Dostępność


Cena



Żarówki inne

A~7518010

PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ

OSRAM
Żarówka LED P27/7W LEDriving SL 3548R-02B (2 szt.) 12V 1,4W

Źródło światła P27/7W
Linia LEDriving SL
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1,4
Rodzaj gniazda W2,5X16Q
Typ lampy pomocnicza LED
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
7 szt.
Cena katalogowa  
78.60 
zł
58.17
47.29 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Przygotuj auto na jesień
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka H11 WhiteVision Ultra (1 szt.) 12V 55W

Źródło światła H11
Linia WhiteVision Ultra
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PGJ 19-2
Typ lampy halogen
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
6 szt.
Cena katalogowa  
130.05 
zł
109.24
88.81 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka T4W Standard (10 szt.) 24V 4W

Źródło światła T4W
Linia Standard
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 4
Rodzaj gniazda BA9S
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
23.46 
zł
20.64
16.78 zł
(2.06 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka C10W 43mm (10 szt.) Vision 24V 10W

Źródło światła C10W
Linia Vision
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 10
Rodzaj gniazda SV8,5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 43
Oferta Ciężarowe
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
41.99 
zł
36.95
30.04 zł
(3.70 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka C5W 36mm (10 szt.) 24V 5W

Źródło światła C5W
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 36
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
5 szt.
Cena katalogowa  
26.92 
zł
23.69
19.26 zł
(2.37 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka H4 VisionPlus Plus 60% (1 szt.) 12V 60/55W

Źródło światła H4
Linia VisionPlus Plus 60%
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55 60
Rodzaj gniazda P43T-38
Typ lampy halogen
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
5 szt.
Cena katalogowa  
31.68 
zł
26.62
21.64 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka HB4 X-tremeVision Pro150 (1 szt.) 12V 51W

Źródło światła HB4
Linia X-tremeVision Pro150
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 51
Rodzaj gniazda P22D
Typ lampy halogen
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
5 szt.
Cena katalogowa  
98.54 
zł
82.77
67.29 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka W5W (10 szt.) 24V 5W

Źródło światła W5W
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
5 szt.
Cena katalogowa  
22.83 
zł
20.09
16.33 zł
(2.01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka WY5W Orange (10 szt.) 12V 5W

Źródło światła WY5W
Linia Orange
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
69.64 
zł
58.50
47.56 zł
(5.85 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka deski rozdzielczej W1,2W (10 szt.) Standard 24V 1,2W

Źródło światła W1,2W
Linia Standard
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 1,2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
41.99 
zł
36.95
30.04 zł
(3.70 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

M-TECH
Żarówka LED W5W (2 szt.) Premium 6000K 12V

Źródło światła W5W
Linia Premium
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 0,64
Temperatura barwowa [K] 6000
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
56.83 
zł
56.83
46.20 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

HELLA
Żarówka światła kierunkowskazu 8GA002 071-121/10

Źródło światła R5W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
14.18 
zł
14.18
11.53 zł
(1.42 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka deski rozdzielczej W1,2W Vision (2 szt.) 12V 1,2W

Źródło światła W1,2W
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1,2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
10.68 
zł
8.97
7.29 zł
(4.49 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

HELLA
Żarówka oświetlenia tablicy przyrządów 8GP002 095-241/10

Źródło światła W1,2W
Linia Heavy Duty
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 1,2
Rodzaj gniazda W 2 x 4,6d
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
15.84 
zł
15.84
12.88 zł
(1.58 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ

OSRAM
Żarówka LED H10 Ledriving (2 szt.) 6000K 12V 8,2W

Źródło światła H10
Linia Ledriving
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 8,2
Temperatura barwowa [K] 6000
Rodzaj gniazda PY20D
Typ lampy halogen LED
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
5 szt.
Cena katalogowa  
266.68 
zł
197.34
160.44 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka H4 Master Duty (1 szt.) 24V 75/70W

Źródło światła H4
Linia Master Duty
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 75 70
Rodzaj gniazda P43T-38
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
5 szt.
Cena katalogowa  
20.63 
zł
18.15
14.76 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka PWY24W Silver Vision (1 szt.) 12V 24W

Źródło światła PWY24W
Linia Silver Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 24
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
110.80 
zł
93.07
75.67 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Zestaw żarówek 24V MasterDuty Maxkit H7 bezpiecznik 10; 15; 20; 30A PHI 55560LKMDKM

Żarówka główna H7
Źródło światła H7
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
166.20 
zł
146.26
118.91 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka C10W Premium (10 szt.) 12V 10W

Źródło światła C10W
Linia Premium
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 10
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 43
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
4 szt.
Cena katalogowa  
32.39 
zł
27.21
22.12 zł
(2.72 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka xenon D2R Xenon Vision (1 szt.) 4400K

Źródło światła D2R
Linia Xenon Vision
Napięcie [V] 85
Moc znamionowa [W] 35
Temperatura barwowa [K] 4400
Rodzaj gniazda P32D-3
Typ lampy xenon
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
4 szt.
Cena katalogowa  
228.45 
zł
191.89
156.01 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka xenon D2R WhiteVision gen2 (1 szt.) 5000K

Źródło światła D2R
Linia WhiteVision gen2
Napięcie [V] 85
Moc znamionowa [W] 35
Temperatura barwowa [K] 5000
Rodzaj gniazda P32D-3
Typ lampy xenon
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
4 szt.
Cena katalogowa  
315.54 
zł
265.05
215.49 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VICMA
Żarówka VIC-L836

Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
30.76 
zł
30.42
24.73 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Kup olej ELF i zgarnij filtr za 1 PLN
OSTATNIE SZTUKI

NARVA
Żarówka Standard (1 szt.) 12,8V 50W

Linia Standard
Napięcie [V] 12.8
Moc znamionowa [W] 50
Rodzaj gniazda PG13
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
22.04 
zł
21.16
17.20 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka P21W (10 szt.) 24V 21W

Źródło światła P21W
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
31.99 
zł
28.15
22.89 zł
(2.82 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller

OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka P21/5W Premium (2 szt.) 12V 5/21W

Źródło światła P21/5W
Linia Premium
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda BAY15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
9.36 
zł
7.86
6.39 zł
(3.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

BOSCH
Żarówka H4 Plus 30% (1 szt.) 12V 60/55W

Źródło światła H4
Linia Plus 30%
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55 60
Rodzaj gniazda P43T
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
14.39 
zł
12.09
9.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka R5W (10 szt.) 12V 5W

Źródło światła R5W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
10 szt.
Cena katalogowa  
27.28 
zł
22.91
18.63 zł
(2.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

OE TOYOTA
Żarówka oświetlenia wnętrza 99132-YZZBP

Źródło światła C10W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 10
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
9 szt.
Cena katalogowa  
12.62 
zł
12.62
10.26 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka LED PY21W Ultinon Pro3100 SL (2 szt.) 12V 21W

Źródło światła PY21W
Linia Ultinon Pro3100 SL
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BAU15S
Typ lampy pomocnicza LED
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
70.26 
zł
59.02
47.98 zł
(29.51 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka R10W (10 szt.) 24V 10W

Źródło światła R10W
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 10
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
6 szt.
Cena katalogowa  
26.92 
zł
23.69
19.26 zł
(2.37 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 28 z 39 następna