Dostępność


Cena



Uszczelniacze

A~8319000

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 60x110x9,5/12mm CO12000534B

Średnica wewnętrzna [mm] 60
Średnica zewnętrzna [mm] 110
Grubość [mm] 12 9.5
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
8 szt.
Cena katalogowa  
129.75 
zł
129.75
105.49 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 36x47x7mm CO12010917B

Średnica wewnętrzna [mm] 36
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Grubość [mm] 7
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
8 szt.
Cena katalogowa  
59.66 
zł
59.66
48.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 40x72x7mm CO12012798B

Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Grubość [mm] 7
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
8 szt.
Cena katalogowa  
66.24 
zł
66.24
53.85 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 80x95x4mm CO19033310B

Średnica wewnętrzna [mm] 80
Średnica zewnętrzna [mm] 95
Grubość [mm] 4
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
8 szt.
Cena katalogowa  
61.75 
zł
53.41
43.42 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 115x140x14mm CO20020387B

Średnica wewnętrzna [mm] 115
Średnica zewnętrzna [mm] 140
Grubość [mm] 14
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
8 szt.
Cena katalogowa  
179.19 
zł
179.19
145.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL187870

Średnica wewnętrzna [mm] 75
Średnica zewnętrzna [mm] 93
Grubość [mm] 8
Materiał PTFE
Do koszyka
(0)
8 szt.
Cena katalogowa  
136.86 
zł
120.44
97.92 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego 45x65x10mm EL763781

Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 65
Grubość [mm] 10
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
8 szt.
Cena katalogowa  
48.70 
zł
42.85
34.84 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455063 38x50x7/8 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 38
Średnica zewnętrzna [mm] 50
Do koszyka
(0)
8 szt.
Cena katalogowa  
55.21 
zł
55.21
44.89 zł
(27.61 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455207 46x58x8,5/11,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 46
Średnica zewnętrzna [mm] 58
Do koszyka
(0)
8 szt.
Cena katalogowa  
244.62 
zł
244.62
198.88 zł
(122.31 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

CORTECO
Uszczelniacz CO19335477

Do koszyka
(0)
8 szt.
Cena katalogowa  
558.32 
zł
548.04
445.56 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

HYVA
Uszczelka 01206813

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
4.28 
zł
3.85
3.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz CO12010813B

Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Grubość [mm] 7
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
35.47 
zł
29.80
24.23 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL005580

Średnica wewnętrzna [mm] 52
Średnica zewnętrzna [mm] 66
Grubość [mm] 7
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
62.27 
zł
59.16
48.10 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wałka rozrządu EL801540

Średnica wewnętrzna [mm] 38
Średnica zewnętrzna [mm] 50
Grubość [mm] 10.5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
39.96 
zł
37.97
30.87 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELRING
Uszczelniacz wałka atakującego EL198430

Średnica wewnętrzna [mm] 85
Średnica zewnętrzna [mm] 105
Grubość [mm] 13
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
42.69 
zł
37.56
30.54 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz piasty koła EL567795

Średnica wewnętrzna [mm] 95
Średnica zewnętrzna [mm] 115
Grubość [mm] 13
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.95 
zł
34.28
27.87 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz piasty koła EL562874

Średnica wewnętrzna [mm] 100
Średnica zewnętrzna [mm] 125
Grubość [mm] 13
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
41.01
33.34 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
>9 szt.
Cena katalogowa  
19.43 
zł
17.88
14.54 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455052 41x53x8/9,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 41
Średnica zewnętrzna [mm] 53
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.37 
zł
44.80
36.42 zł
(22.40 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
>9 szt.
Cena katalogowa  
22.04 
zł
19.40
15.77 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego CO12010993B

Średnica wewnętrzna [mm] 58
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Grubość [mm] 8
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
24.77 
zł
20.81
16.92 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz EL319104

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
26.48 
zł
23.31
18.95 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz CO19017086B

Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Grubość [mm] 7
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
18.67 
zł
17.74
14.42 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
>9 szt.
Cena katalogowa  
22.36 
zł
21.24
17.27 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wałka rozrządu EL364710

Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 46
Grubość [mm] 7
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.88 
zł
44.53
36.20 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CORTECO
Uszczelniacz CO19016527B

Średnica wewnętrzna [mm] 18
Średnica zewnętrzna [mm] 28
Grubość [mm] 8
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
14.23 
zł
13.52
10.99 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Uszczelniacz F 00N 201 473

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
10.92 
zł
10.92
8.88 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 65x90x13mm CO19027713B

Średnica wewnętrzna [mm] 65
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Grubość [mm] 13
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
28.41 
zł
24.58
19.98 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz CO01020062B

Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 44
Grubość [mm] 5
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
34.24 
zł
32.53
26.45 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

EURORICAMBI
Uszczelniacz 30170311

Średnica wewnętrzna [mm] 132
Grubość [mm] 3
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
4.44 
zł
3.78
3.07 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 70 z 129 następna