BMW 3 kabriolet (E93) M3
Cena
Producent
Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do BMW 3 kabriolet (E93)
TRW
Styk ostrzegawczy zużycia okładzin hamulcowych GIC207
Długość [mm] 1090
Miejsce zabudowy Tył
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
73.36
zł 73.36
59.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
14.02
zł 12.34
10.03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MOBIL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 1l ATF
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
60.07
zł 55.87
45.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REINHOCH
Końcówka drążka kierowniczego RH01-3026 BMW 1 (E81), 1 (E82), 1 (E87), 1 (E88), 3 (E46), 3 (E90), 3 (E91), 3 (E92), 3 (E93), X1 (E84), Z4 (E89)
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Długość [mm] 135
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Wymiar gwintu 2 [mm] M14
Skok gwintu 2 [mm] 1.5
Rodzaj gwintu wewnętrzny
Cena katalogowa  
85.28
zł 72.48
58.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
VALEO
Pióro wycieraczki First Flat Blade FM40 bezprzegubowe 400mm (1 szt.) Przód ze spojlerem
Typ wycieraczek bezszkieletowe
Długość [mm] 400
Linia First Flat Blade
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Ze spojlerem Tak
Typ ramienia Hak Typ 2 Bagnet Typ 1 Typ 4
Liczba [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
40.66
zł 33.35
27.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
ORLEN
Olej do automatycznej skrzyni biegów 5l HIPOL
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
195.73
zł 180.07
146.40 zł
(36.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka xenon D1S White (1 szt.) 5500K
Źródło światła D1S
Linia White
Napięcie [V] 85
Moc znamionowa [W] 35
Temperatura barwowa [K] 5500
Rodzaj gniazda PK32D-2
Typ lampy xenon
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
283.24
zł 237.93
193.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka H11 Night Breaker Silver (2 szt.) 12V 55W
Źródło światła H11
Linia Night Breaker Silver
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PGJ 19-2
Typ lampy halogen
Opakowanie Zestaw
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
96.65
zł 71.52
58.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
VALEO
Pióro wycieraczki Canopy VAL583976 bezprzegubowe 600mm (1 szt.) Przód ze spojlerem
Typ wycieraczek bezszkieletowe
Długość [mm] 600
Linia Canopy
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Ze spojlerem Tak
Liczba [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
71.86
zł 58.92
47.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
Oleje sportowe
VALVOLINE
Olej silnikowy 10W60 5l VR1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
386.96
zł 323.11
262.69 zł
(64.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
25.99
zł 25.99
21.13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ABE
Szczęki hamulca postojowego kpl. CRB005ABE
Miejsce zabudowy Tył
Średnica [mm] 185
Szerokość [mm] 20
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
78.89
zł 67.06
54.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Nakrętka kolektora wydechowego FE03687
Nazwa asortymentu Nakrętka
Wymiar gwintu [mm] M8
Skok gwintu [mm] 1.25
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
2.73
zł 2.37
1.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Ekonomiczna
CROSSWIND
CROSSWIND
Grip Peak Winter
245/40 R18 97 V
Rant ochronny Tak
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
350.50
zł 348.75
283.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
Cena katalogowa  
23.06
zł 20.30
16.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Bestseller
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski RAV HTC READY 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
135.56
zł 127.43
103.60 zł
(25.49 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MEYLE
Pompka spryskiwacza szyby 314 870 0001
Miejsce zabudowy Przód
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
110.27
zł 110.27
89.65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 5l SYNPOWER
API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
349.06
zł 291.46
236.96 zł
(58.29 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 5L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
54.08
zł 49.05
39.88 zł
(9.81 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Zielony RAV HJC FL22 READY 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
115.61
zł 108.67
88.35 zł
(21.73 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Zestaw montażowy wtryskiwacza F 00V E35 007
Nazwa asortymentu Oring uszczelniający wtryskiwacza paliwa
Cena katalogowa  
5.92
zł 5.45
4.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MOOG
Końcówka drążka kierowniczego BM-ES-3728 BMW 1 (E81), 1 (E82), 1 (E87), 1 (E88), 3 (E90), 3 (E91), 3 (E92), 3 (E93), X1 (E84), Z4 (E89)
Miejsce zabudowy Przód Zewnątrz
Strona zabudowy Lewa
Długość [mm] 140 30
Wymiar stożka [mm] 15.7
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Wymiar gwintu 2 [mm] M14
Skok gwintu 2 [mm] 1.5
Rodzaj gwintu wewnętrzny
Średnica [mm] 15.7
Cena katalogowa  
123.49
zł 123.49
100.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FEBI
Płyn hamulcowy DOT4 0,25l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
19.37
zł 17.05
13.86 zł
(68.20 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka H8 Standard (1 szt.) 12V 35W
Źródło światła H8
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 35
Rodzaj gniazda PGJ19-1
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
51.22
zł 37.90
30.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TRW
Łącznik/wspornik stabilizatora JTS614
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 290
Cena katalogowa  
108.40
zł 102.98
83.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MEYLE
Zestaw osłon przekładni kierowniczej 300 620 0000
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód
Długość [mm] 195
Średnica wewnętrzna [mm] 16
Średnica wewnętrzna 2 [mm] 64
Materiał Termoplast
Cena katalogowa  
45.05
zł 42.35
34.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
HERTH+BUSS ELPARTS
Zestaw naprawczy przewodu płynu spryskiwacza 54271026066
Nazwa asortymentu przewód płynu spryskiwacza
Materiał POM Poliamid 6 EPDM
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
90.32
zł 82.19
66.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
DELPHI
Końcówka drążka kierowniczego TA2061 BMW 1 (E81), 1 (E82), 1 (E87), 1 (E88), 3 (E90), 3 (E91), 3 (E92), 3 (E93), X1 (E84), Z4 (E89)
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa
Długość [mm] 170
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Rodzaj gwintu wewnętrzny
Szerokość [mm] 50
Wysokość [mm] 105
Cena katalogowa  
136.54
zł 118.79
96.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
QUICK BRAKE
Styk ostrzegawczy zużycia okładzin hamulcowych WS0270A
Długość [mm] 690
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
81.38
zł 77.31
62.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
NEOLUX
Żarówka H11 Blue Light (1 szt.) 12V 55W
Źródło światła H11
Linia Blue Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PGJ 19-2
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
52.37
zł 46.09
37.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
14 z 76
następna