Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Rozmiar

Polecane

Smary ORLEN

A~5010183
  • 1
  • 2
  • 3
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ORLEN
Smar do łożysk 4,5l GREASEN LT

4.5l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
105.66 
zł
97.21
79.03 zł
(21.60 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Smar do układów centralnego smarowania GREASEN 1000 17kg

Nazwa Smar do układów centralnego smarowania
Lepkość 1000
Pojemność [l] 17
OEM specyfikacja MAN 283 LI-P 00/000
Linia produktowa GREASEN
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
614.27 
zł
565.14
459.46 zł
(33.24 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk 40l LITEN LT

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 40
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 056.96 
zł
972.40
790.57 zł
(24.31 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk 17l LITEN EP

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 17
Linia produktowa LITEN EP
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
474.56 
zł
436.59
354.95 zł
(25.68 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do układów centralnego smarowania 9l GREASEN

Nazwa Smar do układów centralnego smarowania
Pojemność [l] 9
OEM specyfikacja MAN 283 LI-P 00/000
Linia produktowa GREASEN
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
449.95 
zł
404.06
328.50 zł
(44.90 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk GREASEN 4,5kg

4.5l

Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł Marine
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
261.25 
zł
240.35
195.41 zł
(53.41 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Smar specjalny 40l GREASEN GRAFIT

Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 40
Linia produktowa GREASEN GRAFIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
874.41 
zł
804.46
654.03 zł
(20.11 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk 40l LITEN EP

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 40
Linia produktowa LITEN EP
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 087.86 
zł
1 000.83
813.68 zł
(25.02 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk 9l LITEN LT

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 9
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
441.68 
zł
396.63
322.46 zł
(44.07 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk GREASEN LT 17kg

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 17
Linia produktowa GREASEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
495.94 
zł
456.26
370.94 zł
(26.84 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar specjalny GREASEN

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASEN
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
662.82 
zł
609.80
495.77 zł
(35.87 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do przegubów 9l MOS2

Nazwa Smar do przegubów
Pojemność [l] 9
Linia produktowa MOS2
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
489.22 
zł
439.32
357.17 zł
(48.81 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk 180l LITEN EP

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 180
Linia produktowa LITEN EP
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
4 539.28 
zł
4 176.13
3 395.23 zł
(23.20 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk LITEN EP 4,5kg

4.5l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
169.53 
zł
155.96
126.80 zł
(34.66 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Smar do łożysk GREASEN LT 4,5kg

4.5l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
189.03 
zł
173.91
141.39 zł
(38.65 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Smar do łożysk 9l GREASEN LT

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 9
Linia produktowa GREASEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
347.04 
zł
311.65
253.37 zł
(34.63 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk GREASEN LT 9kg

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 9
Linia produktowa GREASEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
342.64 
zł
307.70
250.16 zł
(34.19 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk LITEN LT 17kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
501.18 
zł
461.08
374.86 zł
(27.12 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk LITEN LT 9kg

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 9
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
416.12 
zł
373.67
303.80 zł
(41.52 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do układów centralnego smarowania GREASEN 40kg

Nazwa Smar do układów centralnego smarowania
Pojemność [l] 40
OEM specyfikacja MAN 283 LI-P 00/000
Linia produktowa GREASEN
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
1 444.70 
zł
1 329.13
1 080.59 zł
(33.23 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk LITEN EP

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LITEN EP
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
374.85 
zł
336.61
273.67 zł
(37.40 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk LITEN LT

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
1 326.15 
zł
1 220.06
991.92 zł
(30.50 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do układów centralnego smarowania 180l LITEN EPX

Nazwa Smar do układów centralnego smarowania
Pojemność [l] 180
Linia produktowa LITEN EPX
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
4 550.25 
zł
4 186.23
3 403.44 zł
(23.26 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do przegubów 17l MOS2

Nazwa Smar do przegubów
Pojemność [l] 17
Linia produktowa MOS2
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
659.67 
zł
606.89
493.41 zł
(35.70 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk 40l LITEN EP

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 40
Linia produktowa LITEN EP
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
1 098.76 
zł
1 010.86
821.84 zł
(25.27 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk LITEN LT 180kg

Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 180
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
4 398.07 
zł
4 046.23
3 289.62 zł
(22.48 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk LITEN LT 100 180kg

Nazwa Smar do łożysk
Lepkość 100
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
5 030.04 
zł
4 627.63
3 762.30 zł
(25.71 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk 9kg

Nazwa Smar do łożysk
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
388.36 
zł
348.74
283.53 zł
(38.75 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk LITEN EP 180kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LITEN EP
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
4 412.02 
zł
4 059.06
3 300.05 zł
(22.55 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Smar do łożysk LITEN EP 180kg

Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LITEN EP
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
4 496.35 
zł
4 136.64
3 363.12 zł
(22.98 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 2 z 3 następna