
(3.83 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka P21W Pure Light (10 szt.) 12V 21W

Źródło światła P21W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
23.73 
zł
19.93
16.20 zł
(1.99 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka P21/5W Longlife Daytime (10 szt.) 12V 5/21W

Źródło światła P21/5W
Linia Longlife Daytime
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda BAY15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.89 
zł
43.59
35.44 zł
(4.36 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Przydatne akcesoria do: SUZUKI SJ410 – komfort, porządek i funkcjonalność na co dzień

Akcesoria samochodowe do: SUZUKI SJ410 to nie tylko dodatki – to rozwiązania, które realnie wpływają na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Dzięki nim możesz zadbać o porządek w aucie, ochronić tapicerkę, przygotować się na zimę czy ułatwić codzienne użytkowanie pojazdu. Niezależnie od tego, czy jeździsz głównie po mieście, czy często ruszasz w dłuższe trasy, odpowiednie akcesoria sprawią, że każda podróż będzie przyjemniejsza. W tej kategorii znajdziesz produkty, które odpowiadają na konkretne potrzeby kierowców – praktyczne, wygodne i zawsze dopasowane do Twojego modelu auta.

W ofercie znajdują się m.in. pokrowce na fotele, dywaniki, wycieraczki, żarówki, organizery do bagażnika, uchwyty na telefon, a także akcesoria zimowe, takie jak skrobaczki czy maty na szybę. Jeśli często przewozisz bagaż, zwróć uwagę na pasy mocujące, siatki czy kuferki dachowe. Każdy z tych elementów pomaga utrzymać auto w lepszym stanie, zwiększa jego funkcjonalność i sprawia, że jazda staje się bardziej uporządkowana. To proste rozwiązania, które robią dużą różnicę – przekonaj się, jak wiele możesz zyskać, wybierając sprawdzone akcesoria do: SUZUKI SJ410.

Dlaczego warto inwestować w akcesoria do: SUZUKI SJ410?

Zakup odpowiednich akcesoriów do: SUZUKI SJ410 to inwestycja, która szybko się zwraca. Dzięki nim łatwiej utrzymać czystość w aucie, chronić oryginalne elementy wnętrza i poprawić ogólny komfort podróżowania. Pokrowce zabezpieczają tapicerkę przed zabrudzeniami i przetarciami, a dywaniki zapobiegają gromadzeniu się wilgoci i błota, zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym. Z kolei akcesoria do bagażnika czy organizery pomagają zapanować nad chaosem i sprawiają, że każda rzecz ma swoje miejsce. To drobne udogodnienia, które znacząco poprawiają codzienne użytkowanie pojazdu.

Warto pamiętać, że niektóre akcesoria wpływają także na bezpieczeństwo – np. wycieraczki zapewniają dobrą widoczność w trudnych warunkach, a odpowiednie żarówki zwiększają Twoją widoczność na drodze. Akcesoria zimowe, takie jak łańcuchy czy odmrażacze, chronią auto i kierowcę w niskich temperaturach. Dobrze dobrane dodatki zmniejszają ryzyko awarii, poprawiają ergonomię i pomagają utrzymać auto w lepszym stanie przez dłuższy czas. To nie tylko wygoda, ale i dbałość o wartość Twojego samochodu SUZUKI SJ410 w dłuższej perspektywie.

Jakie akcesoria warto mieć zawsze w swoim aucie SUZUKI SJ410?

Niektóre akcesoria samochodowe to po prostu must-have – sprawdzają się w każdej sytuacji i znacząco podnoszą komfort codziennej jazdy. Warto mieć je zawsze pod ręką, bo często pomagają w drobnych, ale uciążliwych problemach, które mogą pojawić się w każdej trasie. Odpowiednio wyposażony samochód to mniejsze ryzyko stresu w nieprzewidzianych okolicznościach oraz większy porządek i wygoda na co dzień. Jeśli chcesz dobrze przygotować swoje auto SUZUKI SJ410, warto rozważyć uzupełnienie wyposażenia o kilka uniwersalnych akcesoriów.

Najczęściej wybierane i najbardziej praktyczne to:

  • dywaniki podłogowe (gumowe lub welurowe),
  • zestaw zapasowych żarówek i bezpieczników,
  • skrobaczka i szczotka do szyb (nie tylko zimą),
  • uchwyt na telefon lub nawigację,
  • mata do bagażnika i organizer,
  • apteczka oraz trójkąt ostrzegawczy (wymagane przepisami),
  • ładowarka samochodowa lub powerbank.

To niewielkie elementy, ale robią ogromną różnicę – wpływają zarówno na bezpieczeństwo, jak i na przyjemność z jazdy.

Zadbaj o swój komfort i auto – małe dodatki, duży efekt

W codziennym użytkowaniu samochodu to właśnie drobne dodatki często robią największą różnicę. Praktyczne akcesoria do: SUZUKI SJ410 potrafią nie tylko ułatwić organizację wnętrza, ale też znacząco wpłynąć na komfort jazdy – zarówno kierowcy, jak i pasażerów. Uchwyty na napoje, porządny organizer do bagażnika, osłony przeciwsłoneczne czy nakładki na pasy bezpieczeństwa to detale, które zwiększają wygodę podczas każdej trasy. Również estetyka wnętrza ma znaczenie – dobrze dobrane dodatki sprawiają, że czujesz się w aucie bardziej „u siebie”. To proste, a jednocześnie bardzo skuteczne sposoby na to, by poprawić sobie codzienne podróżowanie.

Warto też pomyśleć o akcesoriach, które podnoszą funkcjonalność auta w określonych porach roku – np. zimowe maty, osłony na szyby czy dodatkowe schowki. Takie rozwiązania pozwalają dostosować samochód SUZUKI SJ410 do zmieniających się warunków i Twoich aktualnych potrzeb. Co więcej, większość z nich nie wymaga montażu ani specjalistycznej wiedzy – wystarczy kilka minut, by całkowicie odmienić wnętrze i zwiększyć jego praktyczność. To właśnie w tych detalach kryje się prawdziwa wygoda i poczucie, że auto jest dopasowane do Twojego stylu życia.

Wybierz sprawdzone akcesoria do: SUZUKI SJ410 w Inter Cars

Szukasz funkcjonalnych, estetycznych i solidnych dodatków do swojego auta? W Inter Cars znajdziesz starannie wyselekcjonowane akcesoria do: SUZUKI SJ410, które spełnią oczekiwania zarówno kierowców ceniących wygodę, jak i tych, którzy stawiają na praktyczne rozwiązania. Oferujemy produkty znanych marek, dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – bez ryzyka nietrafionego zakupu. Zamawiasz szybko, wygodnie i z gwarancją jakości. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak wiele mogą zmienić dobrze dobrane akcesoria w Twoim samochodzie.