Dostępność


Cena



Uszczelniacze

A~8319000

OSTATNIE SZTUKI

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego 49,7x63,5x8mm EL181201

Średnica wewnętrzna [mm] 49.7
Średnica zewnętrzna [mm] 63.5
Grubość [mm] 8
Materiał Guma
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
3 szt.
Cena katalogowa  
56.28 
zł
56.28
45.76 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL760579

Średnica wewnętrzna [mm] 154
Średnica zewnętrzna [mm] 180
Grubość [mm] 15
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
122.74 
zł
108.02
87.82 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz piasty koła EL817023

Średnica zewnętrzna [mm] 175
Grubość [mm] 13
Średnica wewnętrzna [mm] 145
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
29.26 
zł
25.76
20.94 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455002 25,7x37x10,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 25.7
Średnica zewnętrzna [mm] 37
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
50.73 
zł
50.73
41.24 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455156 42x54x11 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 42
Średnica zewnętrzna [mm] 54
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
88.34 
zł
88.34
71.82 zł
(44.17 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455163 45x57x11 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 57
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
91.44 
zł
91.44
74.34 zł
(45.72 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455190 37x50x11 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 37
Średnica zewnętrzna [mm] 50
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
160.31 
zł
160.31
130.33 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455126 48x58,45x5,3/11,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 48
Średnica zewnętrzna [mm] 58.45
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
151.68 
zł
151.68
123.32 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455175 40x54,5/59x15 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 54.5 59
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
147.35 
zł
147.35
119.80 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455209 49x60,5/64x5/10,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 49
Średnica zewnętrzna [mm] 60.5 64
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
176.94 
zł
176.94
143.85 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

CORTECO
Uszczelniacz CO19334306

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
3 szt.
Cena katalogowa  
135.20 
zł
135.20
109.92 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

CORTECO
Uszczelniacz CO19335475

Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
644.25 
zł
613.99
499.18 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

CORTECO
Uszczelniacz CO19335476

Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
449.44 
zł
441.19
358.69 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz CO19337155

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
3 szt.
Cena katalogowa  
159.44 
zł
159.44
129.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TRUCKLINE
Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego ME.60.126.R1

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
3 szt.
Cena katalogowa  
44.58 
zł
36.56
29.72 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

HALDEX
Pierścień uszczelniający ukł. pneumatycznego 10x2mm 1-97900129

Średnica wewnętrzna [mm] 10
Grubość [mm] 2
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
2.62 
zł
2.62
2.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 25x47x7mm CO12011125B

Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Grubość [mm] 7
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
69.19 
zł
59.85
48.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wałka manualnej skrzyni biegów EL040991

Średnica wewnętrzna [mm] 48
Średnica zewnętrzna [mm] 65
Grubość [mm] 10
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
21.03 
zł
18.51
15.05 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

DT SPARE PARTS
Uszczelka 48,5x2,4mm 1.16266

Średnica wewnętrzna [mm] 48.5
Grubość [mm] 2.4
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
4.65 
zł
4.10
3.33 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

OE TOYOTA
Uszczelka 90301-83002

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
30.86 
zł
30.86
25.09 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz EL244040

Średnica wewnętrzna [mm] 21.9
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Grubość [mm] 8
Materiał ACM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
22.84 
zł
21.70
17.64 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL868600

Średnica wewnętrzna [mm] 53
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Grubość [mm] 7.5
Materiał PTFE
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
81.97 
zł
77.87
63.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wałka rozrządu EL508608

Średnica wewnętrzna [mm] 22
Średnica zewnętrzna [mm] 45
Grubość [mm] 7
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
30.55 
zł
29.03
23.60 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

OE BMW
Uszczelka 11 12 1 738 963

Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
59.69 
zł
59.69
48.53 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

DT SPARE PARTS
Uszczelka FPM 32x3mm 1.10173

Średnica wewnętrzna [mm] 32
Grubość [mm] 3
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
15.19 
zł
13.37
10.87 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SUNAIR
Zestaw narzędzi, klimatyzacja SUN091-955M

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
9 szt.
Cena katalogowa  
14.61 
zł
14.06
11.43 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz EL892653

Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 54
Grubość [mm] 4
Materiał MVQ (silikon-kauczuk)
Do koszyka
(0)
8 szt.
Cena katalogowa  
4.92 
zł
4.43
3.60 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SUNAIR
Uszczelniacz SUN-016.55MGK20

Średnica wewnętrzna [mm] 15.68
Średnica zewnętrzna [mm] 19.54
Grubość [mm] 1.93
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
21.03 
zł
20.25
16.46 zł
(1.01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455184 32x45x8/10 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 32
Średnica zewnętrzna [mm] 45
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
62.82 
zł
62.82
51.07 zł
(31.41 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelka rury kolektora dolotowego ELB18120

Materiał FPM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
21.24 
zł
18.70
15.20 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 88 z 129 następna