Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
ZVL
Łożysko 50x80x16mm 6010-2RS /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
178.34
zł 178.34
144.99 zł
(17.83 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 45x75x16mm 6009-2RS-C3 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 75
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
161.59
zł 161.59
131.37 zł
(16.16 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 45x75x16mm 6009-2RS /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 75
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
161.59
zł 161.59
131.37 zł
(16.16 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NORMA
...
Szerokość [mm] 16
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
40.96
zł 33.59
27.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
INA
Łożysko SL182912-B /INA/
Rodzaj łożyskowania walcowe
Średnica wewnętrzna [mm] 60
Średnica zewnętrzna [mm] 85
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
315.13
zł 283.61
230.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
JT
Zębatka przednia stal JT 525 z.15 JTF740,15
Nazwa Zębatka przednia
Materiał Stal
Liczba zębów [szt.] 15
Liczba zębów wieloklinu [szt.] 14
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
93.25
zł 93.25
75.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
JT
Zębatka przednia stal JT 525 z.16 JTF313,16
Nazwa Zębatka przednia
Materiał Stal
Liczba zębów [szt.] 16
Liczba zębów wieloklinu [szt.] 13
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
72.68
zł 71.99
58.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
280.07
zł 229.65
186.71 zł
(22.97 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
JT
Zębatka przednia stal JT 520 z.14 JTF1043,14
Nazwa Zębatka przednia
Materiał Stal
Liczba zębów [szt.] 14
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
79.06
zł 78.99
64.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
JT
Zębatka przednia stal JT 520 z.13 JTF736,13
Nazwa Zębatka przednia
Materiał Stal
Liczba zębów [szt.] 13
Liczba zębów wieloklinu [szt.] 14
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
98.77
zł 97.99
79.67 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
279.06
zł 228.83
186.04 zł
(22.88 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NORMA
...
Szerokość [mm] 16
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
39.85
zł 32.68
26.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ELRING
Uszczelka śruby pokrywy zaworów EL181250 SET 5
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
28.09
zł 28.09
22.84 zł
(5.62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko przemysłowe 30x62x16mm 6206-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
407.87
zł 338.53
275.23 zł
(33.85 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PFI
Łożysko stożkowe 28x52x16mm 320/28X /PFI/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 28
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
46.76
zł 46.76
38.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
RHP
Łożysko 30x62x16mm 1726206-2RS /RHP/
Rodzaj łożyskowania samonastawne
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
45.93
zł 45.93
37.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 50x80x16mm 6010 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
143.93
zł 143.93
117.02 zł
(14.39 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
KOLBENSCHMIDT
Komplet panewek wału korbowego MS-1227A STD
Wymiar STD
Szerokość [mm] 16
Warunki zwrotu Brak możliwości zwrotu po zerwaniu plomby
Cena katalogowa  
193.85
zł 172.52
140.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2Z-C3 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
25.97
zł 21.29
17.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 30x62x16mm 6206-2Z /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
100.64
zł 100.64
81.82 zł
(10.06 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 30x62x16mm 6206 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
96.26
zł 96.26
78.26 zł
(9.63 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 2203-2RS-TVH /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe wahliwe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
108.22
zł 91.77
74.61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko jednorzędowe, kulkowe zwykłe 12x28x16mm PFI PC12280016CS /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 28
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
53.39
zł 53.39
43.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
KOLBENSCHMIDT
Komplet panewek korbowodu CB-1228A 0.25
Wymiar 0,25
Szerokość [mm] 16
Warunki zwrotu Brak możliwości zwrotu po zerwaniu plomby
Cena katalogowa  
92.19
zł 82.05
66.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
407.87
zł 338.53
275.23 zł
(33.85 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BECO BEARINGS & COMP
Łożysko 28x52x16mm GE28SX /BECO/
Rodzaj łożyskowania skośne przegubowe
Średnica wewnętrzna [mm] 28
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
78.03
zł 67.50
54.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NORMA
...
Szerokość [mm] 16
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
40.29
zł 33.04
26.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JT
Zębatka przednia stal JT 520 z.15 JTF736,15
Nazwa Zębatka przednia
Materiał Stal
Liczba zębów [szt.] 15
Liczba zębów wieloklinu [szt.] 14
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
114.30
zł 113.98
92.67 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 30x62x16mm 1206-C3 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe wahliwe dwurzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
179.25
zł 179.25
145.73 zł
(17.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko jednorzędowe, kulkowe zwykłe 10x26x16mm PFI PC10260016CS /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 26
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
17.23
zł 17.23
14.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
4 z 11
następna