Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Sklep Inter Cars | SPEEDMAX | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych


SPEEDMAX
Zestaw Xenon HID TUOLOH7-4300KR

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
306.44 
zł
306.44
249.14 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Kanister 7l BZ-YX-1.8GAL

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
146.15 
zł
146.15
118.82 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. C35046ABETUOTUV Przód

Linia SPEEDMAX
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
480.91 
zł
480.91
390.98 zł
(240.46 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. C3B055ABETUOTUV

Linia SPEEDMAX
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
564.88 
zł
564.88
459.25 zł
(282.44 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. 5201-01-0702PTUOTUV FIAT SIENA

Linia SPEEDMAX
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
339.87 
zł
339.87
276.32 zł
(169.94 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. C37022ABETUOTUV SUBARU OUTBACK

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 316
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
716.97 
zł
716.97
582.90 zł
(358.49 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Akcesoria do wyciągarek PWTENSIONER

ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
295.19 
zł
295.19
239.99 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. C44024JCTUNTUV

Linia SPEEDMAX
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
257.01 
zł
257.01
208.95 zł
(128.51 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Felga Off Road 7x16 5x165,1 LAND ROVER

Średnica [cal] 16
Odsadzenie felgi [mm] 0
Rozstaw śrub [mm] 5x165,1
Szerokość [cal] 7
Oferta Tuning
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
379.74 
zł
379.74
308.73 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Zestaw Xenon HID TUOLO9005CAN-4300K

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
526.91 
zł
526.91
428.38 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Zestaw Xenon HID TUOLO9006CAN-4300K

ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
526.91 
zł
526.91
428.38 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana 24.0130-0215.1TUOTUV Przód INFINITI G; NISSAN 350Z

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 324
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
811.09 
zł
811.09
659.42 zł
(405.54 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Zestaw Xenon HID TUOLOH11XPU-8000K

ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
916.68 
zł
916.68
745.27 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Zestaw Xenon HID TUOLOH1CANSLIM-6000K

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
626.48 
zł
626.48
509.33 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący PC 74,1-56,1 X4

ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
57.17 
zł
57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący 67,1/66,1 4 szt.

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
57.17 
zł
57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący 69,1/65,1 4 szt.

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
57.17 
zł
57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Zestaw Xenon HID TUOLOH8CAN-8000K

ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
526.91 
zł
526.91
428.38 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Zestaw Xenon HID TUOLOH3XPU-6000K

ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
873.03 
zł
873.03
709.78 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Zestaw Xenon HID TUOLOH7XPU-4300K

ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
873.03 
zł
873.03
709.78 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Zestaw Xenon HID TUOLOH8XPU-4300K

ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
873.03 
zł
873.03
709.78 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Zestaw Xenon HID TUOLOH7SLIM-5000K

ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
309.94 
zł
309.94
251.98 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. C44007JCTUOTUV Tył HONDA ACCORD IV, ACCORD V, CIVIC VI; ROVER 600 I

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 260
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
265.22 
zł
265.22
215.63 zł
(132.61 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. C49000JCTUOTUV Tył ISUZU GEMINI, TROOPER I

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 265
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
349.41 
zł
349.41
284.07 zł
(174.70 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana 5201-01-0780PTUOTUV Przód VOLVO S40 I, V40; MITSUBISHI CARISMA, GALANT VI, GALANT VII, GALANT VIII, LANCER V, SANTAMO, SAPPORO III, SPACE, SPACE RUNNER

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 256
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
349.81 
zł
349.81
284.40 zł
(174.90 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana C30012JCTUOTUV Przód CHEVROLET AVEO / KALOS, SPARK; DAEWOO KALOS; KIA CARNIVAL III

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 236
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
317.65 
zł
317.65
258.25 zł
(158.83 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana C3X035ABETUOTUV Przód OPEL SIGNUM, VECTRA C, VECTRA C GTS; SAAB 9-3, 9-3X

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 314
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
443.60 
zł
443.60
360.65 zł
(221.80 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana C32158JCTUOTUV Przód TOYOTA AURIS, COROLLA

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 273
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
374.09 
zł
374.09
304.14 zł
(187.05 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Lina syntetyczna 28m 10,5t HW3551

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
270.65 
zł
270.65
220.04 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący 67,1/58,6 4 szt.

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
57.17 
zł
57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 17 z 57 następna