Materiały i akcesoria
A~5010146
DRESSELHAUS
Śruba Sześciokątna HEX 20
Nazwa Śruba
Typ śruby/nakrętki Sześciokątna HEX
Rodzaj gwintu pełny
Rozmiar klucza [mm] 8
Średnica [mm] 6
Długość śruby [mm] 20
Wymiar gwintu [mm] M8
Skok gwintu [mm] 1.25
Norma DIN 912 8.8
Wykończenie Ocynk
Gwint drobnozwojny Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
101.34
zł 92.21
74.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Śruba dwustronna/e 25
Nazwa Śruba
Typ śruby/nakrętki dwustronna/e
Rodzaj gwintu niepełny
Średnica [mm] 8
Długość gwintu [mm] 22
Długość śruby [mm] 25
Wymiar gwintu [mm] M8
Skok gwintu [mm] 1.25
Norma DIN 939 5.8
Wykończenie Brak
Gwint drobnozwojny Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
72.66
zł 66.11
53.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Mocowanie dyferencjalu
Długość [mm] 46.8
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
5.30
zł 4.77
3.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Śruba AUG51525
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 50 62.8
Rozmiar klucza [mm] 19
Oferta Ciężarowe
Jakość Z Zamiennik
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
8.40
zł 7.56
6.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki VR5119; rombowe, Samochody ciężarowe STANDARD W 142
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 10.00R22.5 11/70R22.5 275/70R22.5 285/70R22.5 295/70R22.5 305/60R22.5 C22.5 PILOTE 315/60R22.5 9.00R20 9.00R24 9.5R24 D22.5 PILOTE
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 034.36
zł 982.63
798.89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Śruba STR-4M24X250
Wymiar gwintu [mm] M24
Skok gwintu [mm] 3
Długość śruby [mm] 250
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
34.92
zł 31.43
25.55 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JOPE
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117, Samochody dostawcze/Samochody terenowe 4X4/400
Przeznaczenie Samochody dostawcze Samochody terenowe
Rozmiar 195/55R20 205/55R19 205/75R16 205/80R16 205R16 215/55R18 215/65R17 215/75R16 215/80R15 215R15 225/40R20 225/45R19 225/55R18 225/60R17 225/65R16 225/70R16 225/75R15 235/45R19 235/50R18 235/55R17 235/65R16 235/70R15 245/35R20 245/45R18 245/50R17 255/45R18 255/60R15 265/30R20 265/35R19 215/55R19 235/35R20 205/65R17.5 7.00R15 7.00R16
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
524.48
zł 498.26
405.09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki VR5117, Samochody dostawcze/Samochody terenowe PROFESSIONAL NT 230
Przeznaczenie Samochody dostawcze Samochody terenowe
Rozmiar 175/80R16M+S 185/75R16 195/70R16 195/75R15 195/75R16 195/80R14M+S 195/80R15 195R15 205/55R17 205/55R18 205/60R16 205/65R16 205/65R17 205/70R15 205/75R14 205/75R15 205/80R14 205R14 215/45R18 215/50R16 215/50R17 215/55R16 215/60R16 215/65R15 225/30R20 225/40R18 225/50R16 225/55R15 225/60R14 225/60R15 235/40R17 235/45R17 235/55R15 235/60R14 245/40R17 245/45R16 245/60R14
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
552.39
zł 524.78
426.65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Nakrętka koła - skok gwintu 1,5 mm
Rozmiar klucza [mm] 19
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Strona zabudowy Prawa Lewa
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
5.08
zł 4.27
3.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BPW
Nakrętka 02.5207.32.04
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
17.76
zł 15.99
13.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ELRING
Śruba miski olejowej EL534650
Wymiar gwintu [mm] M6
Skok gwintu [mm] 1
Rozmiar klucza [mm] 30
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
4.39
zł 4.17
3.39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba wahacza poprzecznego TED71988
Nazwa asortymentu Śruba wahacza
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód Tył
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
29.03
zł 29.03
23.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
METZELER
Pasta montażowa GEL TUBE METZELER 1KG
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
256.33
zł 255.05
207.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117, Samochody dostawcze/Samochody terenowe MMT 4X4/360
Przeznaczenie Samochody dostawcze Samochody terenowe
Rozmiar 175/80R15 175R15 185/75R14 185/80R14 185R14 195/60R16 195/70R14 195/75R14 205/70R14
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
254.13
zł 241.42
196.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Śruba mocowania resoru - 160/1,5mm,
Wymiar gwintu [mm] M20
Długość śruby [mm] 160
Skok gwintu [mm] 1.5
Rozmiar klucza [mm] 30
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
37.13
zł 33.42
27.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Nakrętka AUG54804
Wymiar gwintu [mm] M65
Skok gwintu [mm] 1.5
Rozmiar klucza [mm] 85
Wysokość [mm] 10
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
29.00
zł 26.10
21.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Zestaw naprawczy zawieszenia koła
Nazwa asortymentu Śruba
Wymiar gwintu [mm] M22
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 265
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
46.38
zł 41.75
33.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VICMA
Zawór koła VIC-12028
Rodzaj Zawór koła
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
30.60
zł 30.18
24.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBER
Kołpak ozdobny koła MP KO 0004
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
181.90
zł 151.89
123.49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Nakrętka 60532115
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
30.55
zł 27.50
22.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 65,1/54,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 67,1/58,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 70,4/59,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
35.18
zł 35.18
28.60 zł
(8.80 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 73,1/58,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 74,1/63,3 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VICMA
Zawór koła VIC-952AZ
Rodzaj Zawór koła
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
82.83
zł 81.68
66.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PEWAG
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117; opakowanie 2 szt., Samochody dostawcze/Samochody terenowe SERVO SUV RSV 80
Przeznaczenie Samochody dostawcze Samochody terenowe
Rozmiar 215/85R16 225/65R18 225/75R16 235/65R17 235/75R16 245/60R18 245/70R16 255/40R20 255/45R19 255/65R16 255/70R15 275/45R18 275/60R15 7.50R15 215/75R17.5 7.00R16 8R17.5
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 007.37
zł 957.00
778.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JOPE
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117, Samochody osobowe E9/20
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 135/80R13 135R13 145/70R13 145/80R12 145R12 155/65R13 155/70R12 165/55R13 155/55R14
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
167.61
zł 159.24
129.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Śruba dwustronna/e 40
Nazwa Śruba
Typ śruby/nakrętki dwustronna/e
Rodzaj gwintu niepełny
Średnica [mm] 10
Długość gwintu [mm] 26
Długość śruby [mm] 40
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1.5
Norma DIN 939 5.8
Gwint drobnozwojny Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
35.26
zł 32.09
26.09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Śruba dwustronna/e 50
Nazwa Śruba
Typ śruby/nakrętki dwustronna/e
Rodzaj gwintu niepełny
Średnica [mm] 10
Długość gwintu [mm] 26
Długość śruby [mm] 50
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1.5
Norma DIN 939 5.8
Gwint drobnozwojny Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
44.46
zł 40.47
32.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
31 z 62
następna