Sklep Inter Cars | PHILIPS | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka H7 Vision (1 szt.) 3200K 12V 55W
Źródło światła H7
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Temperatura barwowa [K] 3200
Rodzaj gniazda PX26D
Typ lampy halogen
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
26.49
zł 22.25
18.09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka H7 VisionPlus Plus 60% (2 szt.) 12V 55W
Źródło światła H7
Linia VisionPlus Plus 60%
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PX26D
Typ lampy halogen
Opakowanie Zestaw
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
113.63
zł 95.45
77.60 zł
(47.72 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka W21/5W (10 szt.) 12V 5/21W
Źródło światła W21/5W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda W3X16Q
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Cena katalogowa  
139.29
zł 117.00
95.12 zł
(11.70 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka PR21W (10 szt.) 12V 21W
Źródło światła PR21W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BAW15s
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość OES Części oryginalne OES
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
139.29
zł 117.00
95.12 zł
(11.70 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka R5W (2 szt.) 24V 5W
Źródło światła R5W
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Oferta Ciężarowe
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
6.67
zł 5.87
4.77 zł
(2.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka H9 Vision (1 szt.) 12V 65W
Źródło światła H9
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 65
Rodzaj gniazda PGJ 19-5
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
72.46
zł 60.86
49.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka WY21W Vision (2 szt.) 12V 21W
Źródło światła WY21W
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda WX3X16D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
42.37
zł 35.60
28.94 zł
(17.80 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka PS19W Long Life (1 szt.) 12V 19W
Źródło światła PS19W
Linia Long Life
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 19
Rodzaj gniazda PG20/1
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
56.27
zł 47.27
38.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka P21/4W (10 szt.) 12V 4/21W
Źródło światła P21/4W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21 4
Rodzaj gniazda BAZ15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Cena katalogowa  
63.10
zł 53.00
43.09 zł
(5.30 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka W1W (10 szt.) 12V 1W
Źródło światła W1W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
20.70
zł 17.39
14.14 zł
(1.74 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka R10W (10 szt.) 12V 10W
Źródło światła R10W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 10
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
28.24
zł 23.73
19.29 zł
(2.37 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka R5W (10 szt.) 24V 5W
Źródło światła R5W
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
23.54
zł 20.71
16.84 zł
(2.07 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka W5W Long Life EcoVision (2 szt.) 12V 5W
Źródło światła W5W
Linia Long Life EcoVision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda W2,1X9,5D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
12.98
zł 10.90
8.86 zł
(5.45 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Zestaw przewodów PHI 18954X2
Seria Canbus Control Unit
Nazwa asortymentu Jednostka sterująca oświetleniem
Miejsce zabudowy Wewnątrz
Źródło światła LED H11
Cena katalogowa  
174.33
zł 174.33
141.73 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka H8 (1 szt.) 12V 35W
Źródło światła H8
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 35
Rodzaj gniazda PGJ19-1
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
53.42
zł 44.87
36.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka LED C5W Ultinon Pro3100 SL (1 szt.) 6000K 12V 0,6W
Źródło światła C5W
Linia Ultinon Pro3100 SL
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 0,6
Temperatura barwowa [K] 6000
Rodzaj gniazda SV8,5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Długość [mm] 38
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
25.29
zł 21.24
17.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka LED PR21/5W Ultinon Pro7000 SI (2 szt.) 12/24V 3,3/2,6/1,5/0,9W
Źródło światła PR21/5W
Linia Ultinon Pro7000 SI
Napięcie [V] 24 12
Moc znamionowa [W] 3,3 0,9 1,5 2,6
Rodzaj gniazda BAY15D
Typ lampy pomocnicza LED
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
106.20
zł 89.21
72.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka H1 X-tremeVision Pro150 (2 szt.) 12V 55W
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
113.10
zł 95.01
77.24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka LED H7 Ultinon Pro3022 HL (2 szt.) 12/24V 20W
Źródło światła H7
Linia Ultinon Pro3022 HL
Napięcie [V] 24 12
Moc znamionowa [W] 20
Rodzaj gniazda PX26D
Typ lampy LED
Opakowanie Zestaw
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
332.83
zł 279.58
227.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka LED W21W Ultinon Pro7000 SI (2 szt.) 12/24V 3,3/2,6W
Źródło światła W21W
Linia Ultinon Pro7000 SI
Napięcie [V] 24 12
Moc znamionowa [W] 3,3 2,6
Rodzaj gniazda W3X16D
Typ lampy pomocnicza LED
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
101.88
zł 85.58
69.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Zestaw żarówek 24V MasterDuty Minikit H4 bezpiecznik 15; 20; 30A PHI 55554SKMDKM
Żarówka główna H4
Źródło światła H4
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
52.23
zł 45.95
37.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka C3W 35mm (10 szt.) 24V 3W
Źródło światła C3W
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 3
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 35
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
53.82
zł 47.37
38.51 zł
(4.74 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka H4 WhiteVision Ultra (1 szt.) 4200K 12V 60/55W
Źródło światła H4
Linia WhiteVision Ultra
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55 60
Temperatura barwowa [K] 4200
Rodzaj gniazda P43T-38
Typ lampy halogen
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
56.72
zł 47.64
38.73 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka H1 LongLife EcoVision (1 szt.) 12V 55W
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
19.35
zł 16.25
13.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka H4 Vision (1 szt.) 3200K 12V 60/55W
Źródło światła H4
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55 60
Temperatura barwowa [K] 3200
Rodzaj gniazda P43T-38
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
13.14
zł 11.03
8.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka W16W Vision (10 szt.) 12V 16W
Źródło światła W16W
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 16
Rodzaj gniazda W21x9.5d
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
61.99
zł 52.08
42.34 zł
(5.21 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka H7 Masterlife (1 szt.) 24V 70W
Źródło światła H7
Linia Masterlife
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 70
Rodzaj gniazda PX26D
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
82.36
zł 72.47
58.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka H3 Premium (1 szt.) 12V 55W
Źródło światła H3
Linia Premium
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PK22S
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
12.12
zł 10.17
8.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka PSX26W (1 szt.) 12V 2W
Źródło światła PSX26W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
93.48
zł 78.52
63.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka H4 VisionPlus Plus 60% (2 szt.) 12V 60/55W
Źródło światła H4
Linia VisionPlus Plus 60%
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55 60
Rodzaj gniazda P43T-38
Typ lampy halogen
Opakowanie Zestaw
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
63.31
zł 53.17
43.23 zł
(26.58 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
3 z 12
następna