Smar specjalny
A~5010190
TEXTAR
Smar do hamulców, do cylindrycznych powierzchni bieżnych / do elementów uszczelnienia / do tłoków 81001500
Nazwa Smar
Przeznaczenie (części, komponenty) do tłoków do elementów uszczelnienia do cylindrycznych powierzchni bieżnych
Zastosowanie (korzyści) zabezpieczenie przed korozją ułatwia instalację elementów hamulców hydraulicznych przetestowana kompatybilność z dostępnymi na rynku płynami hamulcowymi (DOT3, DOT4, DOT4LV, DOT5.1)
Pojemność [l] 0,005
Waga netto [kg] 0.007
Linia HYDRA TEC
Pojemność [ml] 5
Sposób aplikacji saszetka
Cena katalogowa  
4.82
zł 4.82
3.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REVLINE
Smar specjalny REVLINE Syntetyczny 0,4kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa REVLINE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Syntetyczny
Cena katalogowa  
25.60
zł 23.39
19.02 zł
(58.48 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Smar do hamulców 5 000 000 150
Nazwa Smar
Pojemność [l] 0,1
Kolor Brązowy
Pojemność [ml] 100
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
26.79
zł 25.99
21.13 zł
(259.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Bestseller
ATE
Smar do hamulców, do cylinderków hamulcowych / do tłoczków hamulcowych (zacisk) 03.9902-0521.2
Nazwa Smar
Przeznaczenie (części, komponenty) do cylinderków hamulcowych do tłoczków hamulcowych (zacisk)
Pojemność [l] 0,075
Waga netto [kg] 0.18
Cena katalogowa  
73.36
zł 71.89
58.45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Bestseller
ATE
Pasta montażowa, do klocków hamulcowych / do zacisków 03.9902-1002.2
Nazwa Pasta
Przeznaczenie (części, komponenty) do zacisków do klocków hamulcowych
Pojemność [l] 0,075
Waga netto [kg] 0.18
Kolor Brązowy
Sposób aplikacji tubka
Cena katalogowa  
32.53
zł 31.88
25.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TEXTAR
Smar do hamulców, do cylindrycznych powierzchni bieżnych / do elementów uszczelnienia / do tłoków 81001401
Nazwa Smar
Przeznaczenie (części, komponenty) do tłoków do elementów uszczelnienia do cylindrycznych powierzchni bieżnych
Zastosowanie (korzyści) zabezpieczenie przed korozją ułatwia instalację elementów hamulców hydraulicznych przetestowana kompatybilność z dostępnymi na rynku płynami hamulcowymi (DOT3, DOT4, DOT4LV, DOT5.1)
Pojemność [l] 0,075
Waga netto [kg] 0.18
Linia HYDRA TEC
Sposób aplikacji tubka
Cena katalogowa  
33.76
zł 33.76
27.45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Smar do hamulców 5 000 000 376
Nazwa Smar
Pojemność [l] 0,2
Kolor Brązowy
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
92.09
zł 89.32
72.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MOTIP
Smar do hamulców miedziany/a, do jarzma / do zacisków 090301
Nazwa Smar
Rodzaj miedziany/a
Przeznaczenie (części, komponenty) do zacisków do jarzma
Pojemność [ml] 500
Sposób aplikacji spray
Kolor Miedziany
Cena katalogowa  
45.46
zł 41.36
33.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
CASTROL
Smar do łańcucha CASTROL CHAIN SPRAY 0,4l do smarowania Syntetyczny
Nazwa Smar do łańcucha
Pojemność [l] 0.4
Linia produktowa CHAIN SPRAY
Przeznaczenie Motocykle Quad
Sposób aplikacji spray
Technologia bazy Syntetyczny
Cena katalogowa  
57.00
zł 57.00
46.34 zł
(142.50 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TEXTAR
Smar do hamulców, do sprężarek / do stelaży foteli samochodowych / do układu centalnego smarowania / do układu hamulcowego / do zacisków akumulatora / do łańcucha / do łożysk osi / do ślizgów do szybe
Nazwa Smar
Przeznaczenie (części, komponenty) do łańcucha do zacisków akumulatora do układu hamulcowego do sprężarek do stelaży foteli samochodowych do ślizgów do szyberdachów do łożysk osi do układu centalnego smarowania
Zastosowanie (korzyści) nadaje się do ABS nie zawiera metalu i kwasów redukuje poziom hałasu nieprzewodzący redukuje pisk hamulców odporny na ciśnienie wysoki współczynnik lepkości
Pojemność [l] 0,075
Waga netto [kg] 0.18
Linia CERA TEC
Sposób aplikacji tubka
Cena katalogowa  
26.27
zł 26.27
21.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
26.80
zł 26.80
21.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Smar specjalny GREASEN GRAFIT 0,8kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa GREASEN GRAFIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Cena katalogowa  
38.46
zł 37.31
30.33 zł
(46.64 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REVLINE
Smar specjalny REVLINE Syntetyczny 9kg
Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 9
Linia produktowa REVLINE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
174.71
zł 155.14
126.13 zł
(17.24 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Marine
RAVENOL
Smar specjalny 0,4l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
64.92
zł 60.38
49.09 zł
(150.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Smar specjalny GREASEN GRAFIT 0,4kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa GREASEN GRAFIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Cena katalogowa  
30.42
zł 29.51
23.99 zł
(73.77 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REVLINE
Smar specjalny REVLINE Syntetyczny 0,75kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa REVLINE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Technologia bazy Syntetyczny
Cena katalogowa  
23.90
zł 21.84
17.76 zł
(29.12 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MOTIP
Silikon zabezpieczenie przed korozją 500ml 090107
Nazwa Silikon
Zastosowanie uszczelki elementy gumowe elementy metalowe
Przeznaczenie zabezpieczenie przed korozją
Pojemność [ml] 500
Sposób aplikacji spray
Cena katalogowa  
33.44
zł 30.43
24.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
VALVOLINE
Smar do hamulców VAL COPPER SPRAY 500ML
Pojemność [l] 0,5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
84.75
zł 77.12
62.70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Smar specjalny RENOLIT 0,5kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Przemysł
Cena katalogowa  
55.07
zł 49.34
40.11 zł
(98.68 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Marine
LIQUI MOLY
Smar specjalny 0,4l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
63.98
zł 63.98
52.02 zł
(159.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Smar specjalny GREASEN GRAFIT 4,5kg
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
138.02
zł 126.97
103.23 zł
(28.22 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEROSON
Smar do hamulców, do cylinderków hamulcowych / do prowadnic zacisku hamulcowego / do tłoczków hamulcowych (zacisk) TER VR 500 35ML
Nazwa Smar
Przeznaczenie (części, komponenty) do cylinderków hamulcowych do tłoczków hamulcowych (zacisk) do prowadnic zacisku hamulcowego
Zastosowanie (korzyści) zabezpieczenie przed korozją
Linia PLASTILUBE
Pojemność [ml] 35
Sposób aplikacji Pasta
Cena katalogowa  
35.35
zł 32.16
26.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Bestseller
FEBI
Smar do przegubów MOS2 0,09kg
Nazwa Smar do przegubów
OEM specyfikacja VW TL 738
Linia produktowa MOS2
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji torba
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
15.57
zł 14.82
12.05 zł
(164.67 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
26.48
zł 25.95
21.10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
CRC
Smar do hamulców miedziany/a, do jarzma / do zacisków CRC COPPER PASTE PRO 250
Nazwa Smar
Rodzaj miedziany/a
Przeznaczenie (części, komponenty) do zacisków do jarzma
Pojemność [ml] 250
Sposób aplikacji spray
Kolor Miedziany
Cena katalogowa  
36.86
zł 33.54
27.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FEBI
Smar do hamulców FE26712
Nazwa Smar
Rodzaj ceramiczny/a
Pojemność [l] 0,05
Waga netto [kg] 0.05
Kolor Biały
Cena katalogowa  
66.62
zł 66.62
54.16 zł
(1332.40 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar specjalny RENOLIT 0,4kg
Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 0.4
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Przemysł
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
69.36
zł 60.42
49.12 zł
(151.05 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar specjalny Mineralny 0,5kg
Nazwa Smar specjalny
Przeznaczenie Przemysł
Technologia bazy Mineralny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
95.17
zł 82.89
67.39 zł
(165.78 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REVLINE
Smar specjalny REVLINE Syntetyczny 4,5kg
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
88.44
zł 78.54
63.85 zł
(17.45 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Smar specjalny 9l GREASEN GRAFIT
Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 9
Linia produktowa GREASEN GRAFIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Cena katalogowa  
265.51
zł 238.42
193.84 zł
(26.49 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
1 z 3
następna