Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych - Nowość
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 15x35x11mm 6202-2Z /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 11
Cena katalogowa  
133.74
zł 111.01
90.25 zł
(11.10 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TRUCKLIGHT
Przewód elektryczny spiralny EC-03-3,5
Długość robocza [m] 3.5
Ilość żył [szt.] 3x2,5
Ilość pinów [szt.] 3
Kolor Czarny
Średnica [mm] 36
Cena katalogowa  
102.96
zł 102.96
83.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. FIAT SEDICI; SUZUKI SX4, SX4 S-CROSS
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu rzep
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 20x42x12mm 6004-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
165.41
zł 135.63
110.27 zł
(13.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
FPT
Śruba układu wydechowego 99443210-FPT
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
27.82
zł 27.82
22.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
377.59
zł 313.39
254.79 zł
(31.34 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
BPART
Wentylator chłodnicy klimatyzacji 74315010BP
Napięcie [V] 24
Średnica [mm] 254
Wydajność [m³/min.] 1260
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
277.86
zł 230.62
187.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 15x42x13mm 6302-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
177.59
zł 145.62
118.39 zł
(14.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 12x37x12mm 6301-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 37
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
164.39
zł 134.80
109.59 zł
(13.48 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
VALVOLINE
Olej hydrauliczny 46 20l ULTRAMAX
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
737.48
zł 737.41
599.52 zł
(36.87 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
NURAL
Tłok 87-136900-00
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
467.74
zł 467.74
380.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
FEBI
Lampa robocza LED 9V 48W FE1003967
Źródło światła LED
Stopień ochrony IP6K9K
Wysokość [mm] 136
Szerokość [mm] 110
Materiał Aluminium
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
128.73
zł 113.28
92.10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
NURAL
Tłok 87-440600-10
Średnica [mm] 132
Wymiar STD
Średnica sworznia [mm] 58
Wysokość pierścienia 1 [mm] 3.5
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
1 111.46
zł 1 000.32
813.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
OE SOLARIS
Ramię wycieraczki 0004.009.182
Strona zabudowy Lewa
Długość [mm] 700
Jakość OEM Części oryginalne OEM
Cena katalogowa  
464.20
zł 380.65
309.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
BTA
Łożysko B05-AG-1030
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
26.64
zł 26.64
21.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
3.10
zł 2.68
2.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
THERMOTEC
Uszczelka pompy cieczy chłodzącej WP-JD125
Oferta Budowlane
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
20.28
zł 17.54
14.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
3.96
zł 3.43
2.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
22.31
zł 19.30
15.69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PACOL
Błotnik przód Lewa/Prawa MERCEDES ACTROS MP2 / MP3
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
13.22
zł 11.38
9.25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
BTA
Uszczelniacz wałka WOM/PTO B06-2352
Średnica wewnętrzna [mm] 55.56
Wysokość [mm] 3.53
Oferta Budowlane
Cena katalogowa  
14.02
zł 12.13
9.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
ENGITECH
Uszczelka pokrywy zaworów ENT011318
Oferta Budowlane
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
40.61
zł 35.13
28.56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
2.09
zł 1.81
1.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
THERMOTEC
Przewód układu chłodzenia SI-AG132
Oferta Budowlane
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
17.12
zł 14.81
12.04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
5.19
zł 4.49
3.65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
8.24
zł 7.13
5.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
BTA
Zestaw naprawczy zwolnicy B05-AG-976
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
65.12
zł 65.12
52.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
BTA
Łożysko B05-AG-1014
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
2.18
zł 2.18
1.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
3.52
zł 3.52
2.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
AKUSAN
Stabilizator/elementy AG 1548
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
1.34
zł 1.34
1.09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
20 z 143
następna