Żarówki do SUZUKI SJ410

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 2 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
SUZUKI SJ410 1.0 (SJ410)
1981.09
1988.12
970
F10A
45
(33)
samochód terenowy zamknięty
SUZUKI SJ410 Cabrio (OS) 1.0 (SJ410)
1981.09
1991.07
970
F10A
45
(33)
samochód terenowy otwarty
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Suzuki Sj410

HELLA
Żarówka światła dalekosiężnego 8GJ002 525-131

Źródło światła H4
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55 60
Rodzaj gniazda P43T-38
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
10.11 
zł
10.11
8.22 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka P21W Pure Light (10 szt.) 12V 21W

Źródło światła P21W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
20.07 
zł
16.86
13.71 zł
(1.69 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka P21/5W Pure Light (10 szt.) 12V 5/21W

Źródło światła P21/5W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda BAY15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
28.94 
zł
24.32
19.77 zł
(2.43 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

BOSCH
Żarówka P21W Pure Light (2 szt.) 12V 21W

Źródło światła P21W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
7.95 
zł
6.68
5.43 zł
(3.34 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

BOSCH
Żarówka P21/5W Pure Light (2 szt.) 12V 5/21W

Źródło światła P21/5W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda BAY15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
7.82 
zł
6.57
5.34 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka R5W Pure Light (10 szt.) 12V 5W

Źródło światła R5W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
22.68 
zł
19.05
15.49 zł
(1.91 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

HELLA
Żarówka światła kierunkowskazu 8GP003 594-123

Źródło światła W5W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda W 2,1 x 9,5d
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
7.60 
zł
7.60
6.18 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka R5W Pure Light (2 szt.) 12V 5W

Źródło światła R5W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
6.99 
zł
5.87
4.77 zł
(2.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka P21W Longlife Daytime (10 szt.) 12V 21W

Źródło światła P21W
Linia Longlife Daytime
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.63 
zł
38.33
31.16 zł
(3.83 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka P21W Pure Light (10 szt.) 12V 21W

Źródło światła P21W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
23.73 
zł
19.93
16.20 zł
(1.99 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka P21/5W Longlife Daytime (10 szt.) 12V 5/21W

Źródło światła P21/5W
Linia Longlife Daytime
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda BAY15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.89 
zł
43.59
35.44 zł
(4.36 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

HELLA
Żarówka światła kierunkowskazu 8GA002 073-281/10

Źródło światła P21W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15D
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
46.60
37.89 zł
(4.66 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Jak dobrać żarówki do SUZUKI SJ410?

Wybór odpowiednich żarówek do SUZUKI SJ410 wpływa na bezpieczeństwo oraz komfort jazdy. Warto sprawdzić, jaki typ żarówek jest zalecany do Twojego SUZUKI SJ410, aby uniknąć problemów z montażem czy oświetleniem drogi. Dobrze dobrane żarówki zapewniają lepszą widoczność i chronią reflektory przed uszkodzeniami.

Rodzaje żarówek do SUZUKI SJ410 – co wybrać?

do SUZUKI SJ410 możesz wybrać różne rodzaje żarówek, takie jak halogenowe, LED czy ksenonowe. Każdy typ żarówki do SUZUKI SJ410 ma swoje zalety – LED są energooszczędne, halogeny łatwe w wymianie, a ksenony oferują mocne światło. Wybierz rozwiązanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Najczęstsze objawy zużycia żarówek do SUZUKI SJ410

W SUZUKI SJ410 zużyte żarówki mogą powodować słabsze oświetlenie lub migotanie świateł. Gdy zauważysz, że żarówki do SUZUKI SJ410 świecą nierówno lub całkiem przestają działać, to znak, że czas na wymianę. Regularna kontrola stanu żarówek zwiększa bezpieczeństwo na drodze.

Gdzie kupić żarówki do SUZUKI SJ410?

Żarówki do SUZUKI SJ410 możesz kupić wygodnie na intercars.pl lub w sieci oddziałów Inter Cars. Skorzystaj z opcji filtrowania po modelu auta, aby szybko znaleźć odpowiednie produkty do Twojego SUZUKI SJ410. Dzięki temu masz pewność, że wybierasz właściwe żarówki do swojego pojazdu.