Sklep Inter Cars | TOURMAX | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
TOURMAX
Zawór iglicowy gaźnika M13/5 (ilość w opakowaniu 5szt.) pasuje do YAMAHA
Nazwa Zawór iglicowy gaźnika
Cena katalogowa  
140.85
zł 140.85
114.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Przepust przewodów elektrycznych (10 szt.) pasuje do HONDA 1000F, 400F, 600F, 350D (Fourtrax Foreman), 750F
Nazwa Przepust przewodów elektrycznych
Cena katalogowa  
84.26
zł 84.26
68.50 zł
(8.43 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
533.40
zł 533.40
433.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-Y77 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do YAMAHA
Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Cena katalogowa  
89.43
zł 89.43
72.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Uszczelka komory pływakowej FBG-328 (ilość w opakowaniu 4szt.)pasuje do SUZUKI
Nazwa Uszczelka komory pływakowej
Cena katalogowa  
36.67
zł 36.67
29.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-DP04 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do POLARIS
Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Cena katalogowa  
174.33
zł 174.33
141.73 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-DY57 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do YAMAHA
Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Cena katalogowa  
125.68
zł 126.31
102.69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zawór iglicowy gaźnika K6/5 (ilość w opakowaniu 5szt.) pasuje do HONDA; KTM
Nazwa Zawór iglicowy gaźnika
Cena katalogowa  
140.82
zł 140.82
114.49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk główki ramy SSH908 25x47x15 35x55x14 pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw łożysk główki ramy
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Cena katalogowa  
226.90
zł 226.90
184.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy zawieszenia SAB-313 pasuje do SUZUKI
Nazwa Zestaw naprawczy zawieszenia
Nazwa asortymentu Zestaw naprawczy wahacza
Cena katalogowa  
195.13
zł 195.13
158.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Tłoczek zacisku hamulcowego CPK-120 Przód/Tył, z uszczelniaczami pasuje do HONDA
Nazwa Tłoczek zacisku hamulcowego
Miejsce zabudowy Przód Tył
Średnica wewnętrzna [mm] 21.5
Średnica zewnętrzna [mm] 25.3
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
109.63
zł 109.63
89.13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy zawieszenia FRK-913 Przód pasuje do SUZUKI
Nazwa Zestaw naprawczy zawieszenia
Nazwa asortymentu Zestaw naprawczy zawieszenia
Miejsce zabudowy Przód
Cena katalogowa  
169.53
zł 169.53
137.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
195.34
zł 196.32
159.61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-Y74 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do YAMAHA
Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Cena katalogowa  
84.34
zł 84.34
68.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw BCR-302 Tył pasuje do SUZUKI
Miejsce zabudowy Tył
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
96.96
zł 96.96
78.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy zaworu Air-Cut ACV-205 pasuje do YAMAHA
Nazwa Zestaw naprawczy zaworu Air-Cut
Cena katalogowa  
121.46
zł 121.46
98.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
417.83
zł 417.83
339.70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy pompy hamulcowej MSR-203 Tył pasuje do YAMAHA
Nazwa Zestaw naprawczy pompy hamulcowej
Miejsce zabudowy Tył
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
109.52
zł 109.52
89.04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOURMAX
Tłoczek zacisku hamulcowego CPK-408-U Przód/Tył, z uszczelniaczami pasuje do KAWASAKI
Nazwa Tłoczek zacisku hamulcowego
Miejsce zabudowy Przód Tył
Średnica wewnętrzna [mm] 22.5
Średnica zewnętrzna [mm] 33.9
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
157.14
zł 157.14
127.76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-DH10 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Cena katalogowa  
135.77
zł 135.77
110.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk główki ramy SSW904 30x50x17 30x50x17 pasuje do BMW
Nazwa Zestaw łożysk główki ramy
Średnica zewnętrzna [mm] 50
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Cena katalogowa  
194.86
zł 194.86
158.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zabezpieczenie uszczelniacza przedniego zawieszenia TOURMAX CIR-8/2 x58 2szt.
Nazwa Zabezpieczenie uszczelniacza przedniego zawieszenia
Średnica zewnętrzna [mm] 58
Cena katalogowa  
36.32
zł 36.49
29.67 zł
(18.25 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-H24 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Cena katalogowa  
93.16
zł 93.62
76.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Tłoczek zacisku hamulcowego CPK-208-L Przód, z uszczelniaczami pasuje do YAMAHA
Nazwa Tłoczek zacisku hamulcowego
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
165.52
zł 165.52
134.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
288.82
zł 290.27
235.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-DH05 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Cena katalogowa  
137.58
zł 137.58
111.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy zaworu Air-Cut ACV-405 pasuje do KAWASAKI; YAMAHA
Nazwa Zestaw naprawczy zaworu Air-Cut
Cena katalogowa  
60.53
zł 60.53
49.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zabezpieczenie uszczelniacza przedniego zawieszenia TOURMAX CIR-16 x50 10szt.
Nazwa Zabezpieczenie uszczelniacza przedniego zawieszenia
Średnica zewnętrzna [mm] 50
Cena katalogowa  
91.54
zł 91.54
74.42 zł
(9.15 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
108.77
zł 108.77
88.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
26 z 70
następna