Materiały montażowe
A~5010147
AUGER
Śruba resora 80
Wymiar gwintu [mm] M20
Długość śruby [mm] 80
Skok gwintu [mm] 1.5
Rozmiar klucza [mm] 30
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
28.09
zł 25.29
20.56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Śruba STR-4M20X260
Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 2.5
Długość śruby [mm] 260
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
21.48
zł 19.32
15.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Śruba STR-4M20X220
Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 2.5
Długość śruby [mm] 220
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
25.99
zł 23.39
19.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Śruba FWK-107
Nazwa asortymentu Śruba Nakrętka Podkładka
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
10.49
zł 9.45
7.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Nakrętka flanszy wału - M12 skok gwintu 1,5 mm
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
6.05
zł 5.45
4.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 72,6/66,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HAMATON
Zestaw serwisowy czujnika TPMS aluminiowy HAM-6-461
Rodzaj Zestaw serwisowy czujnika TPMS
Obsługiwane pojazdy pojazdy ciężarowe
Rodzaj zaworu Clamp-in
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
64.21
zł 58.42
47.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Nakrętka AUG51532
Nazwa asortymentu Nakrętka stabilizatora
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 16
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
5.72
zł 5.15
4.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PETERS
Śruba 070.459-00
Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 2.5
Długość [mm] 180
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
20.06
zł 18.06
14.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEGMANN
Ciężarek CIEZAREK SZPR 6,4 20G
Przeznaczenie Motocykle
Sposób mocowania Na szprychę
Waga [g] 20
Materiał Ołowiany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
11.37
zł 11.30
9.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 66,1/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba TED82351
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.25
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
17.42
zł 17.42
14.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 74,1/65,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 71,6/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Śruba, kołnierz wału napędowego
Nazwa asortymentu Śruba
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.75
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
9.31
zł 8.38
6.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEGMANN
Ciężarek CIEZAREK SZPR 6,4 15G
Przeznaczenie Motocykle
Sposób mocowania Na szprychę
Waga [g] 15
Materiał Ołowiany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
10.27
zł 10.22
8.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
STIX
Zawór czujnika TPMS GEN 4 gumowy VL-TPMS-18/4
Rodzaj Zawór czujnika TPMS
Zastosowanie TRW
Długość [mm] 52.6
Średnica główki [mm] 19.6
Typ GEN 4
Kolor Czarny
Rodzaj zaworu Snap-in
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
83.02
zł 75.56
61.43 zł
(18.89 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
4MAX
Zawór koła WEN PR25 MS11,3
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
75.95
zł 75.57
61.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BPW
Śruba mocowania resoru - /,
Wymiar gwintu [mm] M30
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
158.21
zł 142.40
115.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Nakrętka 60531472
Wymiar gwintu [mm] M30
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
29.64
zł 26.68
21.69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba TED25084
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód Wewnątrz
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 2
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
43.54
zł 43.54
35.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Śruba, koło zębate wałka rozrządu FE43413
Długość [mm] 51
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
18.08
zł 17.18
13.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
4MAX
Zawór koła WEN TR412FC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
25.68
zł 25.56
20.78 zł
(2.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEGMANN
Ciężarek CIEZAREK SZPR 6,0 10G
Przeznaczenie Motocykle
Sposób mocowania Na szprychę
Waga [g] 10
Materiał Ołowiany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
9.77
zł 9.72
7.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Śruba FE178652
Długość [mm] 40
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
21.83
zł 19.66
15.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SCHMITZ
Śruba SCH1086696
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
16.60
zł 14.94
12.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Śruba mocowania resoru - 166/2mm,
Wymiar gwintu [mm] M24
Długość śruby [mm] 166
Skok gwintu [mm] 2
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
79.97
zł 71.98
58.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 63,3/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Nakrętka STR-51013
Wymiar gwintu [mm] M24
Skok gwintu [mm] 2
Rozmiar klucza [mm] 36
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
24.72
zł 22.25
18.09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Śruba, kołnierz wału napędowego
Nazwa asortymentu Śruba mocowania wału napędowego
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 65
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
10.65
zł 9.58
7.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
16 z 36
następna