Materiały i akcesoria
A~5010146
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 68,1/56,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 68,1/63,4 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
35.18
zł 35.18
28.60 zł
(8.80 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 70,1/54,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Nakrętka STR-M8X1,25 20SET
Typ śruby/nakrętki Nakrętki samohamowne ocynkowane
Skok gwintu [mm] 1.25
Liczba [szt.] 20
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
12.12
zł 12.12
9.85 zł
(0.61 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SAF
Śruba 3 434 3664 00
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
367.52
zł 330.77
268.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Śruba Sześciokątna HEX 20
Nazwa Śruba
Typ śruby/nakrętki Sześciokątna HEX
Rodzaj gwintu pełny
Rozmiar klucza [mm] 6
Średnica [mm] 5
Długość śruby [mm] 20
Wymiar gwintu [mm] M6
Skok gwintu [mm] 1
Norma DIN 912 8.8
Wykończenie Ocynk
Gwint drobnozwojny Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
55.12
zł 50.16
40.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 76,1/67,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Śruba 6-kątna/e 16
Nazwa Śruba
Typ śruby/nakrętki 6-kątna/e
Rodzaj gwintu pełny
Rozmiar klucza [mm] 10
Średnica [mm] 6
Długość śruby [mm] 16
Wymiar gwintu [mm] M6
Skok gwintu [mm] 1
Norma DIN 933 8.8
Wykończenie Ocynk
Gwint drobnozwojny Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
29.53
zł 26.88
21.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba TED37768
Wymiar gwintu [mm] M18
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
34.83
zł 34.83
28.32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
311.21
zł 286.32
232.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Marine
TECNOSEAL
Śruba TENKIT102
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
19.53
zł 19.53
15.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
269.84
zł 245.56
199.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FEBI
Śruba FE101829
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Długość [mm] 151
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
48.59
zł 43.73
35.55 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PEWAG
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117; opakowanie 2 szt., Samochody dostawcze/Samochody terenowe SERVO SUV RSV 80A
Przeznaczenie Samochody dostawcze Samochody terenowe
Rozmiar 235/55R19 235/60R18 235/65R18 235/70R17 245/65R17 255/45R20 255/60R17 265/70R15 225/75R17.5 7.50R16
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
1 114.36
zł 1 058.64
860.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, ATV/Wózki widłowe ATV X 473
Przeznaczenie Wózki widłowe ATV
Rozmiar 25x8.00-12
Certyfikat O-NORM Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
713.40
zł 677.73
551.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PEWAG
Łańcuchy antypoślizgowe KPL. 1 worek; cert. austriacki V-5119; rombowe, Samochody ciężarowe CERVINO CL82S
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 235/85R16 245/70R 245/80R16 245R16 255/7517 255/75R16 255/80R16 255/85R16 265/70R17 265/75R16 275/70R16 285/60R17 225/75R17.5 235/75R17.5
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
1 476.00
zł 1 402.20
1 140.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, Samochody ciężarowe ARKTIK AS 22
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 235/85-16 265/70-16 265/75-15 31x10.50-15 7.00-20 7.50-16 8.5-17.5 9.50-16.5 225/75-17.5 245/75-17 245/80-16 255/70-17 260/70-16 265/50-20 265/55-19 265/60-18 265/65-17 275/45-20 275/60-17 31X11.50-15
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
1 063.95
zł 1 010.75
821.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, Samochody ciężarowe ZIC ZAC 41
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 365/80-20 14/80-20 385/65-22.5 14.9-20 350/75-22.5
Certyfikat O-NORM Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
3 103.03
zł 2 947.88
2 396.65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PEWAG
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117, Samochody osobowe SERVO RS9 80
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 235/60R18 235/65R17 245/60R18
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
803.85
zł 763.66
620.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, ATV/Wózki widłowe STN 142
Przeznaczenie Wózki widłowe ATV
Rozmiar 6.00-9 195/55-10
Certyfikat O-NORM Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
1 078.92
zł 1 024.97
833.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, ATV/Wózki widłowe STN 170
Przeznaczenie Wózki widłowe ATV
Rozmiar 6.50-15 7.00-12 6.00-12 KOMUNAL
Certyfikat O-NORM Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
1 420.47
zł 1 349.45
1 097.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OE CHRYSLER
Śruba 06105052AA
Długość [mm] 40
Wymiar gwintu [mm] M8
Skok gwintu [mm] 1.25
Jakość OEM Części oryginalne OEM
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
11.99
zł 11.99
9.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Śruba Sześciokątna HEX 20
Nazwa Śruba
Typ śruby/nakrętki Sześciokątna HEX
Rodzaj gwintu pełny
Rozmiar klucza [mm] 8
Średnica [mm] 6
Długość śruby [mm] 20
Wymiar gwintu [mm] M8
Skok gwintu [mm] 1.25
Norma DIN 912 8.8
Wykończenie Ocynk
Gwint drobnozwojny Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
101.34
zł 92.21
74.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Śruba dwustronna/e 25
Nazwa Śruba
Typ śruby/nakrętki dwustronna/e
Rodzaj gwintu niepełny
Średnica [mm] 8
Długość gwintu [mm] 22
Długość śruby [mm] 25
Wymiar gwintu [mm] M8
Skok gwintu [mm] 1.25
Norma DIN 939 5.8
Wykończenie Brak
Gwint drobnozwojny Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
72.66
zł 66.11
53.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Mocowanie dyferencjalu
Długość [mm] 46.8
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
5.30
zł 4.77
3.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Śruba AUG51525
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 50 62.8
Rozmiar klucza [mm] 19
Oferta Ciężarowe
Jakość Z Zamiennik
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
8.40
zł 7.56
6.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki VR5119; rombowe, Samochody ciężarowe STANDARD W 142
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 10.00R22.5 11/70R22.5 275/70R22.5 285/70R22.5 295/70R22.5 305/60R22.5 C22.5 PILOTE 315/60R22.5 9.00R20 9.00R24 9.5R24 D22.5 PILOTE
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
1 034.36
zł 982.63
798.89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JOPE
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117, Samochody dostawcze/Samochody terenowe 4X4/400
Przeznaczenie Samochody dostawcze Samochody terenowe
Rozmiar 195/55R20 205/55R19 205/75R16 205/80R16 205R16 215/55R18 215/65R17 215/75R16 215/80R15 215R15 225/40R20 225/45R19 225/55R18 225/60R17 225/65R16 225/70R16 225/75R15 235/45R19 235/50R18 235/55R17 235/65R16 235/70R15 245/35R20 245/45R18 245/50R17 255/45R18 255/60R15 265/30R20 265/35R19 215/55R19 235/35R20 205/65R17.5 7.00R15 7.00R16
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
524.48
zł 498.26
405.09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki VR5117, Samochody dostawcze/Samochody terenowe PROFESSIONAL NT 230
Przeznaczenie Samochody dostawcze Samochody terenowe
Rozmiar 175/80R16M+S 185/75R16 195/70R16 195/75R15 195/75R16 195/80R14M+S 195/80R15 195R15 205/55R17 205/55R18 205/60R16 205/65R16 205/65R17 205/70R15 205/75R14 205/75R15 205/80R14 205R14 215/45R18 215/50R16 215/50R17 215/55R16 215/60R16 215/65R15 225/30R20 225/40R18 225/50R16 225/55R15 225/60R14 225/60R15 235/40R17 235/45R17 235/55R15 235/60R14 245/40R17 245/45R16 245/60R14
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
552.39
zł 524.78
426.65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Nakrętka koła - skok gwintu 1,5 mm
Rozmiar klucza [mm] 19
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Strona zabudowy Prawa Lewa
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
5.08
zł 4.27
3.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
30 z 62
następna