Sklep Inter Cars | ATHENA | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
ATHENA
Uszczelki góry silnika kpl ATHENA pasuje do APRILIA 50, 50GL, 50LX; ITALJET 50 (2), 50; MBK 50 (Booster), 50RS (Booster NG Oxbow), 50RS (Booster NG), 50RSP (Booster Rocket), 50 (Stunt); YAMAHA 50
Nazwa Uszczelki góry silnika kpl
Cena katalogowa  
40.66
zł 40.66
33.06 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy sprzęgła ATHENA pasuje do SUZUKI 80, 50, 50 ER, 50ERK, 50XK, 50K, 50N, 50N (X1E), 50S, 50X
Nazwa Uszczelka pokrywy sprzęgła
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
61.00
zł 61.00
49.59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
ATHENA
Uszczelka pokrywy zaworów S410068015002 ATHENA pasuje do BMW
Nazwa Uszczelka pokrywy zaworów
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
27.34
zł 27.34
22.23 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ATHENA
Uszczelki silnika kpl ATHENA (bez uszczelniaczy olejowych) pasuje do YAMAHA 650 (Drag Star), 650 (V-Star Classic), 650 (V-Star Custom), 650A (Drag Star Clas.)
Nazwa Uszczelki silnika kpl
Cena katalogowa  
1 277.17
zł 1 277.17
1 038.35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelki silnika kpl ATHENA (bez uszczelniaczy olejowych) pasuje do KAWASAKI 80, 80 (Big Wheel), 85
Nazwa Uszczelki silnika kpl
Cena katalogowa  
214.88
zł 214.88
174.70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
33.87
zł 33.43
27.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy sprzęgła ATHENA pasuje do HONDA 450F (R), 450R, 450F R
Nazwa Uszczelka pokrywy sprzęgła
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
164.52
zł 164.52
133.76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
ATHENA
Tłok S4C03950002B 50 2T selekcja B śr. 39,47 mm pasuje do GAS GAS MC; HUSQVARNA TC; KTM SX, XC 50/50 (Mini)/50Junior LC 2002-2025
Średnica [mm] 39.47
Średnica sworznia [mm] 12
Cena katalogowa  
222.85
zł 217.83
177.10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
417.98
zł 417.98
339.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
86.63
zł 85.13
69.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka podstawy cylindra ATHENA pasuje do APRILIA 125, 125 Replica; DERBI 125, 125 (EU3), 125 4T, 125R DRD Racing 4T, 125R SM Racing 4T
Nazwa Uszczelka podstawy cylindra
Grubość [mm] 0.4
Cena katalogowa  
74.27
zł 74.27
60.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Pasek napędowy pasuje do SYM 200, 200 Evo
Nazwa Pasek napędowy
Szerokość [mm] 18.7
Grubość [mm] 9.5
Długość [mm] 930
Cena katalogowa  
221.88
zł 221.88
180.39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Zawór wydechowy VE-485202T
Typ Wydechowy
Materiał Tytan
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
389.89
zł 389.89
316.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ATHENA
Uszczelki góry silnika kpl ATHENA pasuje do HUSQVARNA 450; KTM 450, 450 (Sup.Mot.), 450 (Factory Edition)
Nazwa Uszczelki góry silnika kpl
Cena katalogowa  
463.35
zł 463.35
376.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
O-ring M753005500004 ATHENA pasuje do YAMAHA
Nazwa O-ring
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
12.95
zł 12.95
10.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ATHENA
Uszczelka głowicy ATHENA pasuje do KAWASAKI 650 (Br Force 4WD), 650 (Brute Force 4WD), 650 (Brute Force), 650 Brute Force, 650i (Brute Force)
Nazwa Uszczelka głowicy
Cena katalogowa  
125.25
zł 125.25
101.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Łożysko główne wału korbowego MR390650180AA (IS8E-NK - NTN-) pasuje do HONDA
Nazwa Łożysko główne wału korbowego
Średnica wewnętrzna [mm] 39
Średnica zewnętrzna [mm] 65
Szerokość [mm] 18
Cena katalogowa  
200.97
zł 196.50
159.76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy alternatora ATHENA pasuje do KAWASAKI 200A, 200A6
Nazwa Uszczelka pokrywy alternatora
Cena katalogowa  
40.50
zł 40.50
32.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka głowicy ATHENA pasuje do YAMAHA 750 (Special), 750 (Virago)
Nazwa Uszczelka głowicy
Cena katalogowa  
33.54
zł 33.12
26.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
90.05
zł 90.05
73.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Zestaw naprawczy pompy cieczy chłodzącej P400485475005 pasuje do FANTIC; YAMAHA
Nazwa Zestaw naprawczy pompy cieczy chłodzącej
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
239.27
zł 239.27
194.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ATHENA
Tłok S5F07700001B 250 4T selekcja B śr. 76,97 mm pasuje do KAWASAKI KX 250F 2011-2014
Średnica [mm] 76.97
Średnica sworznia [mm] 16
Cena katalogowa  
601.24
zł 601.24
488.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455096 47x58,3x6/10,5 2szt.
Średnica wewnętrzna [mm] 47
Średnica zewnętrzna [mm] 58.3
Cena katalogowa  
98.61
zł 97.37
79.16 zł
(48.69 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455213 33x45,5/49,7x4,5/13,8 2szt.
Średnica wewnętrzna [mm] 33
Średnica zewnętrzna [mm] 49.7 45.5
Cena katalogowa  
89.62
zł 89.62
72.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Rolki wariatora 5g 6szt. pasuje do APRILIA; ATALA; BENELLI; BETA; CAGIVA; FANTIC; GARELLI; ITALJET; KTM; LEM; MALAGUTI; MBK; MOTRON; PIAGGIO/VESPA; YAMAHA
Nazwa Rolki wariatora
Średnica [mm] 15
Szerokość [mm] 12
Waga [g] 5
Cena katalogowa  
45.05
zł 44.00
35.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455059 45x57x11 2szt.
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 57
Cena katalogowa  
66.35
zł 66.35
53.94 zł
(33.18 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455116 46x58,1x10,5 2szt.
Średnica wewnętrzna [mm] 46
Średnica zewnętrzna [mm] 58.1
Cena katalogowa  
160.15
zł 160.15
130.20 zł
(80.07 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy alternatora ATHENA pasuje do SUZUKI 125 (Epicuro), 150 (Epicuro), 125 (Burgman), 125 (Burgman) ABS, 125G (Burgman), 150 (Burgman)
Nazwa Uszczelka pokrywy alternatora
Cena katalogowa  
96.68
zł 96.68
78.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Łożysko główne wału korbowego MS280680180C3K (63/28 C3 - KOYO) pasuje do HONDA; KAWASAKI; SUZUKI; YAMAHA
Nazwa Łożysko główne wału korbowego
Średnica wewnętrzna [mm] 28
Średnica zewnętrzna [mm] 68
Szerokość [mm] 18
Cena katalogowa  
90.75
zł 88.71
72.12 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
43 z 404
następna