Silniki do VW TOURAN

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 56 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
VW TOURAN (5T1) 1.0 TSI
2018.12
2019.07
999
DKRB
116
(85)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (1T3) 1.2 TSI
2010.05
2015.05
1197
CBZB
105
(77)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (5T1) 1.2 TSI
2015.05
2018.07
1197
CYVB
110
(81)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T3) 1.2 TSI
2010.05
2015.05
1197
CBZB
105
(77)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (1T3) 1.4 TSI
2010.05
2015.05
1390
CAVB CTHB
170
(125)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (1T3) 1.4 TSI
2010.05
2015.05
1390
CAVC CTHC
140
(103)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (1T3) 1.4 TSI EcoFuel
2010.05
2015.05
1390
CDGA
150
(110)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T3) 1.4 TSI
2010.05
2015.05
1390
CAVB CTHB
170
(125)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T3) 1.4 TSI
2010.05
2015.05
1390
CAVC CTHC
140
(103)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T3) 1.4 TSi EcoFuel
2010.05
2015.05
1390
CDGA
150
(110)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (5T1) 1.4 TSI
2015.05
2022.07
1395
CZDA
150
(110)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (5T1) 1.5 TSI
2018.11
1498
DADA DPCA DXDB
150
(110)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (1T3) 1.6 TDI
2010.05
2015.05
1598
CAYC
105
(77)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (1T3) 1.6 TDI
2010.05
2015.05
1598
CAYB
90
(66)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (5T1) 1.6 TDI
2016.05
2019.07
1598
DGDA
115
(85)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (5T1) 1.6 TDI
2015.05
2016.05
1598
CRKB
110
(81)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T3) 1.6 TDI
2010.05
2015.05
1598
CAYB
90
(66)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T3) 1.6 TDI
2010.05
2015.05
1598
CAYC
105
(77)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (5T1) 1.8 TSI
2015.11
2018.07
1798
CJSA
180
(132)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI
2013.01
2015.05
1968
CFJB
177
(130)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI
2010.05
2015.05
1968
CFHC
140
(103)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI
2010.11
2015.05
1968
CFHF CLCA
110
(81)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI
2010.05
2013.01
1968
CFJA
170
(125)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (5T1) 2.0 TDI
2015.05
1968
DFEA DFGA DTSB DXPA
150
(110)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (5T1) 2.0 TDI
2015.11
2019.07
1968
DFHA
190
(140)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (5T1) 2.0 TDI
2015.11
2019.07
1968
CRVA CYKB DFEB DFGB
110
(81)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (5T1) 2.0 TDI
2019.02
2020.11
1968
DFGC
116
(85)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (5T1) 2.0 TDI
2020.11
1968
DTRC DXRA
122
(90)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T3) 2.0 TDi
2010.05
2013.01
1968
CFJA
170
(125)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T3) 2.0 TDI
2010.05
2015.05
1968
CFHC
140
(103)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (5T1) 2.0 TDI
2020.11
1968
DTRC DXRA
122
(90)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (5T1) 2.0 TDI
2015.05
1968
DFEA DFGA DTSB
150
(110)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
Pokaż więcej
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI
2006.02
2010.05
1390
BMY CAVC
140
(103)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI
2006.11
2010.05
1390
BLG CAVB
170
(125)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI EcoFuel
2009.05
2010.05
1390
CDGA
150
(110)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6
2003.07
2010.05
1595
BGU BSE BSF
102
(75)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6 BiFuel
2006.11
2010.05
1595
BSF
102
(75)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6 FSI
2003.02
2007.01
1598
BAG BLF BLP
115
(85)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T1, 1T2) FSI
2003.02
2006.11
1598
BAG BLF BLP
116
(85)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI
2003.08
2010.05
1896
BKC BLS BXE
105
(77)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI
2004.11
2010.05
1896
BRU BXF BXJ
90
(66)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI
2003.02
2004.05
1896
AVQ
100
(74)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T1, 1T2) 1.9 TDI
2004.11
2010.05
1896
BRU BXF BXJ
90
(66)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T1, 1T2) 1.9 TDI
2003.08
2006.11
1896
BKC BXE
105
(77)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T1, 1T2) 1.9 TDI
2003.10
2005.05
1896
AVQ
101
(74)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI
2005.12
2010.05
1968
BMM
140
(103)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI
2003.02
2010.05
1968
AZV
136
(100)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI
2005.12
2010.05
1968
BMN CFJA
170
(125)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI 16V
2003.08
2010.05
1968
BKD
140
(103)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T1, 1T2) 2.0 TDi
2003.08
2010.05
1968
BKD
140
(103)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T1, 1T2) 2.0 TDi
2005.12
2010.05
1968
BMM
140
(103)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T1, 1T2) 2.0 TDI
2003.02
2010.05
1968
AZV
136
(100)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 EcoFuel
2006.02
2009.05
1984
BSX
109
(80)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 FSI
2003.10
2007.01
1984
AXW BLR BLX BLY BVY BVZ
150
(110)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T1, 1T2) 2.0 EcoFuel
2006.02
2006.11
1984
BSX
109
(80)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
VW TOURAN Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (1T1, 1T2) 2.0 FSI
2004.05
2007.01
1984
BLR BLX BLY BVY BVZ
150
(110)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Vw Touran

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

FEBI
Korek spustowy oleju FE15374

Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 30 22
Rozmiar klucza [mm] 19
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
7.54 
zł
7.16
5.82 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

INA
Popychacz zaworu 420 0209 10

Średnica [mm] 35
Wysokość [mm] 26
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
57.31 
zł
49.85
40.53 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Korek spustowy oleju EL567640

Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 29.5
Rozmiar klucza [mm] 19
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
13.11 
zł
12.46
10.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 1l Quartz INEO

5W30 1l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
65.89 
zł
61.94
50.36 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FEBI
Śruba regulacyjna luzu zaworowego FE100729

Długość [mm] 54
Wymiar gwintu [mm] M6
Skok gwintu [mm] 1
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
11.40 
zł
10.84
8.81 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Śruba pokrywy stopki korbowodu EL039000

Długość [mm] 44
Wymiar gwintu [mm] M8
Skok gwintu [mm] 1
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
20.22 
zł
19.21
15.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: VW TOURAN – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: VW TOURAN” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: VW TOURAN, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie VW TOURAN bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie VW TOURAN wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta VW TOURAN.

Jak dbać o silnik w aucie VW TOURAN, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie VW TOURAN, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: VW TOURAN – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie VW TOURAN? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta VW TOURAN już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.