Silniki do VW XL1

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
VW XL1 (6Z1) 0.8 TDI E-Hybrid
2014.02
829
CSCA
69
(51)
coupe
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Vw Xl1
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

FEBI
Korek spustowy oleju FE15374

Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 30 22
Rozmiar klucza [mm] 19
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
7.54 
zł
7.16
5.82 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Korek spustowy oleju EL567640

Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 29.5
Rozmiar klucza [mm] 19
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
13.11 
zł
12.46
10.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 1l MaxExpert

5W30 1l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
59.94 
zł
57.54
46.78 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 5l USVO

5W30 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
551.89 
zł
466.34
379.14 zł
(93.27 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL155560

Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 48
Grubość [mm] 10
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
59.81 
zł
56.83
46.20 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Uszczelka pokrywy zaworów EL030793

Nazwa asortymentu Masa uszczelniająca
Pojemność [l] 0,07
Linia DIRKO
Materiał Silikon
Opakowanie Tubka
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
39.80 
zł
37.81
30.74 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

HELLA
Czujnik ciśnienia oleju 6ZL008 280-001

Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1
Rozmiar klucza [mm] 24
Ilość pinów [szt.] 1
Kolor Zielony
Funkcja przełączania zestyk zwierny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
36.06 
zł
31.96
25.98 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FEBI
Śruba koła pasowego FE23042

Wymiar gwintu [mm] M16
Długość [mm] 68
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
16.16 
zł
15.35
12.48 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: VW XL1 – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: VW XL1” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: VW XL1, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie VW XL1 bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie VW XL1 wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta VW XL1.

Jak dbać o silnik w aucie VW XL1, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie VW XL1, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: VW XL1 – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie VW XL1? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta VW XL1 już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.