Dostępność


Cena



Uszczelniacze

A~8319000

ELRING
Uszczelniacz piasty koła EL008592

Średnica wewnętrzna [mm] 64
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Grubość [mm] 11.5
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
47.24 
zł
41.57
33.80 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455096 47x58,3x6/10,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 47
Średnica zewnętrzna [mm] 58.3
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
98.61 
zł
97.37
79.16 zł
(48.69 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz piasty koła EL810580

Średnica wewnętrzna [mm] 145
Średnica zewnętrzna [mm] 175
Grubość [mm] 18
Materiał FPM NBR
Do koszyka
(0)
9 szt.
Cena katalogowa  
266.25 
zł
234.29
190.48 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SUNAIR
Uszczelniacz SUN-009X2MGK20

Do koszyka
(0)
8 szt.
Cena katalogowa  
15.41 
zł
14.83
12.06 zł
(0.74 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 65x85x10mm CO12011007B

Średnica wewnętrzna [mm] 65
Średnica zewnętrzna [mm] 85
Grubość [mm] 10
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
8 szt.
Cena katalogowa  
96.95 
zł
96.95
78.82 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz EL034347

Średnica wewnętrzna [mm] 78
Średnica zewnętrzna [mm] 100
Grubość [mm] 10
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
8 szt.
Cena katalogowa  
60.73 
zł
53.44
43.45 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ATHENA
Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455213 33x45,5/49,7x4,5/13,8 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 33
Średnica zewnętrzna [mm] 49.7 45.5
Do koszyka
(0)
8 szt.
Cena katalogowa  
89.62 
zł
89.62
72.86 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz CO12011827B

Średnica wewnętrzna [mm] 120
Średnica zewnętrzna [mm] 150
Grubość [mm] 12
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
80.96 
zł
76.91
62.53 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455116 46x58,1x10,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 46
Średnica zewnętrzna [mm] 58.1
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
160.15 
zł
160.15
130.20 zł
(80.07 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelka termostatu EL213380

Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 57.4
Grubość [mm] 4.4
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
37.77 
zł
33.23
27.02 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SUNAIR
Zestaw, O-ring SUN-901GK20

Średnica wewnętrzna [mm] 4.7
Średnica zewnętrzna [mm] 7.54
Grubość [mm] 1.42
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
8.88 
zł
8.55
6.95 zł
(0.43 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
9 szt.
Cena katalogowa  
19.88 
zł
19.88
16.16 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Uszczelniacz o-ring 1 460 210 313

Do koszyka
(0)
9 szt.
Cena katalogowa  
5.60 
zł
5.60
4.55 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

DT SPARE PARTS
Uszczelka MVQ 79x2,9mm 1.24303

Średnica wewnętrzna [mm] 79
Grubość [mm] 2.9
Materiał MVQ
Do koszyka
(0)
9 szt.
Cena katalogowa  
26.05 
zł
22.93
18.64 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455062 35x47x7/9 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Do koszyka
(0)
9 szt.
Cena katalogowa  
44.94 
zł
44.94
36.54 zł
(22.47 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz EL038814

Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Grubość [mm] 7
Do koszyka
(0)
8 szt.
Cena katalogowa  
12.57 
zł
11.06
8.99 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz manualnej skrzyni biegów CO01031081B

Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 65
Grubość [mm] 10
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
8 szt.
Cena katalogowa  
187.06 
zł
161.81
131.55 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455059 45x57x11 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 57
Do koszyka
(0)
8 szt.
Cena katalogowa  
66.35 
zł
66.35
53.94 zł
(33.18 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
7 szt.
Cena katalogowa  
10.61 
zł
10.61
8.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Płyta maskująca F 002 D12 477

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
7 szt.
Cena katalogowa  
36.41 
zł
36.41
29.60 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELRING
Uszczelka pompy wtryskowej EL202924

Grubość [mm] 13.1
Średnica wewnętrzna [mm] 95
Średnica zewnętrzna [mm] 106
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
21.08 
zł
18.98
15.43 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
7 szt.
Cena katalogowa  
52.75 
zł
51.77
42.09 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału skrzyni rozdzielacza napędu 10x22x7mm CO12010764B

Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 22
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
7 szt.
Cena katalogowa  
46.06 
zł
46.06
37.45 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 20x30x7/7,5mm CO12001669B

Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 30
Grubość [mm] 7 7.5
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
6 szt.
Cena katalogowa  
54.30 
zł
54.30
44.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455130 48x61,2x6/15 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 48
Średnica zewnętrzna [mm] 61.2
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
188.07 
zł
188.07
152.90 zł
(94.04 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL283983

Średnica wewnętrzna [mm] 65
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Grubość [mm] 15
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
9 szt.
Cena katalogowa  
34.29 
zł
30.17
24.53 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Uszczelniacz 2 440 210 037

Do koszyka
(0)
8 szt.
Cena katalogowa  
25.07 
zł
25.07
20.38 zł
(5.01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

OE RENAULT
Uszczelka układu wydechowego 20 82 511 69R

Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
137.46 
zł
137.46
111.76 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wałka atakującego EL008354

Średnica wewnętrzna [mm] 80
Średnica zewnętrzna [mm] 100
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
36.43 
zł
32.07
26.07 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz piasty koła 115x150x13mm EL044660

Średnica wewnętrzna [mm] 115
Średnica zewnętrzna [mm] 150
Grubość [mm] 13
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
53.98 
zł
47.50
38.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 77 z 129 następna