Rozmiar
Linia produktowa
Smar specjalny
A~5010190~92030
REVLINE
Smar specjalny REVLINE Syntetyczny 0,4kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa REVLINE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Syntetyczny
Cena katalogowa  
25.60
zł 23.39
19.02 zł
(58.48 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Smar specjalny GREASEN GRAFIT 0,8kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa GREASEN GRAFIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Cena katalogowa  
38.46
zł 37.31
30.33 zł
(46.64 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REVLINE
Smar specjalny REVLINE Syntetyczny 9kg
Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 9
Linia produktowa REVLINE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
174.71
zł 155.14
126.13 zł
(17.24 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Marine
RAVENOL
Smar specjalny 0,4l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
64.92
zł 60.38
49.09 zł
(150.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Smar specjalny GREASEN GRAFIT 0,4kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa GREASEN GRAFIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Cena katalogowa  
30.42
zł 29.51
23.99 zł
(73.77 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REVLINE
Smar specjalny REVLINE Syntetyczny 0,75kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa REVLINE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Technologia bazy Syntetyczny
Cena katalogowa  
23.90
zł 21.84
17.76 zł
(29.12 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar specjalny RENOLIT 0,5kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Przemysł
Cena katalogowa  
55.07
zł 49.34
40.11 zł
(98.68 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Marine
LIQUI MOLY
Smar specjalny 0,4l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
63.98
zł 63.98
52.02 zł
(159.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Smar specjalny GREASEN GRAFIT 4,5kg
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
138.02
zł 126.97
103.23 zł
(28.22 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Smar specjalny RENOLIT 0,4kg
Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 0.4
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Przemysł
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
69.36
zł 60.42
49.12 zł
(151.05 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar specjalny Mineralny 0,5kg
Nazwa Smar specjalny
Przeznaczenie Przemysł
Technologia bazy Mineralny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
95.17
zł 82.89
67.39 zł
(165.78 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REVLINE
Smar specjalny REVLINE Syntetyczny 4,5kg
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
88.44
zł 78.54
63.85 zł
(17.45 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Smar specjalny 9l GREASEN GRAFIT
Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 9
Linia produktowa GREASEN GRAFIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
265.51
zł 238.42
193.84 zł
(26.49 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Marine
LIQUI MOLY
Smar specjalny 0,25l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
63.00
zł 63.00
51.22 zł
(252.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Smar specjalny REVLINE Syntetyczny 40kg
Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 40
Linia produktowa REVLINE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
655.85
zł 582.39
473.49 zł
(14.56 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Smar specjalny 17l GREASEN GRAFIT
Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 17
Linia produktowa GREASEN GRAFIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
377.95
zł 347.72
282.70 zł
(20.45 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
JOST
Smar specjalny Lube Tronic 5
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa Lube Tronic 5
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
237.64
zł 237.61
193.18 zł
(297.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar specjalny RENOLIT Mineralny 5kg
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Mineralny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
264.44
zł 230.33
187.26 zł
(46.07 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Smar specjalny REVLINE Syntetyczny 18kg
Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 18
Linia produktowa REVLINE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
295.74
zł 262.62
213.51 zł
(14.59 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar specjalny Mineralny 0,4kg
Nazwa Smar specjalny
Przeznaczenie Przemysł
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Mineralny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
94.75
zł 82.52
67.09 zł
(206.30 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REVLINE
Smar specjalny REVLINE Syntetyczny 0,4kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa REVLINE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Syntetyczny
Cena katalogowa  
280.43
zł 256.31
208.38 zł
(53.40 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Smar specjalny 40l GREASEN GRAFIT
Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 40
Linia produktowa GREASEN GRAFIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
874.41
zł 804.46
654.03 zł
(20.11 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Smar specjalny GREASEN
Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASEN
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
662.82
zł 609.80
495.77 zł
(35.87 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Marine
LIQUI MOLY
Smar specjalny 0,1l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
81.09
zł 81.09
65.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OE JCB
Smar specjalny 5l
Przeznaczenie Agro
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
458.80
zł 396.86
322.65 zł
(79.37 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine
OE YAMAHA
Smar specjalny 0,25l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
73.84
zł 73.84
60.03 zł
(295.36 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JOST
Smar specjalny Lube Tronic 5
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa Lube Tronic 5
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
3 800.12
zł 3 799.74
3 089.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZF
Smar specjalny AA02011435ZF
Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 0.4
Przeznaczenie Ciężarowe
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
195.51
zł 195.48
158.93 zł
(488.70 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar specjalny RENOLIT Mineralny 18kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Mineralny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
785.82
zł 715.10
581.38 zł
(39.73 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
SCHNEEBICHLER
Smar specjalny 50kg
Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 50
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Przemysł
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
4 397.04
zł 4 396.60
3 574.47 zł
(87.93 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
1 z 2
następna