Materiały montażowe VOLVO V40 Hatchback (525) T5
A~5010147
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 59,1/56,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
35.18
zł 35.18
28.60 zł
(8.80 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Nakrętka 30170418
Wymiar gwintu [mm] M58
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
50.73
zł 45.66
37.12 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VICMA
Nabój CO2 w piankowej osłonce VICMA
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
43.71
zł 43.09
35.03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine
TECNOSEAL
Śruba TENKIT101
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
3.10
zł 3.10
2.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine
TECNOSEAL
Śruba TENKIT103/104
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
3.10
zł 3.10
2.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MECDIESEL
Śruba, kołnierz wału napędowego MEC135490
Nazwa asortymentu Śruba
Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
90.85
zł 90.84
73.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Nakrętka 30170448
Wymiar gwintu [mm] M50
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
54.74
zł 49.26
40.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Nakrętka 60170880
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
127.13
zł 114.41
93.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Nakrętka 60170916
Wymiar gwintu [mm] M102
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
84.70
zł 76.22
61.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
11.92
zł 10.31
8.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 58,1/54,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
81.70
zł 73.53
59.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
S-TR
Śruba STR-M8X1,25/80 4SET
Nazwa Śruba
Długość śruby [mm] 80
Wymiar gwintu [mm] M8
Skok gwintu [mm] 1.25
Liczba [szt.] 4
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
12.32
zł 12.32
10.02 zł
(1.23 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Zestaw naprawczy, wał napędowy
Nazwa asortymentu Śruba
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Rozmiar klucza [mm] 19
Długość [mm] 72.8
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
12.09
zł 10.89
8.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Śruba resora AUG54055
Wymiar gwintu [mm] M30
Skok gwintu [mm] 2
Wysokość [mm] 33
Rozmiar klucza [mm] 46
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
27.02
zł 24.32
19.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 68,1/65,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
STIX
Zawór czujnika TPMS aluminiowy VL-TPMS-19/4
Rodzaj Zawór czujnika TPMS
Zastosowanie Pacific
Długość [mm] 53
Średnica główki [mm] 15
Rodzaj zaworu Clamp-in
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
60.27
zł 54.85
44.59 zł
(13.71 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Śruba wahacza
Nazwa asortymentu Śruba
Wymiar gwintu [mm] M6
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 18
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
2.35
zł 2.12
1.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 68,1/63,4 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
35.18
zł 35.18
28.60 zł
(8.80 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BPART
Nakrętka 55751006014BP
Wymiar gwintu [mm] M30
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
28.60
zł 23.46
19.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Nakrętki samohamowne ocynkowane - M8
Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Nakrętki samohamowne ocynkowane
Liczba [szt.] 100
Norma DIN 985
Kołnierz Nie
Materiał Ocynk
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
44.62
zł 40.60
33.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZF
Części mocujące sworzeń wahacza 0730300387ZF
Nazwa asortymentu Podkładka
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
116.37
zł 95.42
77.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Śruba mocująca stabilizatora 6-kątna/e
Nazwa asortymentu Śruba mocowania stabilizatora
Wymiar gwintu [mm] M18
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 35 50.5
Oferta Ciężarowe
Typ śruby/nakrętki 6-kątna/e
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
22.95
zł 20.65
16.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Nakrętka STR-51001
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.5
Rozmiar klucza [mm] 19
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
7.88
zł 7.10
5.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Nakrętka 81170835
Wymiar gwintu [mm] M50
Skok gwintu [mm] 2
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.79
zł 52.00
42.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 64/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 67,1/63,3 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 70,1/60,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 76,1/60,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZF
Części mocujące sworzeń wahacza 0631302112ZF
Nazwa asortymentu Tuleja
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
20.87
zł 17.12
13.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
23 z 36
następna