Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Sklep Inter Cars | PHILIPS | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych


OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka H6W Vision (2 szt.) 12V 6W

Źródło światła H6W
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 6
Rodzaj gniazda BAX9S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
31.71 
zł
26.64
21.66 zł
(13.32 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka LED WY21W Ultinon Pro7000 SI (2 szt.) 12/24V 3,2/2,5W

Źródło światła WY21W
Linia Ultinon Pro7000 SI
Napięcie [V] 24 12
Moc znamionowa [W] 2,5 3,2
Rodzaj gniazda WX3X16D
Typ lampy pomocnicza LED
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
106.20 
zł
89.21
72.53 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka deski rozdzielczej W1,2W Vision (2 szt.) 12V 1,2W

Źródło światła W1,2W
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1,2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
11.75 
zł
9.86
8.02 zł
(4.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka P21W (2 szt.) 24V 21W

Źródło światła P21W
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Oferta Ciężarowe
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
8.09 
zł
7.12
5.79 zł
(3.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka W3W (2 szt.) 12V 3W

Źródło światła W3W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 3
Rodzaj gniazda W2,1X9,5D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
7.32 
zł
6.15
5.00 zł
(3.08 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka S3 Vision Moto (1 szt.) 12V 15W

Źródło światła S3
Linia Vision Moto
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 15
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
15.07 
zł
12.66
10.29 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka H7 Vision (1 szt.) 3200K 12V 55W

Źródło światła H7
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Temperatura barwowa [K] 3200
Rodzaj gniazda PX26D
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
25.35 
zł
21.29
17.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka H3 Vision (1 szt.) 12V 55W

Źródło światła H3
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PK22S
Typ lampy halogen
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
13.04 
zł
10.95
8.90 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka deski rozdzielczej PBX4 Vision (10 szt.) 12V 1,1W

Źródło światła PBX4
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1,1
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.61 
zł
43.36
35.25 zł
(4.34 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka P21/5W (10 szt.) 12V 5/21W

Źródło światła P21/5W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda BAY15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
41.39 
zł
34.77
28.27 zł
(3.48 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka H4 X-tremeVision Pro150 (1 szt.) 12V 60/55W

Źródło światła H4
Linia X-tremeVision Pro150
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55 60
Rodzaj gniazda P43T-38
Typ lampy halogen
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
57.33 
zł
48.15
39.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka LED H4 Ultinon Pro3022 HL (2 szt.) 6000K 12/24V 21W

Źródło światła H4
Linia Ultinon Pro3022 HL
Napięcie [V] 24 12
Moc znamionowa [W] 21
Temperatura barwowa [K] 6000
Rodzaj gniazda P43T-38
Typ lampy halogen LED
Opakowanie Zestaw
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
366.10 
zł
307.52
250.02 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka R2 (1 szt.) Master Duty 24V 55/50W

Źródło światła R2
Linia Master Duty
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 55 50
Rodzaj gniazda P45T-41
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
14.12 
zł
12.42
10.10 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka P21/5W VisionPlus Plus 60% (2 szt.) 12V 5/21W

Źródło światła P21/5W
Linia VisionPlus Plus 60%
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda BAY15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
20.87 
zł
17.53
14.25 zł
(8.77 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka H8 WhiteVision Ultra (1 szt.) 12V 35W

Źródło światła H8
Linia WhiteVision Ultra
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 35
Rodzaj gniazda PGJ19-1
Typ lampy halogen
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
148.95 
zł
125.12
101.72 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka WY5W Vision (2 szt.) 12V 5W

Źródło światła WY5W
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
15.01 
zł
12.61
10.25 zł
(6.31 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka PY21W Premium (2 szt.) 12V 21W

Źródło światła PY21W
Linia Premium
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BAU15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
13.69 
zł
11.50
9.35 zł
(5.75 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka H3 Long Life EcoVision (1 szt.) 12V 55W

Źródło światła H3
Linia Long Life EcoVision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PK22S
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
19.35 
zł
16.25
13.21 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka R10W (2 szt.) 24V 10W

Źródło światła R10W
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 10
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Oferta Ciężarowe
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
7.24 
zł
6.37
5.18 zł
(3.18 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka P21/4W Vision (2 szt.) 12V 4/21W

Źródło światła P21/4W
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21 4
Rodzaj gniazda BAZ15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
13.69 
zł
11.50
9.35 zł
(5.75 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
xenon D2S Standard (1 szt.) 4200K

Źródło światła D2S
Linia Standard
Napięcie [V] 85
Moc znamionowa [W] 35
Temperatura barwowa [K] 4200
Rodzaj gniazda P32D-2
Typ lampy xenon
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
165.25 
zł
138.81
112.85 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka C10W Premium (2 szt.) 12V 10W

Źródło światła C10W
Linia Premium
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 10
Rodzaj gniazda SV8,5-8
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Długość [mm] 43
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
7.60 
zł
6.38
5.19 zł
(3.19 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka R10W Premium (2 szt.) 12V 10W

Źródło światła R10W
Linia Premium
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 10
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
6.72 
zł
5.65
4.59 zł
(2.83 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka H7 LongLife EcoVision (1 szt.) 12V 55W

Źródło światła H7
Linia LongLife EcoVision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PX26D
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
36.91 
zł
31.01
25.21 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka deski rozdzielczej Vision (10 szt.) 12V 1,3W

Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1,3
Rodzaj gniazda BX8,4D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.47 
zł
32.32
26.28 zł
(3.23 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka xenon D2S Xenon Vision (1 szt.) 4400K

Źródło światła D2S
Linia Xenon Vision
Napięcie [V] 85
Moc znamionowa [W] 35 85
Temperatura barwowa [K] 4400
Rodzaj gniazda P32D-2
Typ lampy xenon
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
243.04 
zł
204.16
165.98 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka H1 Premium (1 szt.) 12V 55W

Źródło światła H1
Linia Premium
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda P14,5S
Typ lampy halogen
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
12.64 
zł
10.63
8.64 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka deski rozdzielczej W1,2W (2 szt.) 12V 1,2W

Źródło światła W1,2W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1,2
Rodzaj gniazda W2X4,6D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
6.31 
zł
5.30
4.31 zł
(2.65 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka HB4 Vision (1 szt.) 3200K 12V 51W

Źródło światła HB4
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 51
Temperatura barwowa [K] 3200
Rodzaj gniazda P22D
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
32.58 
zł
27.37
22.25 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka H7 Vision (1 szt.) 3200K 12V 55W

Źródło światła H7
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Temperatura barwowa [K] 3200
Rodzaj gniazda PX26D
Typ lampy halogen
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
26.49 
zł
22.25
18.09 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 2 z 12 następna