Łożyska
A~5010958
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 10x30x9mm 1200-TV-C3 /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe wahliwe
Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 30
Szerokość [mm] 9
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
39.80
zł 39.80
32.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko przemysłowe 30x62x16mm 1206 ETN9 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe wahliwe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
110.54
zł 110.54
89.87 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 50x110x27mm 1310-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe wahliwe dwurzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 110
Szerokość [mm] 27
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
79.73
zł 79.73
64.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 4x13x5mm 624 /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 4
Średnica zewnętrzna [mm] 13
Szerokość [mm] 5
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
5.30
zł 5.30
4.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko jednorzędowe, kulkowe zwykłe 52,39x100x55,56mm PFI WIR211-33 /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 52.39
Średnica zewnętrzna [mm] 100
Szerokość [mm] 55.56
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
124.93
zł 124.93
101.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 40x68x9mm 16008 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 68
Szerokość [mm] 9
Cena katalogowa  
72.34
zł 72.34
58.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko przemysłowe 50x80x16mm 6010-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
71.17
zł 71.17
57.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko przemysłowe 15x24x5mm 61802-2RS /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 24
Szerokość [mm] 5
Cena katalogowa  
73.84
zł 73.84
60.03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 10x22x6mm 61900-2RS /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 22
Szerokość [mm] 6
Cena katalogowa  
65.39
zł 65.39
53.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko przemysłowe 12x32x10mm 6201-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 10
Cena katalogowa  
165.35
zł 137.24
111.58 zł
(13.72 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 20x47x14mm 6204-2Z /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
204.86
zł 170.04
138.24 zł
(17.00 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko przemysłowe 40x80x18mm 6208-2RS1K /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 18
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
119.08
zł 119.08
96.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 7x22x7mm 627-2RS /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 7
Średnica zewnętrzna [mm] 22
Szerokość [mm] 7
Cena katalogowa  
20.33
zł 20.33
16.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko przemysłowe 20x42x16mm 63004-2RS-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
74.86
zł 74.86
60.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko przemysłowe 17x47x14mm 6303 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
240.44
zł 199.57
162.25 zł
(19.96 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 10x26x8mm 6000-2Z /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 26
Szerokość [mm] 8
Cena katalogowa  
107.56
zł 88.20
71.71 zł
(8.82 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 15x35x11mm 6202-2Z-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 11
Cena katalogowa  
119.95
zł 98.36
79.97 zł
(9.84 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2Z /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
248.62
zł 203.87
165.75 zł
(20.39 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 80x125x14mm 16016 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 80
Średnica zewnętrzna [mm] 125
Szerokość [mm] 14
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
61.59
zł 61.59
50.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 120x180x19mm 16024 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 120
Średnica zewnętrzna [mm] 180
Szerokość [mm] 19
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
172.08
zł 172.08
139.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 35x80x34,9mm 3307-2RS-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne dwurzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 34.9
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
80.69
zł 80.69
65.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 10x26x8mm 6000-2Z-C3 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 26
Szerokość [mm] 8
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
84.75
zł 84.75
68.90 zł
(4.24 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 35x62x14mm 6007-C3 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 14
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
174.80
zł 174.80
142.11 zł
(8.74 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 45x75x16mm 6009-C3 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 75
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
126.27
zł 126.27
102.66 zł
(12.63 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 55x90x18mm 6011-2Z /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 55
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Szerokość [mm] 18
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
211.02
zł 211.02
171.56 zł
(21.10 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 60x95x18mm 6012 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 60
Średnica zewnętrzna [mm] 95
Szerokość [mm] 18
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
209.26
zł 209.26
170.13 zł
(20.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 85x130x22mm 6017-2RS /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 85
Średnica zewnętrzna [mm] 130
Szerokość [mm] 22
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
92.51
zł 92.51
75.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 105x160x26mm 6021-2RS /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 105
Średnica zewnętrzna [mm] 160
Szerokość [mm] 26
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
138.58
zł 138.58
112.67 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 120x180x28mm 6024-2Z /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 120
Średnica zewnętrzna [mm] 180
Szerokość [mm] 28
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
174.86
zł 174.86
142.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 7x19x6mm 607-2RS /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 7
Średnica zewnętrzna [mm] 19
Szerokość [mm] 6
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
72.40
zł 72.40
58.86 zł
(3.62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
61 z 152
następna



