Sklep Inter Cars | ATHENA | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
ATHENA
Zestaw naprawczy pompy cieczy chłodzącej P400485475005 pasuje do FANTIC; YAMAHA
Nazwa Zestaw naprawczy pompy cieczy chłodzącej
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
239.27
zł 239.27
194.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ATHENA
Tłok S5F07700001B 250 4T selekcja B śr. 76,97 mm pasuje do KAWASAKI KX 250F 2011-2014
Średnica [mm] 76.97
Średnica sworznia [mm] 16
Cena katalogowa  
601.24
zł 601.24
488.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455096 47x58,3x6/10,5 2szt.
Średnica wewnętrzna [mm] 47
Średnica zewnętrzna [mm] 58.3
Cena katalogowa  
98.61
zł 97.37
79.16 zł
(48.69 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455213 33x45,5/49,7x4,5/13,8 2szt.
Średnica wewnętrzna [mm] 33
Średnica zewnętrzna [mm] 49.7 45.5
Cena katalogowa  
89.62
zł 89.62
72.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Rolki wariatora 5g 6szt. pasuje do APRILIA; ATALA; BENELLI; BETA; CAGIVA; FANTIC; GARELLI; ITALJET; KTM; LEM; MALAGUTI; MBK; MOTRON; PIAGGIO/VESPA; YAMAHA
Nazwa Rolki wariatora
Średnica [mm] 15
Szerokość [mm] 12
Waga [g] 5
Cena katalogowa  
45.05
zł 44.00
35.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455059 45x57x11 2szt.
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 57
Cena katalogowa  
66.35
zł 66.35
53.94 zł
(33.18 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455116 46x58,1x10,5 2szt.
Średnica wewnętrzna [mm] 46
Średnica zewnętrzna [mm] 58.1
Cena katalogowa  
160.15
zł 160.15
130.20 zł
(80.07 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy alternatora ATHENA pasuje do SUZUKI 125 (Epicuro), 150 (Epicuro), 125 (Burgman), 125 (Burgman) ABS, 125G (Burgman), 150 (Burgman)
Nazwa Uszczelka pokrywy alternatora
Cena katalogowa  
96.68
zł 96.68
78.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455062 35x47x7/9 2szt.
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Cena katalogowa  
44.94
zł 44.94
36.54 zł
(22.47 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Łożysko główne wału korbowego MS280680180C3K (63/28 C3 - KOYO) pasuje do HONDA; KAWASAKI; SUZUKI; YAMAHA
Nazwa Łożysko główne wału korbowego
Średnica wewnętrzna [mm] 28
Średnica zewnętrzna [mm] 68
Szerokość [mm] 18
Cena katalogowa  
90.75
zł 88.71
72.12 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy sprzęgła ATHENA pasuje do KTM 250, 250 (SixDays), 250 4T
Nazwa Uszczelka pokrywy sprzęgła
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
70.31
zł 70.31
57.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
ATHENA
Uszczelka pompy wody S410250024026 pasuje do KAWASAKI 650, 650 ABS, 650 (Versys ABS), 650 (Versys)
Nazwa Uszczelka pompy wody
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
55.53
zł 55.53
45.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy sprzęgła ATHENA pasuje do GAS GAS 250, 250 4T, 250F 4T, 300, 450F 4T; YAMAHA 250F
Nazwa Uszczelka pokrywy sprzęgła
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
41.84
zł 41.84
34.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
ATHENA
Uszczelka pokrywy sprzęgła ATHENA pasuje do APRILIA 50; DERBI 50 (Nude), 50 (Replica), 50R, 50R (X-Race), 50R (X-Treme), 50R DRD (Pro), 50R DRD (Racing), 50SM (Extreme), 50SM (X-Race)
Nazwa Uszczelka pokrywy sprzęgła
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
38.41
zł 38.41
31.23 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
ATHENA
Uszczelka pokrywy alternatora ATHENA pasuje do KAWASAKI 600, 650 (Tengai), 570, 650
Nazwa Uszczelka pokrywy alternatora
Cena katalogowa  
42.53
zł 42.53
34.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy sprzęgła ATHENA pasuje do HONDA 80, 80R, 85R, 85RB
Nazwa Uszczelka pokrywy sprzęgła
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
67.63
zł 67.63
54.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
ATHENA
Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455125 43x53,4x5,8/11,8 2szt.
Średnica wewnętrzna [mm] 43
Średnica zewnętrzna [mm] 53.4
Cena katalogowa  
151.43
zł 149.53
121.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455130 48x61,2x6/15 2szt.
Średnica wewnętrzna [mm] 48
Średnica zewnętrzna [mm] 61.2
Cena katalogowa  
188.07
zł 188.07
152.90 zł
(94.04 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka podstawy cylindra ATHENA (grubość OE) pasuje do BMW 50/5, 60/5, 60/6, 75/5, 75/6, 90/6, 90S
Nazwa Uszczelka podstawy cylindra
Cena katalogowa  
34.03
zł 34.03
27.67 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka wydechu S410210012011 ATHENA pasuje do HONDA; PEUGEOT; PIAGGIO/VESPA; SANGYANG/SYM; SHERCO; SYM; YAMAHA
Nazwa Uszczelka wydechu
Cena katalogowa  
31.78
zł 31.41
25.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
54.74
zł 54.74
44.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelki silnika kpl ATHENA (bez uszczelniaczy olejowych) pasuje do YAMAHA 80H, 80J, 80K, 80LC I, 80MX, 80
Nazwa Uszczelki silnika kpl
Cena katalogowa  
78.76
zł 78.76
64.03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka głowicy ATHENA pasuje do APRILIA 50, 50LC, 50LC DD, 50GP, 50LC GP, 50LC (Netscaper), 50LC (Racing), 50LC (Replica), 50LC (Stealth); BENELLI 50LC (Racing), 50LC (Sport), 50RR LC, 50 LC
Nazwa Uszczelka głowicy
Cena katalogowa  
21.83
zł 21.83
17.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka głowicy ATHENA pasuje do APRILIA 125, 125ST, 125 (Rotax Eng.)
Nazwa Uszczelka głowicy
Cena katalogowa  
127.18
zł 127.18
103.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy sprzęgła ATHENA pasuje do APRILIA 1000 (Capo Nord), 1000 (Mille Futura), 1000, 1000 (Mille), 1000R, 1000R (Dream), 1000R (Mille), 1000R Tuono, 1000 (Falco)
Nazwa Uszczelka pokrywy sprzęgła
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
88.61
zł 88.61
72.04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
ATHENA
Uszczelka pokrywy zaworów ATHENA pasuje do YAMAHA 600R (Genesis), 600R (Thunder Cat)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
297.22
zł 297.22
241.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ATHENA
Uszczelki góry silnika kpl ATHENA pasuje do APRILIA 50; BETA 50 (Motard Sport), 50 (Motard Track), 50 (Motard), 50 AM6 EU1/EU2, 50 Enduro, 50 Enduro Factory, 50 Enduro Racing, 50 Enduro Sport
Nazwa Uszczelki góry silnika kpl
Cena katalogowa  
92.24
zł 92.24
74.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy sprzęgła ATHENA pasuje do HONDA 400EX (Fourtrax), 400EX (Sporttrax), 400EX 4x4, 400R
Nazwa Uszczelka pokrywy sprzęgła
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
49.11
zł 49.11
39.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
ATHENA
Uszczelka głowicy ATHENA pasuje do YAMAHA 125, 125E, 125L, 125R, 125X, 125 (Custom), 125 (Raptor)
Nazwa Uszczelka głowicy
Cena katalogowa  
90.48
zł 90.48
73.56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
98.08
zł 98.08
79.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
44 z 404
następna