Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych - Nowość
NOWOŚĆ
TRW
Prowadnica zaworu 81-47120
Materiał Żeliwo szare z wysoką zawartością fosforu
Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 16
Długość [mm] 83.4
Rodzaj zaworu ssący
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
21.51
zł 19.36
15.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
144.00
zł 144.00
117.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
34.24
zł 34.24
27.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. FIAT SEDICI; SUZUKI SX4, SX4 S-CROSS
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu rzep
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
OE BAIC
Pióro wycieraczki BAA00050015
Typ wycieraczek bezszkieletowe
Długość [mm] 430
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
83.02
zł 83.02
67.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 20x42x12mm 6004-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
165.41
zł 135.63
110.27 zł
(13.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 15x42x13mm 6302-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
177.59
zł 145.62
118.39 zł
(14.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
377.59
zł 313.39
254.79 zł
(31.34 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 15x35x11mm 6202-2Z /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 11
Cena katalogowa  
133.74
zł 111.01
90.25 zł
(11.10 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. DS DS 3 / DS 3; OPEL CORSA F, MOKKA; PEUGEOT 208, 208 II
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
3M
Dysk szczotkowy dysk P120 50mm 1 szt.
Gradacja P120
Średnica [mm] 50
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Mocowanie nakręcany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
48.70
zł 44.32
36.03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
BPART
Światło wewnętrzne SOL-59195
Nazwa Lampa oświetlenia wnętrza
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
747.22
zł 605.26
492.08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. SEAT CORDOBA, IBIZA III; SKODA FABIA I, FABIA I PRAKTIK
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 12x37x12mm 6301-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 37
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
164.39
zł 134.80
109.59 zł
(13.48 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
BPART
Wentylator chłodnicy klimatyzacji 74315010BP
Napięcie [V] 24
Średnica [mm] 254
Wydajność [m³/min.] 1260
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
277.86
zł 230.62
187.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
ASPOCK
Światło obrysowe A31-2364-364
Strona zabudowy Prawa Lewa
Homologacja europejska Tak
Kolor Pomarańczowy
Źródło światła LED
Szerokość [mm] 102
Wysokość [mm] 46
Sposób mocowania Podwieszana
Długość przewodu [mm] 2000
Wieszak Z wieszakiem
Napięcie [V] 24
Złącze SUPERSEAL 2PIN
Model lampy FLATPOINT II
Kształt owalny
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
132.21
zł 112.39
91.37 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TRUCKLIGHT
Przewód elektryczny spiralny EC-03-3,5
Długość robocza [m] 3.5
Ilość żył [szt.] 3x2,5
Ilość pinów [szt.] 3
Kolor Czarny
Średnica [mm] 36
Cena katalogowa  
102.96
zł 102.96
83.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
218.87
zł 218.87
177.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TRUCKLIGHT
Reflektor roboczy TL-AG066R
Strona zabudowy Prawa
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
195.56
zł 195.56
158.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
VADEN
Korpus termostatu 0105 080
Temperatura otwarcia [°C] 84
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
774.32
zł 696.89
566.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
VALVOLINE
Olej hydrauliczny 46 20l ULTRAMAX
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
737.48
zł 737.41
599.52 zł
(36.87 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
PACOL
Błotnik przód Lewa/Prawa MERCEDES ACTROS MP2 / MP3
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
13.22
zł 11.38
9.25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PACOL
Pozostałe elementy atrapy chłodnicy SCA-FP-086
Nazwa asortymentu Kratka wlotu powietrza
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
17.63
zł 15.15
12.32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PACOL
Stopień DAF-FS-031
Strona zabudowy Prawa
Nazwa asortymentu Płyta stopnia kabiny
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
52.72
zł 45.34
36.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
22.42
zł 19.40
15.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
8.24
zł 7.13
5.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
THERMOTEC
Uszczelka pompy cieczy chłodzącej WP-JD125
Oferta Budowlane
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
20.28
zł 17.54
14.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
BTA
Uszczelniacz wałka WOM/PTO B06-2352
Średnica wewnętrzna [mm] 55.56
Wysokość [mm] 3.53
Oferta Budowlane
Cena katalogowa  
14.02
zł 12.13
9.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
22.31
zł 19.30
15.69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
2.09
zł 1.81
1.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
20 z 143
następna