Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
M-TECH
Żarówka LED C5W (2 szt.) Basic 6000K 12V
Źródło światła C5W
Linia Basic
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 2
Temperatura barwowa [K] 6000
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
59.53
zł 59.53
48.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Sportowy filtr powietrza panelowy 33-2877 do VOLVO C30, S40 II, V50; FORD FOCUS C-MAX, FOCUS II
Długość zewnętrzna [mm] 281
Szerokość zewnętrzna [mm] 190
Wysokość [mm] 30
Kształt panelowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
195.03
zł 195.03
158.56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TURBOWORKS
Taśma termiczna samoprzylepna TurboWorks 50mm x 0.8mm 4.5m MG-TT-096
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
41.76
zł 41.76
33.95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Sportowy filtr powietrza panelowy 33-3036 do AUDI A3, Q3, TT; CUPRA FORMENTOR; SKODA KODIAQ I; VW ARTEON, PASSAT ALLTRACK B8, PASSAT B8, TIGUAN
Długość zewnętrzna [mm] 371
Szerokość zewnętrzna [mm] 214
Wysokość [mm] 34
Kształt panelowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
264.36
zł 264.36
214.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 71,6/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BREMBO
Klocki hamulcowe kpl. Xtra P 85 125X Tył
Mieszanka Xtra
Miejsce zabudowy Tył
Szerokość [mm] 123
Wysokość [mm] 56
Grubość [mm] 16
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
235.74
zł 235.74
191.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Sportowy filtr powietrza panelowy 33-2759 do VW TRANSPORTER T4
Długość zewnętrzna [mm] 273
Szerokość zewnętrzna [mm] 219
Wysokość [mm] 30
Kształt panelowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
236.70
zł 236.70
192.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Sportowy filtr powietrza panelowy 33-2474 do MERCEDES C (C204), C T-MODEL (S204), C (W204), CLK (A209), CLK (C209), CLS (C218), CLS (C219), CLS SHOOTING BRAKE (X218), E (A207), E (C207)
Długość zewnętrzna [mm] 319
Szerokość zewnętrzna [mm] 133
Wysokość [mm] 41
Kształt panelowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
517.50
zł 517.50
420.73 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EIBACH
Sprężyny obniżające 4 szt. Pro-Kit E10-79-010-01-22 SEAT LEON ST; SKODA OCTAVIA III; VW GOLF SPORTSVAN VII, GOLF VII, GOLF VIII
Obniżenie przód [mm] 35
Obniżenie tył [mm] 30
Zestaw komplet na samochód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
675.44
zł 675.44
549.14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
M-TECH
Żarówka LED H1 (2 szt.) 6500K 12/24V
Źródło światła H1
Napięcie [V] 24 12
Moc znamionowa [W] 54
Temperatura barwowa [K] 6500
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
110.79
zł 110.79
90.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Filtr panelowy (wkładka) okrągły E-0638 do MERCEDES CLA (C118), CLA SHOOTING BRAKE (X118), GLA (H247)
Długość zewnętrzna [mm] 205
Wysokość [mm] 125
Kształt okrągły
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
350.51
zł 350.51
284.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Sportowy filtr powietrza okrągły E-0654 do MERCEDES C T-MODEL (S204), C (W204), CLS (C218), CLS SHOOTING BRAKE (X218), E (A207), E (C207), E T-MODEL (S212), E (W212), GLE (W166), GLK (X204), M (W166)
Długość zewnętrzna [mm] 351
Szerokość zewnętrzna [mm] 159
Wysokość [mm] 95
Kształt okrągły
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
422.48
zł 422.48
343.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 73,1/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Tuleja wahacza Tył/Zewnątrz TED42710 BMW 1 (E81), 1 (E82), 1 (E87), 1 (E88), 3 (E90), 3 (E91), 3 (E92), 3 (E93)
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Twardość 90 Sha
Miejsce zabudowy Tył Zewnątrz
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
125.15
zł 125.15
101.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Sportowy filtr powietrza panelowy 33-3142 do MERCEDES C (A205), C (C204), C (C205), C T-MODEL (S205), C (W205), CLS (C257), E (A238), E ALL-TERRAIN (S213), E (C238), E T-MODEL (S213), E (W213)
Długość zewnętrzna [mm] 357
Szerokość zewnętrzna [mm] 176
Wysokość [mm] 29
Kształt panelowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
248.42
zł 248.42
201.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Filtr oleju SO-7007
Wysokość [mm] 101
Typ filtra Wkład filtra
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
55.33
zł 55.33
44.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Filtr oleju SO-2011
Wysokość [mm] 113
Typ filtra przykręcany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
55.33
zł 55.33
44.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Sportowy filtr powietrza panelowy 33-2451 do HYUNDAI ACCENT IV, CRETA, ELANTRA IV, ELANTRA V, I30, I40 I, I40 I CW, IX35; KIA CARENS I, CARENS III, CARENS IV, CEE'D, CEED, CERATO II, CERATO III
Długość zewnętrzna [mm] 257
Szerokość zewnętrzna [mm] 165
Wysokość [mm] 22
Kształt panelowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
261.85
zł 261.85
212.89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BREMBO
Klocki hamulcowe kpl. Xtra P 85 131X Przód
Mieszanka Xtra
Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 175
Wysokość [mm] 70
Grubość [mm] 20
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
463.67
zł 463.67
376.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Sportowy filtr powietrza okrągły E-2021 do BMW 1 (E81), 1 (E82), 1 (E87), 1 (E88), 3 (E90), 3 (E91), 3 (E92), 3 (E93), 3 (G20, G80, G28)
Długość zewnętrzna [mm] 130
Szerokość zewnętrzna [mm] 128
Wysokość [mm] 117
Kształt okrągły
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
238.20
zł 238.20
193.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Sportowy filtr powietrza okrągły E-2011 do MERCEDES C (CL203), C T-MODEL (S203), C T-MODEL (S204), C (W203), C (W204), CLC (CL203), CLK (A209), CLK (C209), E T-MODEL (S211), E (W211), E (W212)
Długość zewnętrzna [mm] 127
Szerokość zewnętrzna [mm] 95
Wysokość [mm] 244
Kształt okrągły
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
264.36
zł 264.36
214.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 74,1/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
56.01
zł 56.01
45.54 zł
(14.00 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Sportowy filtr powietrza panelowy 33-2964 do CHEVROLET CRUZE, ORLANDO; OPEL ASTRA J, ASTRA J GTC, ZAFIRA C
Długość zewnętrzna [mm] 254
Szerokość zewnętrzna [mm] 248
Wysokość [mm] 41
Kształt panelowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
245.32
zł 245.32
199.45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
M-TECH
Lampa oświetlenia tablicy rejestracyjnej LED 12V CLP024
Źródło światła LED
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
109.30
zł 109.30
88.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EIBACH
Sprężyny obniżające 4 szt. Pro-Kit E10-20-031-03-22 BMW 3 (F30, F80), 3 (F31), 3 GRAN TURISMO (F34)
Obniżenie przód [mm] 25-30
Obniżenie tył [mm] 25
Zestaw komplet na samochód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
829.97
zł 829.97
674.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PIPERCROSS
Filtr panelowy (wkładka) prostokątny TUPP1910 do OPEL GT
Długość zewnętrzna [mm] 372
Szerokość zewnętrzna [mm] 241
Kształt prostokątny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
179.92
zł 179.92
146.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Sportowy filtr powietrza panelowy 33-3025 do BMW 1 (F40), 2 (F23), 2 (F45), 2 GRAN COUPE (F44), 2 GRAN TOURER (F46), 2 GRAN TOURER VAN (F46), X1 (F48), X1 (U11), X2 (F39); MINI (F55), (F56), (F57)
Długość zewnętrzna [mm] 289
Szerokość zewnętrzna [mm] 207
Wysokość [mm] 24
Kształt panelowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
236.70
zł 236.70
192.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Sportowy filtr powietrza panelowy 33-2392 do CITROEN C4 AIRCROSS, C-CROSSER, C-CROSSER ENTERPRISE; MITSUBISHI ASX, GRANDIS, LANCER VII, LANCER VIII, OUTLANDER II, OUTLANDER III; PEUGEOT 4007, 4008
Długość zewnętrzna [mm] 270
Szerokość zewnętrzna [mm] 189
Wysokość [mm] 37
Kształt panelowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
236.70
zł 236.70
192.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
K&N
Sportowy filtr powietrza okrągły E-2653 do BMW 1 (E87), 3 (E46), 3 (E90), 3 (E91), 3 (E92), 5 (E39), 5 (E60), 5 (E61), X3 (E83); LAND ROVER FREELANDER I; ROVER 75, 75 I
Długość zewnętrzna [mm] 143
Szerokość zewnętrzna [mm] 117
Wysokość [mm] 338
Kształt okrągły
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
264.36
zł 264.36
214.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Sportowy filtr powietrza panelowy 33-2867 do VW CALIFORNIA T5 CAMPER, CALIFORNIA T6 CAMPER, MULTIVAN T5, MULTIVAN T6, TRANSPORTER T5, TRANSPORTER T6, TRANSPORTER T6 / CARAVELLE T6
Długość zewnętrzna [mm] 305
Szerokość zewnętrzna [mm] 187
Wysokość [mm] 30
Kształt panelowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
264.79
zł 264.79
215.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
10 z 1768
następna