Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
BLIC
Lampa oświetlenia tablicy rejestracyjnej LED L42-210-0004LED
Źródło światła LED
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
104.02
zł 104.02
84.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Sportowy filtr powietrza panelowy 33-5085 do ALFA ROMEO GIULIA, STELVIO
Długość zewnętrzna [mm] 349
Szerokość zewnętrzna [mm] 244
Wysokość [mm] 39
Kształt panelowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
390.27
zł 390.27
317.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 76,1/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BREMBO
Tarcza hamulcowa Xtra wentylowana 09.A652.1X Tył AUDI A3, TT; SEAT LEON, TOLEDO II; SKODA OCTAVIA I, OCTAVIA II; VW BORA, BORA I, GOLF IV, NEW BEETLE
Linia Xtra
Średnica zewnętrzna [mm] 256
Rodzaj tarczy Nawiercana
Miejsce zabudowy Tył
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
342.75
zł 342.75
278.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FERODO
Klocki hamulcowe wyczynowe DS 2500 Przód FCP4611H pasuje do BMW; MINI
Mieszanka DS 2500
Szerokość [mm] 114.5
Wysokość [mm] 114.5
Grubość [mm] 18.1
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
873.41
zł 873.41
710.09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Sportowy filtr powietrza panelowy 33-5032 do MERCEDES AMG GT (C190), AMG GT (R190), AMG GT (X290), C (A205), C (C205), C T-MODEL (S205), C (W205), CLS (C218), CLS SHOOTING BRAKE (X218), E (A207)
Długość zewnętrzna [mm] 235
Szerokość zewnętrzna [mm] 187
Wysokość [mm] 29
Kształt panelowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
236.70
zł 236.70
192.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
KALGUM
Ekspresowy serwis naprawczy przegubu KPLUSZCZKULIY61L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
140.00
zł 140.00
113.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Poliuretanowa poduszka mostu (1 szt.) Tył/Z przodu 00087503 BMW 3 (E36)
Strona zabudowy Prawa Lewa
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
110.81
zł 110.81
90.09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Sportowy filtr powietrza panelowy 33-2384 do AUDI A3, Q3, TT; KIA CEE'D; SKODA SUPERB II; VW CC B7, EOS, GOLF V, PASSAT B6, PASSAT B7
Długość zewnętrzna [mm] 343
Szerokość zewnętrzna [mm] 222
Wysokość [mm] 29
Kształt panelowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
264.36
zł 264.36
214.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Filtr oleju SO-1004
Wysokość [mm] 82
Typ filtra przykręcany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
55.33
zł 55.33
44.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Sportowy filtr powietrza okrągły E-2014 do AUDI A3; SEAT ALTEA, ALTEA XL, LEON, TOLEDO III; SKODA OCTAVIA I, OCTAVIA II, SUPERB II, YETI; VW BEETLE, CADDY III, EOS, GOLF PLUS V, GOLF V, GOLF VI
Długość zewnętrzna [mm] 140
Szerokość zewnętrzna [mm] 67
Wysokość [mm] 162
Kształt okrągły
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
311.67
zł 311.67
253.39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BREMBO
Klocki hamulcowe kpl. P 85 154NX
Miejsce zabudowy Tył
Szerokość [mm] 129
Wysokość [mm] 59
Grubość [mm] 18
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
355.48
zł 355.48
289.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EIBACH
Błotnik VT540-L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
127.13
zł 127.13
103.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Zestaw do konserwacji filtra (butelka, nadający się do wtrysku) 237ml 355ml 99-6000
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
89.62
zł 89.62
72.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Sportowy filtr powietrza okrągły E-1987 do AUDI A4 ALLROAD B8, A4 B7, A4 B8, A5, Q5
Długość zewnętrzna [mm] 152
Szerokość zewnętrzna [mm] 129
Wysokość [mm] 154
Kształt okrągły
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
302.14
zł 302.14
245.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Sportowy filtr powietrza panelowy 33-3131 do FORD FOCUS IV, KUGA III
Długość zewnętrzna [mm] 268
Szerokość zewnętrzna [mm] 205
Wysokość [mm] 43
Kształt panelowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
265.66
zł 265.66
215.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MPBS
Silentblock wahacza 08011105B-00/90SHA
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
299.48
zł 299.48
243.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
M-TECH
Żarówka H11 Powertec (2 szt.) 6000K 12V 55W
Źródło światła H11
Linia Powertec
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Temperatura barwowa [K] 6000
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
106.48
zł 106.48
86.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TURBOWORKS
Akcesoria MT-EG-074
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
22.31
zł 22.31
18.14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Sportowy filtr powietrza panelowy 33-3079 do BMW 5 (G30, F90), 5 (G31), 6 GRAN TURISMO (G32), 7 (G11, G12), 8 (G14, F91), 8 (G15, F92), 8 GRAN COUPE (G16, F93), X3 (G01), X3 (G01, F97, G08), X4 (G02
Długość zewnętrzna [mm] 271
Szerokość zewnętrzna [mm] 219
Wysokość [mm] 29
Kształt panelowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
253.72
zł 253.72
206.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Filtr oleju sportowy HP-2006 (przykręcany) wys.121mm 13/16cal
Wysokość [mm] 121
Typ filtra przykręcany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
70.04
zł 70.04
56.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Filtr uniwersalny (stożkowy, airbox) RU-3130 w kształcie kuli średnica flanszy 89mm
Typ filtra o podwyższonej trwałości
Kształt w kształcie kuli
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
228.36
zł 228.36
185.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
STRANDS
Lampa pozycyjna SLD850459
Źródło światła LED
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
116.64
zł 116.64
94.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Sportowy filtr powietrza panelowy 33-2965 do MERCEDES C (C204), C T-MODEL (S204), C (W204), E (A207), E (C207), E T-MODEL (S212), E (W211), E (W212), SLK (R172)
Długość zewnętrzna [mm] 314
Szerokość zewnętrzna [mm] 114
Wysokość [mm] 32
Kształt panelowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
261.74
zł 261.74
212.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 63,3/54,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
M-TECH
Żarówka H11 Powertec (2 szt.) 5000K 12V 55W
Źródło światła H11
Linia Powertec
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Temperatura barwowa [K] 5000
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
106.48
zł 106.48
86.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 69,1/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Sportowy filtr powietrza panelowy 33-5039 do MERCEDES AMG GT (C190)
Długość zewnętrzna [mm] 306
Szerokość zewnętrzna [mm] 208
Wysokość [mm] 41
Kształt panelowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
264.36
zł 264.36
214.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Filtr oleju sportowy HP-2001 (przykręcany) wys.129mm M18x1,5mm
Wysokość [mm] 129
Typ filtra przykręcany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
70.04
zł 70.04
56.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
M-TECH
Żarówka LED C5W (2 szt.) Basic 6000K 12V
Źródło światła C5W
Linia Basic
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 2
Temperatura barwowa [K] 6000
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
59.53
zł 59.53
48.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
9 z 1768
następna