Łożyska
A~5010958
SKF
Łożysko 40x80x30,2mm 3208 ATN9/C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne dwurzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 30.2
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
314.24
zł 314.24
255.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko przemysłowe 15x35x14mm 2202 E-2RS1TN9 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe wahliwe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
134.72
zł 134.72
109.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 62201-2RS /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
56.33
zł 47.77
38.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FERSA
Łożysko 63,5x102x20,57mm F18031 /FERSA/
Średnica wewnętrzna [mm] 63.5
Średnica zewnętrzna [mm] 102
Szerokość [mm] 20.57
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
113.27
zł 99.57
80.95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 10x19x5mm 61800-2Z /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 19
Szerokość [mm] 5
Cena katalogowa  
69.03
zł 69.03
56.12 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 35x72x17mm 6207 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 17
Cena katalogowa  
514.57
zł 427.09
347.23 zł
(42.71 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 10x35x11mm 6300-2RS-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 11
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
34.51
zł 34.51
28.06 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 20x52x15mm 6304-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
328.82
zł 272.91
221.88 zł
(27.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 12x32x10mm 6201-2Z /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 10
Cena katalogowa  
111.62
zł 91.54
74.42 zł
(9.15 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 25x52x15mm 6205-2Z /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
184.68
zł 151.44
123.12 zł
(15.14 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 15x32x9mm 6002 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 9
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
88.29
zł 88.29
71.78 zł
(4.41 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 17x35x10mm 6003-2Z /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 10
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
107.71
zł 107.71
87.57 zł
(5.39 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 30x55x13mm 6006-2Z-C3 /ZVL/10SZT
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
64.69
zł 64.69
52.59 zł
(6.47 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 90x140x24mm 6018-2RS /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 90
Średnica zewnętrzna [mm] 140
Szerokość [mm] 24
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
99.04
zł 99.04
80.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 100x150x24mm 6020-2RS-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 100
Średnica zewnętrzna [mm] 150
Szerokość [mm] 24
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
127.45
zł 127.45
103.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 120x180x28mm 6024 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 120
Średnica zewnętrzna [mm] 180
Szerokość [mm] 28
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
151.90
zł 151.90
123.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 17x40x12mm 6203-2Z-C3 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
121.83
zł 121.83
99.05 zł
(6.09 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x52x15mm 6205-2Z-C3 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
146.55
zł 146.55
119.15 zł
(7.33 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x52x15mm 6205-C3 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
139.48
zł 139.48
113.40 zł
(6.97 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 35x72x17mm 6207-C3 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 17
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
123.60
zł 123.60
100.49 zł
(12.36 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 50x90x20mm 6210-2Z-C3 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Szerokość [mm] 20
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
229.54
zł 229.54
186.62 zł
(22.95 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 70x125x24mm 6214-2RS /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 70
Średnica zewnętrzna [mm] 125
Szerokość [mm] 24
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
69.08
zł 69.08
56.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 75x130x25mm 6215-2Z /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 75
Średnica zewnętrzna [mm] 130
Szerokość [mm] 25
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
66.89
zł 66.89
54.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 60x110x28mm 62212-2RS /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 60
Średnica zewnętrzna [mm] 110
Szerokość [mm] 28
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
87.22
zł 87.22
70.91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x62x17mm 6305-N /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 17
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
143.02
zł 143.02
116.28 zł
(14.30 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 35x80x21mm 6307-2RS-C3 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 21
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
218.09
zł 218.09
177.31 zł
(21.81 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 60x130x31mm 6312 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 60
Średnica zewnętrzna [mm] 130
Szerokość [mm] 31
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
85.13
zł 85.13
69.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 85x180x41mm 6317 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 85
Średnica zewnętrzna [mm] 180
Szerokość [mm] 41
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
207.01
zł 207.01
168.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
114.61
zł 103.15
83.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
81.17
zł 73.05
59.39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
49 z 152
następna



