Dostępność


Cena



Uszczelniacze

A~8319000

OSTATNIE SZTUKI

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 133x197/219x24mm CO20031744B

Średnica wewnętrzna [mm] 133
Średnica zewnętrzna [mm] 197 219
Grubość [mm] 24
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
8 szt.
Cena katalogowa  
380.16 
zł
328.84
267.35 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz EL038938

Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
22.52 
zł
19.82
16.11 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz 22x40x7/8mm CO12013716B

Średnica wewnętrzna [mm] 22
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Grubość [mm] 7 8
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
5 szt.
Cena katalogowa  
126.43 
zł
126.43
102.79 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455097 49x60,3x6/14 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 49
Średnica zewnętrzna [mm] 60.3
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
95.72 
zł
95.72
77.82 zł
(47.86 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SUNAIR
Uszczelniacz SUN-118GK20

Średnica wewnętrzna [mm] 21.89
Średnica zewnętrzna [mm] 27.13
Grubość [mm] 2.62
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
34.19 
zł
32.91
26.76 zł
(1.65 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
7 szt.
Cena katalogowa  
26.43 
zł
26.43
21.49 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LEMA
Pompa oleju LE121100

Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
2.25 
zł
2.03
1.65 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL049557

Średnica wewnętrzna [mm] 26
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Grubość [mm] 8
Materiał MVQ (silikon-kauczuk)
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
17.01 
zł
16.16
13.14 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz CO01035714B

Średnica wewnętrzna [mm] 21
Średnica zewnętrzna [mm] 41
Grubość [mm] 6
Materiał HNBR
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
15.78 
zł
13.26
10.78 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
4 szt.
Cena katalogowa  
23.20 
zł
23.20
18.86 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 25x46x7mm CO12012088B

Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 46
Grubość [mm] 7
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
4 szt.
Cena katalogowa  
27.66 
zł
27.66
22.49 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz EL044598

Średnica wewnętrzna [mm] 92
Średnica zewnętrzna [mm] 110
Grubość [mm] 10
Materiał MVQ (silikon-kauczuk)
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
4 szt.
Cena katalogowa  
54.94 
zł
52.20
42.44 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ATHENA
Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455179 45x58,4x4,6/14 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 58.4
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
126.27 
zł
126.27
102.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455050 40x52x10/10,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
39.86 
zł
39.36
32.00 zł
(19.68 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacz M731102555002 ATHENA

Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
106.15 
zł
106.15
86.30 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REINZ
Uszczelniacz 81-53661-00

Średnica wewnętrzna [mm] 48
Średnica zewnętrzna [mm] 60
Grubość [mm] 7
Materiał MVQ (silikon-kauczuk)
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
26.80 
zł
25.46
20.70 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
4 szt.
Cena katalogowa  
77.16 
zł
77.16
62.73 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 90x110x8mm CO12015607B

Średnica wewnętrzna [mm] 90
Średnica zewnętrzna [mm] 110
Grubość [mm] 8.5 8
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
145.05 
zł
125.47
102.01 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455208 35x48x8/10,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 48
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
129.05 
zł
129.05
104.92 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SUNAIR
Zestaw narzędzi, klimatyzacja SUNTL6134

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
3 szt.
Cena katalogowa  
159.60 
zł
153.61
124.89 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Elementy wtryskiwacza CR F 00Z C99 754K

Średnica zewnętrzna [mm] 2.3
Grubość [mm] 1.32
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
22.93 
zł
22.93
18.64 zł
(4.59 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TECHNICQLL
Masa uszczelniająca uszczelniacz silikonowy 300ml TE B-105 300 ML

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
3 szt.
Cena katalogowa  
44.77 
zł
40.74
33.12 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
3 szt.
Cena katalogowa  
40.98 
zł
40.47
32.90 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz CO01034758B

Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 38
Materiał PU
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
34.72 
zł
30.04
24.42 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz CO12011825B

Średnica wewnętrzna [mm] 85
Średnica zewnętrzna [mm] 105
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
3 szt.
Cena katalogowa  
36.22 
zł
36.22
29.45 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz piasty koła EL477140

Średnica wewnętrzna [mm] 140
Średnica zewnętrzna [mm] 165
Grubość [mm] 9.5
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
3 szt.
Cena katalogowa  
190.11 
zł
167.29
136.01 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL347922

Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 50
Grubość [mm] 10
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
47.40 
zł
45.03
36.61 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
3 szt.
Cena katalogowa  
89.41 
zł
88.29
71.78 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455080 27x39x10,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 27
Średnica zewnętrzna [mm] 39
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
63.73 
zł
63.73
51.81 zł
(31.87 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455123 48x58,1x10,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 48
Średnica zewnętrzna [mm] 58.1
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
94.01 
zł
94.01
76.43 zł
(47.01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 89 z 129 następna