Dostępność


Cena



Rozmiar

Materiały i akcesoria

A~5010146

SPEEDMAX
Pierścień centrujący 74,1/54,1 4 szt.

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
57.17 
zł
57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący PC 74,1-56,1 X4

ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
57.17 
zł
57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący PC 74,1-58,1 X4

ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
57.17 
zł
57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący PC 74,1-59,1 X4

ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
57.17 
zł
57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący PC 74,1-66,6 X4

ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
57.17 
zł
57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący 74,1/71,6 4 szt.

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
57.22 
zł
57.22
46.52 zł
(14.31 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący PC 76,1-54,1 X4

ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
57.17 
zł
57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący PC 76,1-56,1 X4

ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
57.17 
zł
57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący PC 76,1-56,6 X4

ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
57.17 
zł
57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący PC 76,1-58,1 X4

ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
57.17 
zł
57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący PC 76,1-59,1 X4

ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
57.17 
zł
57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący 76,1/64,1 4 szt.

ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
57.17 
zł
57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący 76,1/74,1 4 szt.

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
57.17 
zł
57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący PC 76,9-74,1 X4

ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
57.17 
zł
57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

OE IVECO
Pokrywa piasty koła 504141760

Miejsce zabudowy Przód
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
53.46 
zł
48.11
39.11 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

4MAX
Zawór koła 4806-20-1402E

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
6.00 
zł
5.98
4.86 zł
(0.06 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
0 szt.
Cena katalogowa  
8.00 
zł
7.96
6.47 zł
(0.08 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

4MAX
Zawór koła 4806-33-0115E

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
23.00 
zł
22.89
18.61 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

4MAX
Zawór koła 4806-33-4333E

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
47.99 
zł
47.75
38.82 zł
(4.78 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

4MAX
Zawór koła 4806-44-0180E

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
105.01 
zł
104.48
84.94 zł
(10.45 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

4MAX
Zawór koła 4806-44-0210E

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
68.01 
zł
67.66
55.01 zł
(6.77 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

4MAX
Zawór koła 4806-44-0270E

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
83.00 
zł
82.58
67.14 zł
(8.26 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

HANS PRIES
Śruba, osłona bryzgowa (tarcza hamulcowa) HP121 992

Nazwa asortymentu Śruba
Długość [mm] 16
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
11.61 
zł
11.18
9.09 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BPW
Śruba 03.296.01.23.1

Długość [mm] 57
Wymiar gwintu [mm] M18
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
70.63 
zł
62.15
50.53 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

KOREA
Szpilka koła RX0434

Sposób mocowania Szpilka
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
5.36 
zł
5.36
4.36 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

OE HYUNDAI
Szpilka koła 5175207000

Miejsce zabudowy Przód Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
14.27 
zł
14.27
11.60 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

OE ISUZU
Szpilka ISU8943834362

Sposób mocowania Szpilka
Długość [mm] 29 43
Wymiar gwintu [mm] M18
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
49.62 
zł
45.65
37.11 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

4MAX
Zawór koła 4806-22-3206E

Rodzaj Zawór koła
Obsługiwane pojazdy pojazdy ciężarowe
Model V3.20.6
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
61.50 
zł
61.19
49.75 zł
(6.12 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ALLIGATOR VENTILFABR
Zawór koła WEN 330770

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
4.45 
zł
4.43
3.60 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ALLIGATOR VENTILFABR
Zawór koła WEN 447505

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
21.21 
zł
21.09
17.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 55 z 62 następna