Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
SKF
Łożysko przemysłowe 30x52x16mm 51206 /SKF/
Rodzaj łożyskowania wzdłużne
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
91.98
zł 91.98
74.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 50x80x16mm 6010-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
853.00
zł 708.00
575.61 zł
(70.80 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 60x85x16mm NCF2912-V /NKE/
Rodzaj łożyskowania walcowe
Średnica wewnętrzna [mm] 60
Średnica zewnętrzna [mm] 85
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
149.54
zł 149.54
121.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko przemysłowe 30x52x16mm 51206 /NKE/
Rodzaj łożyskowania wzdłużne
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
42.75
zł 42.75
34.76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 45x75x16mm 6009-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 75
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
471.66
zł 386.76
314.44 zł
(38.68 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
LS GERMANY
Resor kompletny 941126-LS
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Szerokość [mm] 60 16
Długość [mm] 740
Długość 2 [mm] 570
Cena katalogowa  
679.30
zł 577.41
469.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 30x62x16mm 6206-2Z /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
387.98
zł 322.03
261.81 zł
(32.20 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 45x75x16mm 6009-2Z-C3 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 75
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
142.16
zł 142.16
115.58 zł
(14.22 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
15.09
zł 13.58
11.04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 50x80x16mm 6010-2RS /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
21.61
zł 21.61
17.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
HEPU
Zestaw paska rozrządu HEP20-1832-XT2
Liczba zębów [szt.] 118
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
794.28
zł 735.91
598.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CORTECO
Uszczelniacz CO12018599B
Średnica wewnętrzna [mm] 89
Średnica zewnętrzna [mm] 120.65
Materiał NBR
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
178.50
zł 178.50
145.12 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 45x75x16mm 6009 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 75
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
802.94
zł 666.44
541.82 zł
(66.64 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
JT
Zębatka przednia stal JT 525 z.14 JTF740,14
Nazwa Zębatka przednia
Materiał Stal
Liczba zębów [szt.] 14
Liczba zębów wieloklinu [szt.] 14
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
92.66
zł 91.99
74.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SONIC
Przecinak płaski, z osłoną 170 mm 45116170
Rynek / Przeznaczenie Profesjonalny/e
Zestaw Nie
Nazwa Przecinak
Typ z osłoną płaski
Długość [mm] 170
Szerokość [mm] 16
Zastosowanie (dla czynności) do pobijania
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
59.34
zł 54.00
43.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
114.18
zł 114.96
93.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 45x75x16mm 6009-2Z /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 75
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
95.24
zł 95.24
77.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 17x40x16mm 2203-2RS /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe wahliwe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
26.43
zł 26.43
21.49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
KOLBENSCHMIDT
Komplet panewek wału korbowego 77 697 610
Wymiar +0,25
Szerokość [mm] 16
Warunki zwrotu Brak możliwości zwrotu po zerwaniu plomby
Cena katalogowa  
190.91
zł 169.91
138.14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
HEPU
Zestaw paska rozrządu HEP20-1832-XT3
Liczba zębów [szt.] 118
Długość [mm] 576
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
723.02
zł 669.88
544.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RMS
Łożysko główne wału korbowego RMS 10 015 1110 pasuje do PIAGGIO/VESPA
Nazwa Łożysko główne wału korbowego
Średnica wewnętrzna [mm] 18
Średnica zewnętrzna [mm] 24
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
29.37
zł 29.37
23.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Rolka napinająca paska rozrządu VKM 12277
Średnica zewnętrzna [mm] 59
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
149.38
zł 130.38
106.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
KOLBENSCHMIDT
Komplet panewek korbowodu CB-1234GP 0.25
Wymiar 0,25
Szerokość [mm] 16
Warunki zwrotu Brak możliwości zwrotu po zerwaniu plomby
Cena katalogowa  
165.59
zł 147.38
119.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 20x35x16mm GE20E-2RS /ZVL/
Rodzaj łożyskowania ślizgowe przegubowe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
21.51
zł 21.51
17.49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 25x47x16mm 63005-2RS /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
98.45
zł 98.45
80.04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
DAYCO
Pasek rozrządu DAY94212
Liczba żeber [szt.] 70
Długość [mm] 667
Szerokość [mm] 16
Liczba zębów [szt.] 70
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
81.65
zł 71.03
57.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 30x62x16mm 6206-2Z-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
387.98
zł 322.03
261.81 zł
(32.20 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ASKUBAL
Łożysko 28x52x16mm GE 28 SX /ASKUBAL/
Rodzaj łożyskowania skośne przegubowe
Średnica wewnętrzna [mm] 28
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
95.67
zł 95.67
77.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Pasek rozrządu 1 987 948 813
Liczba żeber [szt.] 70
Długość [mm] 667
Szerokość [mm] 16
Liczba zębów [szt.] 70
Podział zębów [mm] 9.525
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
72.98
zł 67.13
54.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
INA
Zestaw paska rozrządu + pompa cieczy chłodzącej 530 0700 30
Liczba zębów [szt.] 116
Szerokość [mm] 16
Szerokość 2 [mm] 10
Średnica [mm] 60
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
772.43
zł 656.56
533.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
6 z 11
następna