Rozmiar
Przeznaczenie
Polecane
Smary Przemysł
A~5010183
REVLINE
Smar do łożysk GREASE Syntetyczny 0,4kg
Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Syntetyczny
Cena katalogowa  
28.29
zł 25.85
21.02 zł
(64.63 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Smar do łożysk 17l LITEN LT
Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 17
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Cena katalogowa  
461.03
zł 423.14
344.02 zł
(24.89 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Smar do układów centralnego smarowania 17l LITEN EPX
Nazwa Smar do układów centralnego smarowania
Pojemność [l] 17
Linia produktowa LITEN EPX
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Cena katalogowa  
476.61
zł 438.15
356.22 zł
(25.77 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Smar do łożysk LITEN LT
Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
36.41
zł 35.31
28.71 zł
(88.28 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar specjalny RENOLIT 0,5kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Przemysł
Cena katalogowa  
55.07
zł 49.34
40.11 zł
(98.68 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SHELL
Smar do łożysk Gadus 0,4kg
Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 0.4
Linia produktowa Gadus
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Cena katalogowa  
38.77
zł 35.67
29.00 zł
(89.18 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Smar specjalny 17l GREASEN GRAFIT
Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 17
Linia produktowa GREASEN GRAFIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Cena katalogowa  
378.90
zł 347.72
282.70 zł
(20.45 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Smar do łożysk SMAROL 0,15kg
Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa SMAROL
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Cena katalogowa  
24.28
zł 23.55
19.15 zł
(157.00 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
VALVOLINE
Smar uniwersalny 0,4kg
Nazwa Smar uniwersalny
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Sposób aplikacji kartusz
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
28.02
zł 28.02
22.78 zł
(70.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar uniwersalny RENOLIT Mineralny 5kg
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Mineralny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
149.58
zł 135.98
110.55 zł
(27.20 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Smar do łożysk RENOLIT 0,4kg
Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Przemysł
Sposób aplikacji kartusz
Cena katalogowa  
35.63
zł 32.25
26.22 zł
(80.63 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REVLINE
Smar do łożysk GREASE Syntetyczny 9kg
Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 9
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Technologia bazy Syntetyczny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
246.14
zł 218.57
177.70 zł
(24.29 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
CASTROL
Smar do łożysk 0,4l SPHEEROL
Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 0.4
Linia produktowa SPHEEROL
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Cena katalogowa  
46.41
zł 41.30
33.58 zł
(103.25 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MOBIL
Smar do łożysk 0,39kg
Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 0.39
Przeznaczenie Przemysł
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
47.76
zł 43.27
35.18 zł
(110.95 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOBIL
Smar do łożysk MOBILUX 0,4kg
Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 0.39
Linia produktowa MOBILUX
Przeznaczenie Agro Przemysł
Sposób aplikacji kartusz
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
26.73
zł 24.22
19.69 zł
(60.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BPW
Smar do łożysk BPW-Li-91 5kg
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
440.18
zł 404.97
329.24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOTALENERGIES
Smar do łożysk
Nazwa Smar do łożysk
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
44.16
zł 42.08
34.21 zł
(105.20 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
CRC
Smar do przegubów MOS2
Nazwa Smar do przegubów
Linia produktowa MOS2
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Cena katalogowa  
73.89
zł 67.23
54.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Smar do łożysk LITEN LT 0,4kg
Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LITEN LT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Cena katalogowa  
30.04
zł 27.64
22.47 zł
(69.10 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REVLINE
Smar do łożysk GREASE Syntetyczny 0,4kg
Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Syntetyczny
Cena katalogowa  
27.70
zł 25.31
20.58 zł
(63.28 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar specjalny Mineralny 0,5kg
Nazwa Smar specjalny
Przeznaczenie Przemysł
Technologia bazy Mineralny
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
95.17
zł 82.89
67.39 zł
(165.78 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Smar do układów centralnego smarowania 17l LITEN EPX
Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 17
Linia produktowa LITEN EPX
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak
Cena katalogowa  
496.92
zł 457.20
371.71 zł
(26.89 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FUCHS OIL
Smar specjalny RENOLIT 0,4kg
Nazwa Smar specjalny
Pojemność [l] 0.4
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Przemysł
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
69.36
zł 60.42
49.12 zł
(151.05 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Smar do łożysk 17l LITEN EP
Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 17
Linia produktowa LITEN EP
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Cena katalogowa  
351.14
zł 323.05
262.64 zł
(19.00 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REVLINE
Smar do łożysk GREASE Syntetyczny 0,75kg
Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Technologia bazy Syntetyczny
Cena katalogowa  
28.65
zł 26.19
21.29 zł
(34.92 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REVLINE
Smar specjalny REVLINE Syntetyczny 4,5kg
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
89.69
zł 79.64
64.75 zł
(17.70 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Smar do łożysk GREASE Syntetyczny 0,4kg
Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Syntetyczny
Cena katalogowa  
28.99
zł 26.49
21.54 zł
(66.23 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BPW
Smar do łożysk BPW-Li-91 2,5kg
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
251.79
zł 231.65
188.33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Smar podwoziowy GREASE
Nazwa Smar podwoziowy
Linia produktowa GREASE
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Cena katalogowa  
233.24
zł 109.20
88.78 zł
(22.75 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MOBIL
Smar do łożysk 18l MOBILUX
Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 18
Linia produktowa MOBILUX
Przeznaczenie Agro Przemysł
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
900.21
zł 827.05
672.40 zł
(45.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
2 z 7
następna