Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
ABE
Płyn hamulcowy DOT4 5l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
149.57
zł 139.10
113.09 zł
(27.82 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
INTER DRIVE
Środek przeciw zamarzaniu, układ mycia szyb 5l
Sezonowość Letni
Rodzaj Gotowy
Pojemność [l] 5
Zapach Owocowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
14.65
zł 12.95
10.53 zł
(2.59 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PROFITOOL
Preparat do mycia rąk, usuwa olej, smar 5 l
Nazwa Preparat do mycia rąk
Przeznaczenie (do powierzchni) do mycia silnie zabrudzonych rąk
Usuwa olej smar
Postać preparatu pasta
Konsystencja półpłynna
Pojemność [l] 5
Opakowanie Kanister
Zawiera materiał ścierny Tak
Dozownik Nie
Zapach migdałowy
Kolor Niebieski
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
93.54
zł 85.13
69.21 zł
(17.03 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PROFITOOL
Zmywacz do hamulców 5l 1305-01-0071E
Nazwa Zmywacz do hamulców
Pojemność [l] 5
Opakowanie Kanister
Zastosowanie (do powierzchni) do metalu do elementów sprzęgła do elementów układu hamulcowego
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
110.96
zł 100.97
82.09 zł
(20.19 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
30.43
zł 30.43
24.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Bestseller
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
INTER DRIVE
Zimowy płyn do spryskiwaczy 5l
Sezonowość Zimowy
Rodzaj Gotowy
Pojemność [l] 5
Temperatura zamarzania [°C] -22
Zapach Owocowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
32.18
zł 28.45
23.13 zł
(5.69 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Płyn hamulcowy DOT4 5l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
270.21
zł 237.78
193.32 zł
(47.56 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Płyn hamulcowy DOT4; DOT5.1 5l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
314.73
zł 305.29
248.20 zł
(61.06 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EVERT
Olej hydrauliczny podnośniki warsztatowe z napędem elektro-hydraulicznym
Nazwa Olej hydrauliczny
Pojemność [l] 5
Przeznaczenie podnośniki warsztatowe z napędem elektro-hydraulicznym
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
185.95
zł 169.21
137.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ADBLUE/NOXY
Płyn AD BLUE ADBLUE/NOXY 5L +L
Pojemność [l] 5
Waga netto [kg] 5.45
Norma EURO 5 EURO 6
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
38.01
zł 34.51
28.06 zł
(6.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
INTER DRIVE
Zimowy płyn do spryskiwaczy 5l
Sezonowość Zimowy
Rodzaj Koncentrat
Pojemność [l] 5
Temperatura zamarzania [°C] -60
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
50.26
zł 44.43
36.12 zł
(8.89 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEXTAR
Płyn hamulcowy 95002301
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
210.70
zł 210.70
171.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
INTER DRIVE
Zimowy płyn do spryskiwaczy 5l
Sezonowość Zimowy
Rodzaj Koncentrat
Pojemność [l] 5
Temperatura zamarzania [°C] -60
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
178.15
zł 157.49
128.04 zł
(7.87 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PROFITOOL
Odrdzewiacz uniwersalny 5l 1305-01-0042E
Nazwa Odrdzewiacz uniwersalny
Zastosowanie (dla czynności) usuwanie rdzy usuwanie osadów kamienia
Pojemność [l] 5
Produkt na bazie kwasu fosforowego
Biodegradowalny Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
115.66
zł 105.25
85.57 zł
(21.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EVERT
Olej do kompresorów 5l
Nazwa Olej do kompresorów
Zastosowanie sprężarka śrubowa
Opakowanie Pojemnik plastikowy
Pojemność [l] 5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
416.42
zł 378.94
308.08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Płyn hamulcowy DOT4 5l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
200.98
zł 194.96
158.50 zł
(38.99 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ADBLUE/NOXY
Płyn AD BLUE ADBLUE/NOXY 5L +L SET
Pojemność [l] 5
Waga netto [kg] 21.8
Norma EURO 5 EURO 6
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
124.69
zł 113.21
92.04 zł
(5.66 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ATE
Płyn hamulcowy DOT4 5l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
219.58
zł 219.58
178.52 zł
(43.92 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PROFIRS
Preparat do mycia rąk, usuwa olej, smar 5 l
Nazwa Preparat do mycia rąk
Przeznaczenie (do powierzchni) do mycia silnie zabrudzonych rąk
Efekt nawilżający
Usuwa olej smar
Postać preparatu pasta
Konsystencja stała
Pojemność [l] 5
Opakowanie Wiadro
Zawiera materiał ścierny Tak
Dozownik Nie
Zapach brzoskwiniowy
Kolor Pomarańczowy
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
125.32
zł 114.05
92.72 zł
(22.81 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Płyn hamulcowy DOT4 5l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
226.87
zł 220.07
178.92 zł
(44.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FERODO
Płyn hamulcowy DOT4 5l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
206.80
zł 206.80
168.13 zł
(41.36 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
NOWOŚĆ
INTER DRIVE
Zimowy płyn do spryskiwaczy 4x5l
Sezonowość Zimowy
Rodzaj Gotowy
Pojemność [l] 5
Temperatura zamarzania [°C] -22
Zapach Owocowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
114.30
zł 101.04
82.15 zł
(5.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PROFITOOL
Preparat do czyszczenia do filtra DPF/FAP 5l 1305-01-0055E
Nazwa Preparat do czyszczenia
Rodzaj paliwa Diesel
przeznaczenie (części, komponenty) do filtra DPF/FAP
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia DPF
zastosowanie (do urządzenia) do filtrów DPF
Usuwa osady węgla osady popiołu
Postać preparatu płyn
Pojemność [l] 5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
99.96
zł 90.97
73.96 zł
(18.19 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OFO
Rozcieńczalnik ekstrakcyjny 0RS RE-5L
Nazwa Rozcieńczalnik
Rodzaj Ekstrakcyjny
Pojemność [l] 5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
75.55
zł 68.74
55.89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PROFITOOL
Preparat 5l 1305-01-0022E
Nazwa Preparat
Przeznaczenie (do powierzchni) do podłóg w warsztatach zabrudzonych powierzchni
Usuwa olej smar tłuszcz zanieczyszczenia powierzchni
Postać preparatu płyn
Pojemność [l] 5
Opakowanie Pojemnik plastikowy
Biodegradowalny Tak
Koncentrat Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
77.05
zł 70.11
57.00 zł
(14.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PROFIRS
Preparat do mycia rąk, usuwa smar 5 l
Nazwa Preparat do mycia rąk
Przeznaczenie (do powierzchni) do mycia silnie zabrudzonych rąk
Usuwa smar
Postać preparatu pasta
Konsystencja półpłynna
Pojemność [l] 5
Opakowanie Wiadro
Zawiera materiał ścierny Tak
Dozownik Nie
Zapach Cytrynowy
Kolor Żółty
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
132.08
zł 120.20
97.72 zł
(24.04 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CRC
Zmywacz do hamulców 5l CRC BRAKLEEN PRO 5L
Nazwa Zmywacz do hamulców
Pojemność [l] 5
Opakowanie Kanister
Zastosowanie (do powierzchni) do metalu do elementów sprzęgła do elementów układu hamulcowego
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
156.07
zł 142.03
115.47 zł
(28.41 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ERRECOM
Olej do klimatyzacji pojazdów PAG 5l R1234yf/R134a OL6001.P.P2
Rodzaj oleju PAG
Nazwa Olej do klimatyzacji pojazdów
Model wszystkie modele
Lepkość oleju 46
Obsługa hybryd Tak
Pojemność [l] 5
Rodzaj czynnika chłodzącego R1234yf R134a
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Zawiera barwnik UV Nie
Opakowanie Pojemnik plastikowy
Obsługa pojazdów elektrycznych Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
419.74
zł 381.96
310.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TRW
Płyn hamulcowy DOT4 5l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
236.44
zł 236.44
192.23 zł
(47.29 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PROFITOOL
Preparat do mycia rąk, usuwa olej, smar 5 l
Nazwa Preparat do mycia rąk
Przeznaczenie (do powierzchni) do mycia silnie zabrudzonych rąk
Usuwa olej smar
Postać preparatu pasta
Konsystencja stała
Pojemność [l] 5
Opakowanie Wiadro
Zawiera materiał ścierny Tak
Dozownik Nie
Zapach migdałowy
Kolor Różowy
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
92.43
zł 84.12
68.39 zł
(16.82 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
2 z 11
następna