Oleje silnikowe do TOYOTA COROLLA

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 213 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
TOYOTA COROLLA Hatchback (_E21_, _EA1_, _EH1_) 1.2 (NRE210)
2019.01
1197
8NR-FTS
116
(85)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Kombi (_E21_) 1.2 (NRE210)
2019.02
1197
8NR-FTS
116
(85)
Kombi
TOYOTA COROLLA Sedan (_E15_) 1.3 (NRE150)
2008.12
2014.07
1329
1NR-FE
101
(74)
Sedan
TOYOTA COROLLA Sedan (_E18_, ZRE1_) 1.3 Dual-VVTi (NRE180_)
2013.06
2018.12
1329
1NR-FE
99
(73)
Sedan
TOYOTA COROLLA Sedan (_E15_) 1.4 D-4D (NDE150)
2006.10
2014.07
1364
1ND-TV
90
(66)
Sedan
TOYOTA COROLLA Sedan (_E18_, ZRE1_) 1.4 D-4D (NDE180_, NDE170_)
2013.06
2018.12
1364
1ND-TV
90
(66)
Sedan
TOYOTA COROLLA Sedan (_E15_) 1.4 VVT-i (ZZE150_)
2006.11
2013.11
1398
4ZZ-FE
97
(71)
Sedan
TOYOTA COROLLA Sedan (_E21_) 1.5 VVTi (MZEA11)
2021.01
1490
M15A-FKS
125
(92)
Sedan
TOYOTA COROLLA Sedan (_E15_) 1.6 (ZRE151)
2006.11
2013.11
1598
1ZR-FAE 1ZR-FE
132
(97)
Sedan
TOYOTA COROLLA Sedan (_E15_) 1.6 Dual VVTi (ZRE141, ZRE151)
2007.01
2014.07
1598
1ZR-FE
124
(91)
Sedan
TOYOTA COROLLA Sedan (_E15_) 1.6 VVTi (ZRE141_, ZRE151_)
2010.07
2014.05
1598
1ZR-FAE 1ZR-FE
122
(90)
Sedan
TOYOTA COROLLA Sedan (_E15_) 1.6 VVTi (ZZE141_)
2007.08
2013.06
1598
3ZZ-FE
110
(81)
Sedan
TOYOTA COROLLA Sedan (_E18_, ZRE1_) 1.6 (ZRE171, ZRE181)
2013.06
2018.12
1598
1ZR-FAE 1ZR-FE
122
(90)
Sedan
TOYOTA COROLLA Sedan (_E18_, ZRE1_) 1.6 (ZRE181_)
2013.06
2018.12
1598
1ZR-FAE
132
(97)
Sedan
TOYOTA COROLLA Sedan (_E21_) 1.6 VVTi (ZRE210)
2019.01
1598
1ZR-FAE 1ZR-FE
132
(97)
Sedan
TOYOTA COROLLA Sedan (_E21_) 1.6 VVTi (ZRE210)
2019.01
1598
1ZR-FAE 1ZR-FE
122
(90)
Sedan
TOYOTA COROLLA Sedan (_E15_) 1.8 (ZZE142_, ZZE142R)
2007.12
2014.07
1794
1ZZ-FE
132
(97)
Sedan
TOYOTA COROLLA CROSS (ZVG1_, ZSG1_, MXGH1_, MXGA1_) 1.8 Hybrid (ZVG13)
2023.02
1798
2ZR-FXE
140
(103)
SUV
TOYOTA COROLLA Hatchback (_E21_, _EA1_, _EH1_) 1.8 Hybrid (ZWE211, ZWE219)
2018.10
1798
2ZR-FXE
122
(90)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Hatchback (_E21_, _EA1_, _EH1_) 1.8 VVTi Hybrid (ZWE219)
2022.09
1798
2ZR-FXE
140
(103)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Kombi (_E21_) 1.8 Hybrid (ZWE211W)
2019.02
1798
2ZR-FXE
122
(90)
Kombi
TOYOTA COROLLA Kombi (_E21_) 1.8 VVTi Hybrid (ZWE219)
2022.09
1798
2ZR-FXE
140
(103)
Kombi
TOYOTA COROLLA Sedan (_E15_) 1.8 (ZRE142)
2008.08
2012.04
1798
2ZR-FAE 2ZR-FE
135
(99)
Sedan
TOYOTA COROLLA Sedan (_E15_) 1.8 VVTi (ZRE142)
2008.01
2014.07
1798
2ZR-FE
132
(97)
Sedan
TOYOTA COROLLA Sedan (_E18_, ZRE1_) 1.8 VVTi (ZRE172, ZRE182)
2013.06
2019.08
1798
2ZR-FE
140
(103)
Sedan
TOYOTA COROLLA Sedan (_E21_) 1.8 VVTi Hybrid
2019.01
1798
2ZR-FXE
126
(93)
Sedan
TOYOTA COROLLA Sedan (_E21_) 1.8 VVTi Hybrid (ZWE211)
2019.02
1798
2ZR-FXE
122
(90)
Sedan
TOYOTA COROLLA Sedan (_E21_) 1.8 VVTi Hybrid (ZWE219)
2022.09
1798
2ZR-FXE
140
(103)
Sedan
TOYOTA COROLLA CROSS (ZVG1_, ZSG1_, MXGH1_, MXGA1_) 2.0 VVTi Hybrid (MXGH12, MXGH10)
2022.08
1987
M20A-FXS
196
(144)
SUV
TOYOTA COROLLA CROSS (ZVG1_, ZSG1_, MXGH1_, MXGA1_) 2.0 VVTi Hybrid (MXGH12)
2025.06
1987
M20A-FXS
179
(132)
SUV
TOYOTA COROLLA CROSS (ZVG1_, ZSG1_, MXGH1_, MXGA1_) 2.0 VVTi Hybrid 4x4 (MXGH15)
2025.06
1987
M20A-FXS
179
(132)
SUV
TOYOTA COROLLA CROSS (ZVG1_, ZSG1_, MXGH1_, MXGA1_) 2.0 VVTi Hybrid AWD (MXGH15)
2022.08
1987
M20A-FXS
196
(144)
SUV
TOYOTA COROLLA Hatchback (_E21_, _EA1_, _EH1_) 2.0 Hybrid (MZEH12)
2021.05
1987
M20A-FXS
184
(135)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Hatchback (_E21_, _EA1_, _EH1_) 2.0 Hybrid (MZEH12)
2019.02
1987
M20A-FXS
180
(132)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Hatchback (_E21_, _EA1_, _EH1_) 2.0 Hybrid (MZEH19)
2023.01
1987
M20A-FXS
196
(144)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Hatchback (_E21_, _EA1_, _EH1_) 2.0 Hybrid (MZEH19L)
2025.02
1987
M20A-FXS
178
(131)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Kombi (_E21_) 2.0 Hybrid (MZEH12)
2021.05
1987
M20A-FXS
184
(135)
Kombi
TOYOTA COROLLA Kombi (_E21_) 2.0 Hybrid (MZEH12)
2019.02
1987
M20A-FXS
180
(132)
Kombi
TOYOTA COROLLA Kombi (_E21_) 2.0 Hybrid (MZEH19)
2023.01
1987
M20A-FXS
196
(144)
Kombi
TOYOTA COROLLA Kombi (_E21_) 2.0 Hybrid (MZEH19L)
2025.02
1987
M20A-FXS
178
(131)
Kombi
TOYOTA COROLLA Sedan (_E15_) 2.0 D-4D (ADE150)
2006.11
2014.07
1998
1AD-FTV
126
(93)
Sedan
Pokaż więcej
TOYOTA COROLLA (KE_, TE_) 1.2
1970.04
1974.07
1166
3K
73
(54)
Sedan
TOYOTA COROLLA coupe (KE) 1.2 (KE35)
1975.07
1980.01
1166
3K-B 3K-C 3K-H
54
(40)
coupe
TOYOTA COROLLA (_E7_) 1.3 (KE70)
1979.09
1983.06
1290
4K
60
(44)
Sedan
TOYOTA COROLLA (_E7_) 1.3 (KE70)
1982.02
1983.06
1290
4K
65
(48)
Sedan
TOYOTA COROLLA Hatchback (_E7_) 1.3 (KE70)
1979.09
1982.01
1290
4K
60
(44)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Hatchback (_E7_) 1.3 (KE70)
1982.02
1983.05
1290
4K
65
(48)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Kombi (_E7_) 1.3 (KE70)
1979.12
1982.01
1290
4K-C
60
(44)
Kombi
TOYOTA COROLLA Kombi (_E7_) 1.3 (KE70)
1982.02
1987.08
1290
4K
65
(48)
Kombi
TOYOTA COROLLA (_E8_) 1.3 (AE80)
1983.06
1984.10
1295
2A-L
69
(51)
Sedan
TOYOTA COROLLA (_E8_) 1.3 (EE80)
1984.10
1987.08
1295
2E-L 2E-LC
75
(55)
Sedan
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.3 (EE90)
1987.05
1992.04
1295
2E
81
(60)
Sedan
TOYOTA COROLLA FX Compact (E8B) 1.3 (EE80)
1984.10
1987.04
1295
2E
82
(60)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Liftback (_E8_) 1.3 (AE80)
1983.06
1984.09
1295
2A-L
69
(51)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Liftback (_E8_) 1.3 (EE80)
1983.08
1987.04
1295
2E
82
(60)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.3 (EE90)
1987.07
1992.04
1295
2E
81
(60)
Hatchback
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 12V (EE100_, EE100R)
1992.07
1997.04
1296
2E
72
(53)
Sedan
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.3 12V (EE110_)
1997.04
1296
2E
72
(53)
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.3 i (EE90)
1989.08
1992.04
1296
2E 2E-E
75
(55)
Sedan
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.3 12V (EE100_, EE100R)
1992.07
1995.05
1296
2E
72
(53)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.3 12V (EE110_)
1997.04
1296
2E
72
(53)
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.3 (EE90)
1987.08
1992.04
1296
2E 2E-E
75
(55)
Hatchback
TOYOTA COROLLA FX Compact (E8B) 1.3 (EE80_, EE80)
1985.09
1987.08
1296
2E-L 2E-LC
75
(55)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Kombi (_E10_) 1.3 12V (EE100_, EE100R)
1992.07
1995.05
1296
2E
72
(53)
Kombi
TOYOTA COROLLA Kombi (_E11_) 1.3 12V (EE110_)
1997.04
1296
2E
72
(53)
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.3 12V (EE100_, EE100R)
1992.07
1995.05
1296
2E
72
(53)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.3 12V (EE110_)
1997.04
1296
2E
72
(53)
TOYOTA COROLLA Liftback (_E8_) 1.3 (EE80)
1985.01
1987.08
1296
2E-L 2E-LC
75
(55)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.3 i (EE90)
1987.08
1992.04
1296
2E 2E-E
75
(55)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.3 (EE90)
1989.06
1992.06
1296
2E
75
(55)
Kombi
TOYOTA COROLLA Kombi (_E12_) 1.3 (NZE120)
2002.09
2007.08
1299
2NZ-FE
88
(65)
Kombi
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 XLI (EE101_, EE101R)
1995.09
1997.04
1332
4E-FE
75
(55)
Sedan
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101)
1992.07
1995.09
1332
4E-FE
88
(65)
Sedan
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.4 (EE111_, EE111R)
1997.05
1999.09
1332
4E-FE
86
(63)
Sedan
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.3 XLI (EE101_, EE101R)
1995.08
1997.04
1332
4E-FE
75
(55)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101)
1992.07
1995.09
1332
4E-FE
88
(65)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.4 (EE111_, EE111R)
1997.05
1999.09
1332
4E-FE
86
(63)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Kombi (_E10_) 1.3 XLI (EE101_, EE101R)
1995.09
1997.04
1332
4E-FE
75
(55)
Kombi
TOYOTA COROLLA Kombi (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101_, EE101R)
1992.07
1995.09
1332
4E-FE
88
(65)
Kombi
TOYOTA COROLLA Kombi (_E11_) 1.4 (EE111_, EE111R)
1997.04
2000.02
1332
4E-FE
86
(63)
Kombi
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.3 XLI (EE101_, EE101R)
1992.07
1997.04
1332
4E-FE
88
(65)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.4 (EE111_, EE111R)
1997.05
1999.09
1332
4E-FE
86
(63)
Hatchback
TOYOTA COROLLA (_E12_) 1.4 D (NDE120_, NDE120R)
2004.07
2007.02
1364
1ND-TV
90
(66)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Kombi (_E12_) 1.4 D4-D (NDE120_, NDE120R)
2004.06
2007.10
1364
1ND-TV
90
(66)
Kombi
TOYOTA COROLLA Sedan (_E12_) 1.4 D-4D (NDE120_, NDE120R)
2004.06
2006.10
1364
1ND-TV
90
(66)
Sedan
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.4 16V (ZZE111_, ZZE111R)
2000.02
2001.11
1398
4ZZ-FE
97
(71)
Sedan
TOYOTA COROLLA (_E12_) 1.4 VVT-i (ZZE120_, ZZE120R)
2001.11
2007.02
1398
4ZZ-FE
97
(71)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.4 (ZZE111_, ZZE111R)
1999.10
2002.01
1398
4ZZ-FE
97
(71)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Kombi (_E11_) 1.4 16V (ZZE111_, ZZE111R)
2000.02
2001.10
1398
4ZZ-FE
97
(71)
Kombi
TOYOTA COROLLA Kombi (_E12_) 1.4 VVT-i (ZZE120_, ZZE120R)
2002.01
2007.02
1398
4ZZ-FE
97
(71)
Kombi
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.4 (ZZE111_, ZZE111R)
1999.10
2002.01
1398
4ZZ-FE
97
(71)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Sedan (_E12_) 1.4 VVT-i (ZZE120_, ZZE120R)
2001.10
2006.10
1398
4ZZ-FE
97
(71)
Sedan
TOYOTA COROLLA Kombi (_E12_) 1.5 (NZE121_, NZE121R)
2001.03
2006.09
1497
1NZ-FE
110
(81)
Kombi
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.6 (AE101_, AE101R)
1992.05
1997.04
1587
4A-FE
115
(85)
Sedan
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.6 Si (AE101_, AE101R)
1995.09
1997.04
1587
4A-FE
114
(84)
Sedan
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.6 (AE111)
1995.05
2000.02
1587
4A-FE
110
(81)
Sedan
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_, AE111R)
1997.04
2000.02
1587
4A-FE
107
(79)
Sedan
TOYOTA COROLLA (_E7_) 1.6 (AE71)
1979.09
1983.07
1587
4A-C
60
(44)
Sedan
TOYOTA COROLLA (_E8_) 1.6 (AE82_, AE82R)
1985.12
1988.05
1587
4A-LC
73
(54)
Sedan
TOYOTA COROLLA (_E8_) 1.6 (AE82)
1985.08
1987.08
1587
4A-LC
72
(53)
Sedan
TOYOTA COROLLA (_E8_) 1.6 (AE82)
1983.06
1987.08
1587
4A-L
84
(62)
Sedan
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.6 (AE92)
1987.05
1992.11
1587
4A-F
90
(66)
Sedan
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.6 i (AE92)
1987.05
1992.05
1587
4A-FE
105
(77)
Sedan
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.6 i 4WD (AE92_, AE92R)
1987.10
1990.08
1587
4A-FE
105
(77)
Sedan
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.6 Si (AE101_, AE101R)
1992.07
1997.04
1587
4A-FE
114
(84)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.6 (AE111_)
1997.05
2000.02
1587
4A-FE
110
(81)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_, AE111R)
1997.05
2000.02
1587
4A-FE
107
(79)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.6 (AE92)
1987.08
1992.04
1587
4A-F
90
(66)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.6 GTi (AE92, AE93)
1987.08
1994.10
1587
4A-GE
116
(85)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.6 i (AE92)
1989.08
1992.04
1587
4A-FE
105
(77)
Hatchback
TOYOTA COROLLA coupe (_E9_) 1.6 (AE92_, AE92R)
1987.05
1992.04
1587
4A-GE
124
(91)
coupe
TOYOTA COROLLA coupe (AE86) 1.6 16V (AE86_, AE86)
1985.12
1987.04
1587
4A-GEC
115
(85)
coupe
TOYOTA COROLLA coupe (AE86) 1.6 GT 16V (AE86)
1983.08
1987.07
1587
4A-GE
124
(91)
coupe
TOYOTA COROLLA FX Compact (E8B) 1.6 GT 16V (AE82_)
1985.08
1987.08
1587
4A-GEL
121
(89)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Kombi (_E10_) 1.6 Si (AE101_, AE101R)
1992.07
1997.04
1587
4A-FE
114
(84)
Kombi
TOYOTA COROLLA Kombi (_E11_) 1.6 (AE111_, AE111R)
1997.04
2000.02
1587
4A-FE
110
(81)
Kombi
TOYOTA COROLLA Kombi (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_, AE111R)
1997.04
2000.02
1587
4A-FE
107
(79)
Kombi
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.6 GLI (AE101_, AE101R)
1992.07
1997.04
1587
4A-FE
114
(84)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.6 (AE111_, AE111R)
1997.05
2001.08
1587
4A-FE
110
(81)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_)
1997.05
2000.02
1587
4A-FE
107
(79)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Liftback (_E8_) 1.6 (AE82_, AE82R)
1985.07
1988.05
1587
4A-L
86
(63)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Liftback (_E8_) 1.6 (AE82)
1983.06
1987.08
1587
4A-L
84
(62)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Liftback (_E8_) 1.6 (AE82)
1985.04
1989.05
1587
4A-LC
79
(58)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Liftback (_E8_) 1.6 (AE82)
1985.08
1987.08
1587
4A-LC
73
(54)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.6 (AE92)
1989.08
1992.04
1587
4A-FE
105
(77)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.6 (AE92)
1987.08
1992.04
1587
4A-F
90
(66)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.6 GTI (AE92_, AE92R)
1987.07
1993.06
1587
4A-GE
125
(92)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.6 (AE92)
1988.02
1992.05
1587
4A-F
90
(66)
Kombi
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.6 (AE92)
1987.05
1992.04
1587
4A-F
95
(70)
Kombi
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.6 4WD (AE95)
1988.02
1992.08
1587
4A-F
95
(70)
Kombi
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.6 4WD (AE95)
1988.04
1995.10
1587
4A-FE
105
(77)
Kombi
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.6 XLI (AE92_, AE92R)
1989.11
1992.06
1587
4A-FE
105
(77)
Kombi
TOYOTA COROLLA (_E7_) 1.6 (TE71)
1982.10
1983.09
1588
2T
75
(55)
Sedan
TOYOTA COROLLA coupe (_E7_) 1.6 (TE71)
1979.08
1983.07
1588
2TB
86
(63)
coupe
TOYOTA COROLLA coupe (KE) 1.6 (TE51_)
1976.03
1979.07
1588
2T 2T-C
76
(56)
coupe
TOYOTA COROLLA Hatchback (_E7_) 1.6 (TE71)
1979.09
1983.05
1588
2TB
86
(63)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Hatchback (_E7_) 1.6 (TE71)
1979.09
1983.05
1588
2T
75
(55)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Hatchback (_E7_) 1.6 (TE71)
1979.09
1983.05
1588
2T
73
(54)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Hatchback (_E7_) 1.6 GT (TE71)
1980.05
1983.09
1588
2T-G
110
(81)
Hatchback
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.6 16V (ZZE112_, ZZE112R)
1999.08
2001.12
1598
3ZZ-FE
110
(81)
Sedan
TOYOTA COROLLA (_E12_) 1.6 VVT-i (ZZE121_, ZZE121R)
2002.01
2006.12
1598
3ZZ-FE
110
(81)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.6 (ZZE112_, ZZE112R)
1999.10
2001.10
1598
3ZZ-FE
110
(81)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Kombi (_E11_) 1.6 16V (ZZE112_, ZZE112R)
2000.02
2001.10
1598
3ZZ-FE
110
(81)
Kombi
TOYOTA COROLLA Kombi (_E12_) 1.6 VVT-i (ZZE121_, ZZE121R)
2002.01
2007.08
1598
3ZZ-FE
110
(81)
Kombi
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.6 (ZZE112_, ZZE112R)
2000.02
2002.01
1598
3ZZ-FE
110
(81)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Sedan (_E12_) 1.6 VVT-i (ZZE121_, ZZE121R)
2001.10
2008.03
1598
3ZZ-FE
110
(81)
Sedan
TOYOTA COROLLA Sedan (_E15_) 1.6 VVTi (ZRE151)
2007.03
2010.12
1598
1ZR-FE
136
(100)
Sedan
TOYOTA COROLLA Verso (_E12_) 1.6 VVT-i (ZZE121_, ZZE121R)
2001.08
2004.05
1598
3ZZ-FE
110
(81)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 1.6 (ZNR10_, ZNR10R)
2004.04
2009.03
1598
3ZZ-FE
110
(81)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.8 i (AE102)
1992.11
1997.04
1762
7A-FE
116
(85)
Sedan
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.8 GT (AE102_, AE102R)
1992.11
1995.05
1762
7A-FE
117
(86)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.8 GTi 4WD (AE103)
1992.05
1995.07
1762
7A-FE
125
(92)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Kombi (_E10_) 1.8 16V 4WD (AE103_, AE103)
1995.09
1997.04
1762
7A-FE
110
(81)
Kombi
TOYOTA COROLLA Kombi (_E11_) 1.8 4WD (AE115_, AE115R)
1997.04
2001.10
1762
7A-FE
110
(81)
Kombi
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.8 GT (AE102_, AE102R)
1992.11
1995.05
1762
7A-FE
117
(86)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Hatchback (_E7_) 1.8 (TE72)
1982.08
1983.09
1770
3T 3T-C
86
(63)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Hatchback (_E7_) 1.8 (TE72)
1979.09
1982.05
1770
3T-C
76
(56)
Hatchback
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.8 (ZZE110)
1999.09
2002.06
1794
1ZZ-FE
126
(93)
Sedan
TOYOTA COROLLA (_E12_) 1.8 VVTi (ZZE122_, ZZE122R)
2001.01
2007.12
1794
1ZZ-FE
136
(100)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Kombi (_E12_) 1.8 (ZZE122)
2001.12
2007.12
1794
1ZZ-FE
136
(100)
Kombi
TOYOTA COROLLA Sedan (_E12_) 1.8 (ZZE122)
2002.05
2004.05
1794
1ZZ-FE
125
(92)
Sedan
TOYOTA COROLLA Sedan (_E12_) 1.8 (ZZE122)
2001.03
2005.07
1794
1ZZ-FE
131
(96)
Sedan
TOYOTA COROLLA Sedan (_E12_) 1.8 (ZZE130)
2002.09
2005.12
1794
1ZZ-FE
132
(97)
Sedan
TOYOTA COROLLA Verso (_E12_) 1.8 VVT-i (ZZE122_, ZZE122R)
2001.12
2004.05
1794
1ZZ-FE
135
(99)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 1.8 (ZNR11_, ZNR11R)
2004.04
2009.03
1794
1ZZ-FE
129
(95)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
TOYOTA COROLLA (_E12_) 1.8 VVTL-i TS (ZZE123_, ZZE123R)
2005.02
2007.02
1796
2ZZ-GE
224
(165)
Hatchback
TOYOTA COROLLA (_E12_) 1.8 VVTL-i TS (ZZE123_, ZZE123R)
2005.10
2006.12
1796
2ZZ-GE
218
(160)
Hatchback
TOYOTA COROLLA (_E12_) 1.8 VVTL-i TS (ZZE123)
2001.01
2006.09
1796
2ZZ-GE
190
(140)
Hatchback
TOYOTA COROLLA (_E12_) 1.8 VVTL-i TS (ZZE123)
2001.11
2007.02
1796
2ZZ-GE
192
(141)
Hatchback
TOYOTA COROLLA (_E7_) 1.8 D (CE70)
1983.01
1983.09
1839
1C
58
(43)
Sedan
TOYOTA COROLLA (_E8_) 1.8 D (CE80_, CE80R)
1983.06
1989.06
1839
1C-L
64
(47)
Sedan
TOYOTA COROLLA (_E8_) 1.8 D (CE80_, CE80R)
1983.06
1988.05
1839
1C
58
(43)
Sedan
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.8 D (CE90_, CE90R)
1989.11
1993.06
1839
1C
67
(49)
Sedan
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.8 D (CE90_, CE90R)
1987.07
1993.06
1839
1C
64
(47)
Sedan
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.8 D (CE90)
1989.08
1992.04
1839
1C
67
(49)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.8 D (CE90)
1987.08
1992.04
1839
1C
64
(47)
Hatchback
TOYOTA COROLLA FX Compact (E8B) 1.8 D (CE80_, CE80)
1985.01
1988.05
1839
1C
58
(43)
Hatchback
TOYOTA COROLLA FX Compact (E8B) 1.8 D (CE80_, CE80)
1985.08
1987.08
1839
1C-L
64
(47)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Kombi (_E7_) 1.8 D (TE72LG_, CE70RG)
1983.05
1987.08
1839
1C
60
(44)
Kombi
TOYOTA COROLLA Liftback (_E8_) 1.8 D (CE80_, CE80R)
1983.06
1988.05
1839
1C
58
(43)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Liftback (_E8_) 1.8 D (CE80)
1983.06
1987.08
1839
1C-L
64
(47)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.8 D (CE90)
1989.08
1992.04
1839
1C
67
(49)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.8 D (CE90)
1987.08
1992.04
1839
1C
64
(47)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.8 D (CE90)
1987.12
1992.06
1839
1C
64
(47)
Kombi
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.8 D (CE90)
1989.08
1992.06
1839
1C
67
(49)
Kombi
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.9 D (WZE110_, WZE110R)
2000.02
2001.11
1867
1WZ
69
(51)
Sedan
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.9 D (WZE110_, WZE110R)
2000.02
2002.01
1867
1WZ
69
(51)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Kombi (_E11_) 1.9 D (WZE110_, WZE110R)
2000.02
2001.10
1867
1WZ
69
(51)
Kombi
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.9 D (WZE110_, WZE110R)
2000.02
2002.01
1867
1WZ
69
(51)
Hatchback
TOYOTA COROLLA (_E10_) 2.0 D (CE100_, CE100R)
1992.07
1997.04
1974
2C
72
(53)
Sedan
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 2.0 D (CE100_, CE100R)
1992.07
1997.04
1974
2C
72
(53)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Kombi (_E10_) 2.0 D (CE100_, CE100R)
1992.07
1997.04
1974
2C
72
(53)
Kombi
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 2.0 D (CE100_, CE100R)
1992.07
1997.04
1974
2C
72
(53)
Hatchback
TOYOTA COROLLA (_E11_) 2.0 D (CE110_, CE110R)
1997.04
2000.02
1975
2C-E
72
(53)
Sedan
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 2.0 D (CE110_, CE110R)
1997.04
2000.02
1975
2C-E
72
(53)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Kombi (_E11_) 2.0 D (CE110_, CE110R)
1997.04
2000.02
1975
2C-E
72
(53)
Kombi
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 2.0 D (CE110)
1997.04
2000.02
1975
2C-E
72
(53)
Hatchback
TOYOTA COROLLA (_E11_) 2.0 D-4D (CDE110_, CDE110R)
2000.09
2001.11
1995
1CD-FTV
90
(66)
Sedan
TOYOTA COROLLA (_E12_) 2.0 D-4D (CDE120_, CDE120R)
2002.01
2006.12
1995
1CD-FTV
90
(66)
Hatchback
TOYOTA COROLLA (_E12_) 2.0 D-4D (CDE120R, CDE120L_)
2003.05
2007.02
1995
1CD-FTV
116
(85)
Hatchback
TOYOTA COROLLA (_E12_) 2.0 D-4D (CDE120R, CDE120L_)
2002.01
2006.12
1995
1CD-FTV
110
(81)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 2.0 D-4D (CDE110_, CDE110R)
2000.09
2002.01
1995
1CD-FTV
90
(66)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Furgon/kombi (_E11_) 2.0 D4d (CDE110)
2000.09
2001.10
1995
1CD-FTV
90
(66)
Furgon/kombi
TOYOTA COROLLA Kombi (_E11_) 2.0 D-4D (CDE110_, CDE110R)
2000.09
2001.10
1995
1CD-FTV
90
(66)
Kombi
TOYOTA COROLLA Kombi (_E12_) 2.0 D-4D (CDE120_, CDE120R)
2002.01
2007.02
1995
1CD-FTV
90
(66)
Kombi
TOYOTA COROLLA Kombi (_E12_) 2.0 D-4D (CDE120_, CDE120R)
2004.04
2007.02
1995
1CD-FTV
116
(85)
Kombi
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 2.0 D-4D (CDE110_, CDE110R)
2000.09
2002.01
1995
1CD-FTV
90
(66)
Hatchback
TOYOTA COROLLA Sedan (_E12_) 2.0 D-4D (CDE120_, CDE120R)
2002.01
2006.12
1995
1CD-FTV
90
(66)
Sedan
TOYOTA COROLLA Sedan (_E12_) 2.0 D-4D (CDE120_, CDE120R)
2004.06
2007.07
1995
1CD-FTV
116
(85)
Sedan
TOYOTA COROLLA Verso (_E12_) 2.0 D-4D (CDE120_, CDE120R)
2002.01
2004.05
1995
1CD-FTV
90
(66)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 2.0 D-4D (CUR10_, CUR10R)
2004.04
2009.03
1995
1CD-FTV
116
(85)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 2.2 D-4D (AUR10_, AUR10R)
2005.10
2009.03
2231
2AD-FTV
136
(100)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 2.2 D-4D (AUR10_, AUR10R)
2005.10
2009.03
2231
2AD-FHV
177
(130)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Toyota Corolla
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l MAGNATEC

5W30 1l

API SP ILSAC GF-6
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.47 
zł
53.75
43.70 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.94 
zł
34.62
28.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 1l MAXLIFE

10W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.17 
zł
37.71
30.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 15W40 5l M-SUP

15W40 5l

API SL CF SM SN SJ
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
209.11 
zł
194.48
158.11 zł
(38.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

Olej silnikowy do: TOYOTA COROLLA – fundament sprawności Twojego silnika

Olej silnikowy to jeden z najważniejszych elementów wpływających na pracę i żywotność jednostki napędowej. Jego podstawowe zadania to smarowanie ruchomych części silnika, redukcja tarcia, chłodzenie oraz ochrona przed korozją. Trzeba dodać, że olej pomaga w utrzymaniu czystości wnętrza silnika, zapobiegając osadzaniu się zanieczyszczeń. Wybór odpowiedniego oleju silnikowego jest kluczowy – nie tylko dla wydajności, ale także dla bezpieczeństwa pracy silnika. Warto pamiętać, że olej do: TOYOTA COROLLA powinien być dobrany zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu, a jego regularna wymiana to podstawa prawidłowej eksploatacji samochodu.

Rodzaje olejów silnikowych – mineralne, półsyntetyczne i syntetyczne

Na rynku dostępne są trzy główne typy olejów silnikowych: mineralne, półsyntetyczne (semisyntetyczne) oraz syntetyczne. Każdy z nich ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie.

Oleje mineralne są wytwarzane na bazie ropy naftowej i charakteryzują się największą gęstością. Dzięki temu mają właściwości uszczelniające, co czyni je idealnym wyborem dla starszych silników oraz pojazdów z dużymi przebiegami. Są mniej odporne na wysokie temperatury, dlatego nie sprawdzają się w nowoczesnych, wysilonych jednostkach napędowych.

Oleje półsyntetyczne (semisyntetyczne) to kompromis pomiędzy olejami mineralnymi a syntetycznymi. Łączą w sobie cechy obu typów, oferując lepszą stabilność termiczną niż oleje mineralne, a jednocześnie są bardziej przystępne cenowo niż syntetyczne. Są dobrym wyborem do samochodów o średnim przebiegu i starszych konstrukcji.

Oleje syntetyczne powstają w zaawansowanych procesach chemicznych, co zapewnia im najwyższą stabilność termiczną i odporność na degradację. Są przeznaczone do nowoczesnych silników, które pracują w ekstremalnych warunkach, takich jak wysokie temperatury czy duże obciążenia. Oleje syntetyczne redukują zużycie paliwa, chronią przed osadami i zapewniają optymalne smarowanie w szerokim zakresie temperatur.

Oleje do: TOYOTA COROLLA typu long life – dłuższa ochrona silnika

Oleje typu long life wyróżniają się specjalnym składem, który pozwala na wydłużenie okresu między wymianami. Dzięki zaawansowanym dodatkom uszlachetniającym oleje tego typu zachowują swoje właściwości przez dłuższy czas, nawet w trudnych warunkach eksploatacji. Oleje long life są szczególnie polecane do nowoczesnych samochodów, które mają systemy monitorujące stan oleju i dostosowujące interwały wymiany do rzeczywistych warunków pracy silnika.

Warto jednak pamiętać, że oleje long life wymagają szczególnej uwagi. Ich stosowanie powinno być zgodne z zaleceniami producenta pojazdu, a regularne kontrolowanie poziomu oleju w: TOYOTA COROLLA jest niezbędne. Choć oleje tego rodzaju pozwalają na rzadsze wizyty w warsztacie, specjaliści często zalecają ich wymianę częściej niż wskazuje system, zwłaszcza w przypadku intensywnej eksploatacji lub jazdy w trudnych warunkach, takich jak korki miejskie czy wysokie temperatury.

Klasyfikacja olejów silnikowych – co oznaczają oznaczenia na etykiecie?

Wybierając olej silnikowy do: TOYOTA COROLLA, warto zwrócić uwagę na jego klasyfikację. Najczęściej spotykane oznaczenia to normy SAE, API oraz ACEA.

Norma SAE określa lepkość oleju w różnych temperaturach. Na przykład oznaczenie 5W40 wskazuje, że olej zachowuje swoje właściwości w temperaturach od -30°C (zimowa lepkość „5W”) do +35°C (letnia lepkość „40”).

Norma API dzieli oleje na dwie grupy: do silników benzynowych (oznaczenie „S”) oraz diesli (oznaczenie „C”). Kolejne litery, takie jak „SL” czy „CF”, wskazują na klasę jakości – im dalsza litera w alfabecie, tym wyższa jakość oleju.

Norma ACEA jest stosowana głównie w Europie i uwzględnia specyfikacje producentów samochodów. Oznaczenia takie jak A3/B4 czy C3 wskazują na przeznaczenie oleju do silników benzynowych, diesli lub pojazdów z filtrami cząstek stałych (DPF/FAP).

Trzeba też wiedzieć, że wielu producentów samochodów stosuje własne normy jakościowe, np. VW 505.00, Renault RN17 czy BMW LL01. Warto sprawdzić, czy wybrany olej spełnia wymagania producenta Twojego pojazdu.

Jak często wymieniać olej silnikowy w: TOYOTA COROLLA?

Regularna wymiana oleju w to podstawa prawidłowej eksploatacji. Zalecenia dotyczące częstotliwości wymiany oleju znajdziesz w instrukcji obsługi pojazdu. Jednak specjaliści często rekomendują częstsze wymiany, szczególnie w przypadku intensywnej eksploatacji, jazdy w trudnych warunkach (np. w mieście, gdzie silnik często pracuje na biegu jałowym) lub w pojazdach zasilanych gazem. Stan oleju silnikowego zależy również od stylu jazdy. Kierowcy preferujący dynamiczną jazdę powinni częściej kontrolować poziom i jakość oleju, ponieważ silnik pracuje w wyższych temperaturach, co przyspiesza jego degradację. Pamiętaj, że zbyt długi czas eksploatacji na zużytym oleju może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika.

Gdzie kupić olej silnikowy do: TOYOTA COROLLA? Postaw na sprawdzone źródło

Zakup oleju silnikowego powinien być przemyślany – warto wybierać produkty od renomowanych producentów i kupować je w sprawdzonych miejscach. Nasz sklep internetowy Inter Cars oferuje szeroki wybór olejów silnikowych do: TOYOTA COROLLA, które spełniają najwyższe normy jakościowe. Znajdziesz u nas produkty takich marek, jak: Motul, Mobil, Valvoline, Castrol, Fuchs czy Liqui Moly, które cieszą się zaufaniem kierowców na całym świecie. Kupując olej silnikowy do: TOYOTA COROLLA w Inter Cars, masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt, dostosowany do potrzeb Twojego samochodu. Dodatkowo możesz skorzystać z fachowego doradztwa, które pomoże Ci wybrać odpowiedni olej do: TOYOTA COROLLA.