BMW 3 kabriolet (E93) M3
Cena
Producent
Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do BMW 3 kabriolet (E93)
EXIDE
Akumulator 82Ah 800A P+ (agm)
Pojemność akumulatora [Ah] 82
Prąd rozruchu akumulatora [A] 800
Biegunowość akumulatora P+
Typ mocowania akumulatora B13 - stopka o wysokości 10,5 mm
Napięcie znamionowe akumulatora [V] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
841.01
zł 714.86
581.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
REINHOCH
Tuleja wahacza RH14-3040
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Z przodu
Miejsce zabudowy 2 Dół
Średnica zewnętrzna [mm] 70
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Cena katalogowa  
53.05
zł 49.34
40.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 20L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
297.20
zł 261.53
212.63 zł
(13.08 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PURRO
Filtr kabiny PUR-PC3010
Długość [mm] 837
Szerokość [mm] 134
Wysokość [mm] 20
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
63.78
zł 54.21
44.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
LEMFOERDER
Silentblock wahacza LMI37807
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Z przodu
Miejsce zabudowy 2 Wewnątrz
Cena katalogowa  
147.19
zł 139.84
113.69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
25.47
zł 25.47
20.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
DELPHI
Łącznik/wspornik stabilizatora TC1474
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 291
Materiał Aluminium
Cena katalogowa  
94.33
zł 82.07
66.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
HAMATON
Czujnik ciśnienia opon TPMS uniwersalny programowalny 433 MHz EU-PRO Hybrid 3,5 HAM-HTS-A68BM
Producent HAMATON
Typ Uniwersalny programowalny
Rodzaj zaworu z zaworem aluminiowym
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
126.43
zł 115.05
93.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Oleje sportowe
MOTUL
Olej silnikowy 10W60 5l 8100
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
402.84
zł 318.24
258.73 zł
(63.65 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AKUSAN
Zestaw naprawczy, automatyczne nastawianie LCC 7030
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
119.31
zł 104.99
85.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MONTAŻ + RATY 0%
Klasa Średnia
KLEBER
KLEBER
Krisalp HP3
235/40 R18 95 V
Rant ochronny Tak
Opona wzmocniona Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Kup i zapłać za 30 dni
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
605.00
zł 562.65
457.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa
Możliwość zakupu z montażem
Możliwość zakupu z montażem
Cena katalogowa  
23.62
zł 20.07
16.32 zł
(2.01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
5.62
zł 5.17
4.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OXIMO
Pióro wycieraczki OX MT400 bezprzegubowe 400mm (1 szt.) Przód
Typ wycieraczek bezszkieletowe
Długość [mm] 400
Miejsce zabudowy Przód
Liczba [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
36.28
zł 29.75
24.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
FEBI
Uszczelka korka spustowego oleju, FE22149, Aluminium, VOLVO 850, C30, C70 I, C70 II, EX30, S40 I, S40 II, S60 I, S60 II, S60 III, S70, S80 I, S80 II, S90 I, S90 II, V40, V50, V60 I, V60 II, V70 I
Średnica wewnętrzna [mm] 18
Średnica zewnętrzna [mm] 24
Grubość [mm] 1.5
Materiał Aluminium
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
3.05
zł 2.90
2.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Bestseller
Cena katalogowa  
14.66
zł 14.66
11.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SACHS
Mocowanie amortyzatora 802 547
Podwozie dla pojazdów z zawieszeniem standardowym
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa
Z łożyskiem Nie
Cena katalogowa  
112.15
zł 97.58
79.33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Bestseller
ATE
Tuleja śruby zacisku tarczowego 11.8171-0008.1
Miejsce zabudowy Przód
Średnica [mm] 12
Długość [mm] 54.9
System hamulcowy ATE
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
22.84
zł 22.84
18.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 20L RTU HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
180.71
zł 159.03
129.29 zł
(7.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Płyn hamulcowy DOT4 0,25l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
19.37
zł 17.05
13.86 zł
(68.20 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
QUICK BRAKE
Zestaw montażowy zacisku hamulcowego QB113-1306
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
System hamulcowy KELSEY HAYES ATE
Średnica tłoczka [mm] 54
Certyfikat EUR1 Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
29.80
zł 28.31
23.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka H3 Standard (1 szt.) 12V 55W
Źródło światła H3
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PK22S
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
9.63
zł 7.12
5.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Wahacz/Drążek reakcyjny FE30514
Strona zabudowy Lewa
Miejsce zabudowy Przód
Miejsce zabudowy 2 Dół
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Cena katalogowa  
250.29
zł 200.23
162.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
15.35
zł 14.97
12.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka H11 Night Breaker Laser (1 szt.) 12V 55W
Źródło światła H11
Linia Night Breaker Laser
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PGJ 19-2
Typ lampy halogen
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
83.32
zł 61.66
50.13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W80 4l MTF-2
API MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
508.48
zł 443.39
360.48 zł
(110.85 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HAMATON
Czujnik ciśnienia opon TPMS uniwersalny programowalny 433 MHz EU-PRO Hybrid 3,5 HAM-HTS-A68BN
Producent HAMATON
Typ Uniwersalny programowalny
Rodzaj zaworu z zaworem aluminiowym (czarnym)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
126.43
zł 115.05
93.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W80 1l
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
79.36
zł 74.60
60.65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 60l syntetyczny
API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
1 771.95
zł 1 672.73
1 359.94 zł
(27.88 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Bestseller
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 1L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
19.62
zł 17.80
14.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
15 z 76
następna