Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Rozmiar

Polecane

Smary ORLEN

A~5010183
  • 1
  • 2
  • 3
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ORLEN
Smar do łożysk LITEN EP 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LITEN EP
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
32.13 
zł
29.56
24.03 zł
(73.90 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar specjalny GREASEN GRAFIT 0,8kg

Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa GREASEN GRAFIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.46 
zł
37.31
30.33 zł
(46.64 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk LITEN LT 0,8kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
43.36 
zł
39.89
32.43 zł
(49.86 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk GREASEN LT 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
33.87 
zł
32.85
26.71 zł
(82.13 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk GREASEN LT 0,8kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
44.82 
zł
43.48
35.35 zł
(54.35 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar specjalny GREASEN GRAFIT 0,4kg

Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa GREASEN GRAFIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
30.42 
zł
29.51
23.99 zł
(73.77 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk 4,5l LITEN EP

4.5l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
169.95 
zł
152.62
124.08 zł
(33.92 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Smar do łożysk 4,5l LITEN LT

4.5l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
167.02 
zł
149.99
121.94 zł
(33.33 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Smar do łożysk LITEN LT 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
36.22 
zł
33.32
27.09 zł
(83.30 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar specjalny GREASEN GRAFIT 4,5kg

4.5l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
138.02 
zł
126.97
103.23 zł
(28.22 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Smar do łożysk GREASEN

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASEN
Sposób aplikacji kartusz
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
41.05 
zł
39.82
32.37 zł
(99.55 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk LITEN LT

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
315.11 
zł
282.97
230.06 zł
(31.44 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar specjalny 9l GREASEN GRAFIT

Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 9
Linia produktowa GREASEN GRAFIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
265.51 
zł
238.42
193.84 zł
(26.49 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do układów centralnego smarowania 9l LITEN EPX

Nazwa Smar do układów centralnego smarowania
Pojemność [l] 9
Linia produktowa LITEN EPX
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
343.34 
zł
308.32
250.67 zł
(34.26 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk 17l LITEN LT

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 17
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
459.95 
zł
423.14
344.02 zł
(24.89 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do układów centralnego smarowania 17l LITEN EPX

Nazwa Smar do układów centralnego smarowania
Pojemność [l] 17
Linia produktowa LITEN EPX
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
476.26 
zł
438.15
356.22 zł
(25.77 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk LITEN LT

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
36.37 
zł
35.28
28.68 zł
(88.20 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar specjalny 17l GREASEN GRAFIT

Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 17
Linia produktowa GREASEN GRAFIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
377.95 
zł
347.72
282.70 zł
(20.45 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk SMAROL 0,15kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa SMAROL
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
24.28 
zł
23.55
19.15 zł
(157.00 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk LITEN LT 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
30.04 
zł
27.64
22.47 zł
(69.10 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do układów centralnego smarowania 17l LITEN EPX

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 17
Linia produktowa LITEN EPX
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
496.96 
zł
457.20
371.71 zł
(26.89 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk 17l LITEN EP

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 17
Linia produktowa LITEN EP
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
351.14 
zł
323.05
262.64 zł
(19.00 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar podwoziowy GREASEN STP 9kg

Nazwa Smar podwoziowy
Linia produktowa GREASEN STP
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
259.30 
zł
232.85
189.31 zł
(25.87 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do układów centralnego smarowania GREASEN 4,5kg

4.5l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
234.07 
zł
210.19
170.89 zł
(46.71 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Smar do łożysk GREASEN LT

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
35.04 
zł
34.00
27.64 zł
(85.00 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar podwoziowy SMARY 0,8kg

Nazwa Smar podwoziowy
Linia produktowa SMARY
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.15 
zł
37.01
30.09 zł
(46.26 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk 17l LITEN EP

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 17
Linia produktowa LITEN EP
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
484.92 
zł
446.12
362.70 zł
(26.24 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk 17l GREASEN LT

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 17
Linia produktowa GREASEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
499.01 
zł
459.09
373.24 zł
(27.01 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk 100 17l LITEN LT

Nazwa Smar do łożysk
Lepkość 100
Pojemność [l] 17
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
633.43 
zł
582.75
473.78 zł
(34.28 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk GREASEN 0,4kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASEN
Sposób aplikacji kartusz
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
87.55 
zł
84.92
69.04 zł
(212.30 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
1 z 3 następna