Dostępność


Cena



Rozmiar

Materiały i akcesoria

A~5010146

0 szt.
Cena katalogowa  
270.00 
zł
268.64
218.41 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ

4MAX
Kołpak ozdobny koła 7803-05-0119P

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
8.72 
zł
8.55
6.95 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ZF
Pierścień centrujący 0630307004ZF

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
0 szt.
Cena katalogowa  
15.35 
zł
13.28
10.80 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

AUGER
Nakrętka AUG54806

Wymiar gwintu [mm] M65
Skok gwintu [mm] 1.5
Rozmiar klucza [mm] 95
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
35.47 
zł
31.93
25.96 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BPART
Nakrętka 81.90620.0091BP

Wymiar gwintu [mm] M50
Skok gwintu [mm] 1.5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
110.70 
zł
90.77
73.80 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

AUGER
Nakrętka zawieszenia osi - skok gwintu 2,5 mm

Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 2.5
Rozmiar klucza [mm] 30
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
6.58 
zł
5.93
4.82 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SCHNEEBICHLER
Nakrętka R01-015-01

Wymiar gwintu [mm] TR49
Skok gwintu [mm] 8
Długość [mm] 118
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
249.49 
zł
224.55
182.56 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DRESSELHAUS
Ocynkowane - M12

Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Ocynkowane
Liczba [szt.] 100
Norma DIN 934
Kołnierz Nie
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
62.39 
zł
56.78
46.16 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DRESSELHAUS
Ocynkowane - M7

Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Ocynkowane
Liczba [szt.] 100
Norma DIN 934
Kołnierz Nie
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
41.46 
zł
37.74
30.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DRESSELHAUS
Ocynkowane - M8

Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Ocynkowane
Liczba [szt.] 100
Norma DIN 934
Kołnierz Nie
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
39.06 
zł
35.55
28.90 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DRESSELHAUS
Nakrętki samoblokujące ząbkowane - M5

Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Nakrętki samoblokujące ząbkowane
Rozmiar klucza [mm] 8
Liczba [szt.] 100
Kołnierz Tak
Materiał Ocynk
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
118.19 
zł
107.55
87.44 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DRESSELHAUS
Nakrętki samoblokujące ząbkowane - M8

Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Nakrętki samoblokujące ząbkowane
Rozmiar klucza [mm] 13
Liczba [szt.] 100
Kołnierz Tak
Materiał Ocynk
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
216.91 
zł
197.39
160.48 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DRESSELHAUS
Nakrętki samohamowne ocynkowane - M12

Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Nakrętki samohamowne ocynkowane
Liczba [szt.] 100
Norma DIN 985
Kołnierz Nie
Materiał Ocynk
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
74.32 
zł
67.63
54.98 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DRESSELHAUS
Nakrętki samohamowne ocynkowane - M10 skok gwintu 1,25 mm

Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Nakrętki samohamowne ocynkowane
Skok gwintu [mm] 1.25
Liczba [szt.] 100
Norma DIN 985
Kołnierz Nie
Materiał Ocynk
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
91.39 
zł
83.16
67.61 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DRESSELHAUS
Nakrętki samohamowne ocynkowane - M12 skok gwintu 1,25 mm

Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Nakrętki samohamowne ocynkowane
Skok gwintu [mm] 1.25
Liczba [szt.] 100
Norma DIN 985
Kołnierz Nie
Materiał Ocynk
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
134.67 
zł
122.56
99.64 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DRESSELHAUS
Nakrętki wydechu - M10

Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Nakrętki wydechu
Rozmiar klucza [mm] 17
Liczba [szt.] 100
Norma DIN 14440
Kołnierz Nie
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
115.30 
zł
104.92
85.30 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DRESSELHAUS
Nakrętki wydechu - M6 skok gwintu 9 mm

Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Nakrętki wydechu
Skok gwintu [mm] 9
Liczba [szt.] 100
Norma DIN 14440
Kołnierz Nie
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
63.62 
zł
57.90
47.07 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DRESSELHAUS
Nakrętki wydechu - M8

Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Nakrętki wydechu
Rozmiar klucza [mm] 12
Liczba [szt.] 100
Norma DIN 6927
Kołnierz Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
130.50 
zł
118.76
96.55 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 67.1/66.1 4szt.

Średnica zewnętrzna [mm] 67.1
Średnica wewnętrzna [mm] 66.1
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
21.80 
zł
21.68
17.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 70.1/57.1 4szt.

Średnica zewnętrzna [mm] 70.1
Średnica wewnętrzna [mm] 57.1
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
21.80 
zł
21.68
17.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 70.1/66.6 4szt.

Średnica zewnętrzna [mm] 70.1
Średnica wewnętrzna [mm] 66.6
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
21.80 
zł
21.68
17.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
0 szt.
Cena katalogowa  
5.45 
zł
5.42
4.41 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 71.6/65.1 4szt.

Średnica zewnętrzna [mm] 71.6
Średnica wewnętrzna [mm] 65.1
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
21.80 
zł
21.68
17.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 72.6/56.6 4szt.

Średnica zewnętrzna [mm] 72.6
Średnica wewnętrzna [mm] 56.6
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
21.80 
zł
21.68
17.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 72.6/65.1 4szt.

Średnica zewnętrzna [mm] 72.6
Średnica wewnętrzna [mm] 65.1
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
21.80 
zł
21.68
17.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący 56,1/54,1 4 szt.

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
57.17 
zł
57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący 57,1/56,1 4 szt.

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
57.17 
zł
57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący 60,1/58,1 4 szt.

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
57.17 
zł
57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący 63,3/59,1

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
14.30 
zł
14.30
11.63 zł
(3.58 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący PC 63,4-57,1 X4

ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
57.17 
zł
57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 53 z 62 następna