Rozmiar
Polecane
Chemia motoryzacyjna
A~5010520
PROFITOOL
Preparat do mycia rąk, usuwa olej, smar 5 l
Nazwa Preparat do mycia rąk
Przeznaczenie (do powierzchni) do mycia silnie zabrudzonych rąk
Usuwa olej smar
Postać preparatu pasta
Konsystencja stała
Pojemność [l] 5
Opakowanie Wiadro
Zawiera materiał ścierny Tak
Dozownik Nie
Zapach migdałowy
Kolor Różowy
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
92.43
zł 84.12
68.39 zł
(16.82 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 1L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
19.62
zł 17.80
14.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
REINZ
Substancja uszczelniająca 70-31414-20
Materiał Silikon
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
124.67
zł 124.67
101.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PROFITOOL
Preparat 5l 1305-01-0022E
Nazwa Preparat
Przeznaczenie (do powierzchni) do podłóg w warsztatach zabrudzonych powierzchni
Usuwa olej smar tłuszcz zanieczyszczenia powierzchni
Postać preparatu płyn
Pojemność [l] 5
Opakowanie Pojemnik plastikowy
Biodegradowalny Tak
Koncentrat Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
77.05
zł 70.11
57.00 zł
(14.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 5L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
90.34
zł 81.94
66.62 zł
(16.39 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
193.54
zł 175.35
142.56 zł
(8.77 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CRC
Olej penetrujący uniwersalny 0,5l CRC 5-56 PRO 500ML
Nazwa Olej penetrujący uniwersalny
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia do smarowania odrdzewiacz usuwanie wody zabezpieczanie karoserii
Przeznaczenie (do powierzchni) do karoserii części śruby
Pojemność [l] 0,5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
43.71
zł 39.78
32.34 zł
(79.56 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PROFITOOL
Preparat do mycia rąk, usuwa olej, smar 5 l
Nazwa Preparat do mycia rąk
Przeznaczenie (do powierzchni) do mycia silnie zabrudzonych rąk
Usuwa olej smar
Postać preparatu pasta
Konsystencja półpłynna
Pojemność [l] 5
Opakowanie Kanister
Zawiera materiał ścierny Tak
Dozownik Nie
Zapach migdałowy
Kolor Niebieski
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
93.54
zł 85.13
69.21 zł
(17.03 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PROFITOOL
Preparat do mycia rąk, usuwa olej, smar 4 l
Nazwa Preparat do mycia rąk
Przeznaczenie (do powierzchni) do mycia silnie zabrudzonych rąk
Usuwa olej smar
Postać preparatu pasta
Konsystencja półpłynna
Pojemność [l] 4
Opakowanie Butelka
Zawiera materiał ścierny Tak
Dozownik Nie
Zapach migdałowy
Kolor Niebieski
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
85.08
zł 77.42
62.94 zł
(19.36 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 1L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
24.87
zł 22.56
18.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PROFITOOL
Zmywacz do hamulców 20l 1305-01-0072E
Nazwa Zmywacz do hamulców
Pojemność [l] 20
Opakowanie Kanister
Zastosowanie (do powierzchni) do metalu do elementów sprzęgła do elementów układu hamulcowego
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
358.88
zł 326.58
265.51 zł
(16.33 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (ECO) Zielony KTT EKO 1L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
30.85
zł 27.98
22.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 20L RTU HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
180.71
zł 159.03
129.29 zł
(7.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
309.32
zł 280.24
227.84 zł
(14.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 20L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
172.84
zł 156.59
127.31 zł
(7.83 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Żółty KTT YELLOW 5L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
76.24
zł 69.15
56.22 zł
(13.83 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PROFIRS
Preparat do mycia rąk, usuwa farbę, olej 0,5 l
Nazwa Preparat do mycia rąk
Przeznaczenie (do powierzchni) do mycia silnie zabrudzonych rąk
Efekt nawilżający
Usuwa farbę olej
Postać preparatu pasta
Konsystencja stała
Pojemność [l] 0,5
Opakowanie Pojemnik
Zawiera materiał ścierny Tak
Dozownik Nie
Zapach brzoskwiniowy
Kolor Pomarańczowy
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
36.47
zł 33.19
26.98 zł
(66.38 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 4 SZTUK
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) x 4szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
176.92
zł 160.47
130.46 zł
(8.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ADBLUE/NOXY
Płyn AD BLUE ADBLUE/NOXY 5L +L SET
Pojemność [l] 5
Waga netto [kg] 21.8
Norma EURO 5 EURO 6
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
124.69
zł 113.21
92.04 zł
(5.66 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHELL
Smar Gadus Mineralny 0,4kg
Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 0.4
Linia produktowa Gadus
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Mineralny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
24.16
zł 22.23
18.07 zł
(55.58 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Fioletowy RAV OTC C12+ READY 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
119.77
zł 112.58
91.53 zł
(22.52 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (ECO) Zielony KTT EKO 20L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
325.84
zł 295.21
240.01 zł
(14.76 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
PARYS
Płyn do chłodnic (G12++/G40/G12+/G30/G12/G30/G13) Żółty PRESTONE COR-GUARD 4L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
72.00
zł 70.57
57.37 zł
(17.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
312.35
zł 274.87
223.47 zł
(13.74 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 12 SZTUK
MA PROFESSIONAL
Zmywacz do hamulców 0,5l MA 20-B50 SET12
Nazwa Zmywacz do hamulców
Pojemność [l] 0,5
Opakowanie Aerozol
Zastosowanie (do powierzchni) do elementów układu hamulcowego
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
174.46
zł 158.76
129.07 zł
(13.23 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PROFITOOL
Preparat do mycia rąk, usuwa olej, smar 0,5 l
Nazwa Preparat do mycia rąk
Przeznaczenie (do powierzchni) do mycia silnie zabrudzonych rąk
Usuwa olej smar
Postać preparatu pasta
Konsystencja stała
Pojemność [l] 0,5
Opakowanie Wiadro
Zawiera materiał ścierny Tak
Dozownik Nie
Zapach migdałowy
Kolor Różowy
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 6
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
77.15
zł 70.21
57.08 zł
(11.70 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 12 SZTUK
MOTIP
Zmywacz do hamulców 0,75l 090514 K12PCS
Nazwa Zmywacz do hamulców
Pojemność [l] 0,75
Opakowanie Aerozol
Zastosowanie (do powierzchni) do metalu do elementów sprzęgła do elementów układu hamulcowego
Produkt na bazie węglowodorów
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
236.60
zł 215.31
175.05 zł
(17.94 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PROFITOOL
Sorbent olejów / wilgoci 30 l
Pojemność [l] 30
Opakowanie Worek
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
91.82
zł 83.55
67.93 zł
(2.78 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHELL
Smar Gadus 0,4kg
Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 0.4
Linia produktowa Gadus
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
33.85
zł 31.14
25.32 zł
(77.85 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PROFIRS
Preparat do mycia rąk, usuwa olej, smar 5 l
Nazwa Preparat do mycia rąk
Przeznaczenie (do powierzchni) do mycia silnie zabrudzonych rąk
Efekt nawilżający
Usuwa olej smar
Postać preparatu pasta
Konsystencja stała
Pojemność [l] 5
Opakowanie Wiadro
Zawiera materiał ścierny Tak
Dozownik Nie
Zapach brzoskwiniowy
Kolor Pomarańczowy
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
125.32
zł 114.05
92.72 zł
(22.81 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
2 z 49
następna