Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Głowica cylindrów / elementy BOSCH

A~6212010
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

BOSCH
Elementy wtryskiwacza CR F 00Z C99 735K

Średnica zewnętrzna [mm] 2.3
Grubość [mm] 1.13
Do koszyka
(0)
8 szt.
Cena katalogowa  
28.84 
zł
28.84
23.45 zł
(5.77 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Elementy wtryskiwacza CR F 00Z C99 853K

Średnica wewnętrzna [mm] 2.3
Średnica zewnętrzna [mm] 4.5
Grubość [mm] 1.82
Do koszyka
(0)
9 szt.
Cena katalogowa  
26.74 
zł
26.74
21.74 zł
(5.35 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Elementy wtryskiwacza CR F 00Z C99 739K

Średnica zewnętrzna [mm] 2.3
Grubość [mm] 1.17
Do koszyka
(0)
9 szt.
Cena katalogowa  
27.98 
zł
27.98
22.75 zł
(5.60 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Elementy wtryskiwacza CR F 00Z C99 738K

Średnica zewnętrzna [mm] 2.3
Grubość [mm] 1.16
Do koszyka
(0)
9 szt.
Cena katalogowa  
30.01 
zł
30.01
24.40 zł
(6.00 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Głowica cylindra F 01M 101 694

Nazwa asortymentu Głowica pompy CP1/K3
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
329.97 
zł
329.97
268.27 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

BOSCH
Elementy wtryskiwacza CR F 00R J04 605K

Średnica wewnętrzna [mm] 18
Średnica zewnętrzna [mm] 22
Grubość [mm] 0.962
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
69.06 
zł
69.06
56.15 zł
(13.81 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Elementy wtryskiwacza CR F 00R J04 689K

Średnica wewnętrzna [mm] 19.55
Średnica zewnętrzna [mm] 22.8
Grubość [mm] 1.588
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
43.60 
zł
43.60
35.45 zł
(8.72 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Elementy wtryskiwacza CR F 00Z C99 717K

Średnica wewnętrzna [mm] 3.45
Średnica zewnętrzna [mm] 5.4
Grubość [mm] 1.94
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
36.31 
zł
36.31
29.52 zł
(7.26 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Elementy wtryskiwacza CR F 00Z C99 675K

Średnica wewnętrzna [mm] 3.45
Średnica zewnętrzna [mm] 5.4
Grubość [mm] 1.1
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
47.60 
zł
47.60
38.70 zł
(9.52 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Elementy wtryskiwacza CR F 00Z C99 848K

Średnica wewnętrzna [mm] 2.3
Średnica zewnętrzna [mm] 4.5
Grubość [mm] 1.72
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
26.75 
zł
26.75
21.75 zł
(5.35 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Elementy wtryskiwacza CR F 00Z C99 904K

Średnica wewnętrzna [mm] 19
Średnica zewnętrzna [mm] 23.6
Grubość [mm] 1.04
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
41.82 
zł
41.82
34.00 zł
(8.36 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

BOSCH
Elementy wtryskiwacza CR F 00Z C99 959K

Średnica wewnętrzna [mm] 10.3
Średnica zewnętrzna [mm] 15.8
Grubość [mm] 1.202
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
13.47 
zł
13.47
10.95 zł
(2.69 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Elementy wtryskiwacza CR F 00Z C99 673K

Średnica wewnętrzna [mm] 3.45
Średnica zewnętrzna [mm] 5.4
Grubość [mm] 1.06
Do koszyka
(0)
9 szt.
Cena katalogowa  
41.52 
zł
41.52
33.76 zł
(8.30 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Elementy wtryskiwacza CR F 00Z C99 917K

Średnica wewnętrzna [mm] 19
Średnica zewnętrzna [mm] 23.6
Grubość [mm] 1.092
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
31.19 
zł
31.19
25.36 zł
(6.24 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Elementy wtryskiwacza CR F 00R J04 660K

Średnica wewnętrzna [mm] 2.1
Średnica zewnętrzna [mm] 4.2
Grubość [mm] 1.33
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
22.37 
zł
22.37
18.19 zł
(4.47 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Pierścień uszczelniający 2 430 105 045K

Średnica zewnętrzna [mm] 21
Średnica wewnętrzna [mm] 17.2
Grubość [mm] 1.5
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
40.47 
zł
40.47
32.90 zł
(8.09 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Elementy wtryskiwacza CR F 00R J04 658K

Średnica wewnętrzna [mm] 2.1
Średnica zewnętrzna [mm] 4.2
Grubość [mm] 1.27
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
22.39 
zł
22.39
18.20 zł
(4.48 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Elementy wtryskiwacza CR F 00R J04 665K

Średnica wewnętrzna [mm] 2.1
Średnica zewnętrzna [mm] 4.2
Grubość [mm] 1.48
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
22.32 
zł
22.32
18.15 zł
(4.46 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Elementy wtryskiwacza CR F 00Z C99 719K

Średnica wewnętrzna [mm] 3.45
Średnica zewnętrzna [mm] 5.4
Grubość [mm] 1.98
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
36.35 
zł
36.35
29.55 zł
(7.27 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Elementy wtryskiwacza CR F 00Z C99 751K

Średnica zewnętrzna [mm] 2.3
Grubość [mm] 1.29
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
22.93 
zł
22.93
18.64 zł
(4.59 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Elementy wtryskiwacza CR F 00Z C99 766K

Średnica zewnętrzna [mm] 5.5
Grubość [mm] 8.349
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
94.81 
zł
94.81
77.08 zł
(18.96 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Elementy wtryskiwacza CR F 00Z C99 982K

Średnica wewnętrzna [mm] 10.3
Średnica zewnętrzna [mm] 15.8
Grubość [mm] 1.294
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
24.49 
zł
24.49
19.91 zł
(4.90 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Elementy wtryskiwacza CR F 00Z C99 995K

Średnica wewnętrzna [mm] 2.85
Średnica zewnętrzna [mm] 5
Grubość [mm] 1.22
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
37.86 
zł
37.86
30.78 zł
(7.57 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Elementy wtryskiwacza CR F 00Z C99 741K

Średnica zewnętrzna [mm] 2.3
Grubość [mm] 1.19
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
30.01 
zł
30.01
24.40 zł
(6.00 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Elementy wtryskiwacza CR F 00Z C99 758K

Średnica zewnętrzna [mm] 2.3
Grubość [mm] 1.36
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
22.95 
zł
22.95
18.66 zł
(4.59 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Uszczelka wtryskiwacza 2 430 105 020

Średnica zewnętrzna [mm] 19
Średnica wewnętrzna [mm] 9.6
Grubość [mm] 2
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1.25 
zł
1.13
0.92 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Elementy wtryskiwacza CR F 00Z C99 736K

Średnica zewnętrzna [mm] 2.3
Grubość [mm] 1.14
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
30.01 
zł
30.01
24.40 zł
(6.00 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Elementy wtryskiwacza CR F 00Z C99 756K

Średnica zewnętrzna [mm] 2.3
Grubość [mm] 1.34
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
22.90 
zł
22.90
18.62 zł
(4.58 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Elementy wtryskiwacza CR F 00R J01 173

Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
365.45 
zł
365.45
297.11 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Elementy wtryskiwacza CR F 00R J04 657K

Średnica wewnętrzna [mm] 2.1
Średnica zewnętrzna [mm] 4.2
Grubość [mm] 1.24
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
22.32 
zł
22.32
18.15 zł
(4.46 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 2 z 4 następna