Dostępność


Cena



Uszczelniacze

A~8319000

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 15x24x7mm CO01002800B

Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 24
Grubość [mm] 7
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
4 szt.
Cena katalogowa  
60.52 
zł
60.52
49.20 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 59x79,37x10mm CO01026385B

Średnica wewnętrzna [mm] 59
Średnica zewnętrzna [mm] 79.37
Grubość [mm] 10
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
4 szt.
Cena katalogowa  
56.67 
zł
56.67
46.07 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 80x120x11/22,5mm CO01029799B

Średnica wewnętrzna [mm] 80
Średnica zewnętrzna [mm] 120
Grubość [mm] 11 22.5
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
4 szt.
Cena katalogowa  
237.19 
zł
237.19
192.84 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 45x62x8mm CO01031900B

Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Grubość [mm] 8
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
4 szt.
Cena katalogowa  
84.43 
zł
84.43
68.64 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 165x190x15mm CO01032396B

Średnica wewnętrzna [mm] 165
Średnica zewnętrzna [mm] 190
Grubość [mm] 15
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
4 szt.
Cena katalogowa  
566.67 
zł
566.67
460.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 60x95x12mm CO01033387B

Średnica wewnętrzna [mm] 60
Średnica zewnętrzna [mm] 95
Grubość [mm] 12
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
88.71 
zł
76.73
62.38 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 90x122x17mm CO12001911B

Średnica wewnętrzna [mm] 90
Średnica zewnętrzna [mm] 122
Grubość [mm] 17
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
4 szt.
Cena katalogowa  
153.34 
zł
153.34
124.67 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 10x22x6mm CO12011512B

Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 22
Grubość [mm] 6
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
4 szt.
Cena katalogowa  
58.22 
zł
58.22
47.33 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 18x30x6/6,5mm CO12011834B

Średnica wewnętrzna [mm] 18
Średnica zewnętrzna [mm] 30
Grubość [mm] 6 6.5
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
4 szt.
Cena katalogowa  
108.99 
zł
108.99
88.61 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 65x92x14mm CO12012787B

Średnica wewnętrzna [mm] 65
Średnica zewnętrzna [mm] 92
Grubość [mm] 14
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
4 szt.
Cena katalogowa  
44.19 
zł
44.19
35.93 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 150x170x13mm CO12013182B

Średnica wewnętrzna [mm] 150
Średnica zewnętrzna [mm] 170
Grubość [mm] 13
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
4 szt.
Cena katalogowa  
110.59 
zł
110.59
89.91 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 32x47x6mm CO12016257B

Średnica wewnętrzna [mm] 32
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Grubość [mm] 6
Materiał PU
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
4 szt.
Cena katalogowa  
14.28 
zł
14.28
11.61 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 70x85x8mm CO12016990B

Średnica wewnętrzna [mm] 70
Średnica zewnętrzna [mm] 85
Grubość [mm] 8
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
4 szt.
Cena katalogowa  
91.71 
zł
91.71
74.56 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego CO12031235B

Średnica wewnętrzna [mm] 43
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Grubość [mm] 9
Materiał PU
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
4 szt.
Cena katalogowa  
21.45 
zł
21.45
17.44 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 95x120x12mm CO12032028B

Średnica wewnętrzna [mm] 95
Średnica zewnętrzna [mm] 120
Grubość [mm] 12
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
335.48 
zł
290.19
235.93 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 130x170x16/24mm CO19031614B

Średnica wewnętrzna [mm] 130
Średnica zewnętrzna [mm] 170
Grubość [mm] 24 16
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
627.78 
zł
543.03
441.49 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 45x68x12mm CO19031991B

Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 68
Grubość [mm] 12
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
114.77 
zł
99.27
80.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 16x25,48x6mm CO19033334B

Średnica wewnętrzna [mm] 16
Średnica zewnętrzna [mm] 25.48
Grubość [mm] 6
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
22.20 
zł
19.20
15.61 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 110x140x14mm CO19033651B

Średnica wewnętrzna [mm] 110
Średnica zewnętrzna [mm] 140
Grubość [mm] 14
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
123.06 
zł
106.44
86.54 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 115x140x8/11mm CO19033670B

Średnica wewnętrzna [mm] 115
Średnica zewnętrzna [mm] 140
Grubość [mm] 11 8
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
25.79 
zł
22.31
18.14 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL354390

Średnica wewnętrzna [mm] 130
Średnica zewnętrzna [mm] 160
Grubość [mm] 13
Materiał PTFE
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
168.21 
zł
148.03
120.35 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455028 34x46x10,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 34
Średnica zewnętrzna [mm] 46
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
57.20 
zł
56.48
45.92 zł
(28.24 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455038 37x48x10,5/12 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 37
Średnica zewnętrzna [mm] 48
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
63.57 
zł
63.57
51.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455045 38x52x11 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 38
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
67.90 
zł
67.90
55.20 zł
(33.95 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455079 28x38x7 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 28
Średnica zewnętrzna [mm] 38
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
60.68 
zł
60.68
49.33 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455128 48x58x9 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 48
Średnica zewnętrzna [mm] 58
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
188.55 
zł
188.55
153.29 zł
(94.27 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz CO19334317

Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
210.33 
zł
181.94
147.92 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

CORTECO
Uszczelniacz CO19335478

Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
449.12 
zł
440.84
358.41 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

DT SPARE PARTS
Uszczelka filtra oleju 2.14224

Grubość [mm] 7
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
5.14 
zł
4.22
3.43 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

HALDEX
Zestaw, O-ring 1-97900129 SET 10

Średnica wewnętrzna [mm] 10
Grubość [mm] 2
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
24.66 
zł
24.66
20.05 zł
(2.47 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 83 z 129 następna