Dostępność


Cena



Producent

Napięcie [V]

Temperatura barwowa [K]

Typ lampy

Opakowanie

Długość [mm]

Oferta

Moc znamionowa [W]

Żarówka

A~7518010~60560

BOSCH
Żarówka P21W Pure Light (1 szt.) 12V 21W

Źródło światła P21W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
6.70 
zł
5.63
4.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka H10W Pure Light (1 szt.) 12V 10W

Źródło światła H10W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 10
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
15.79 
zł
13.27
10.79 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Żarówka (1 szt.) Pure Light 12V 50W

Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 50
Rodzaj gniazda PGJ13
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
19.93 
zł
16.74
13.61 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka R2 (1 szt.) Trucklight 24V 55/50W

Źródło światła R2
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 55 50
Rodzaj gniazda P45T
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość OEM Części oryginalne OEM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
7.69 
zł
6.69
5.44 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka deski rozdzielczej PBX5 (10 szt.) Trucklight 24V 1,2W

Źródło światła PBX5
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 1,2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
25.83 
zł
22.47
18.27 zł
(2.25 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka C10W Pure Light (10 szt.) 12V 10W

Źródło światła C10W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 10
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 28
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
28.68 
zł
24.10
19.59 zł
(2.41 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MAMMOOTH
Żarówka xenon D8S (1 szt.) 4500K

Źródło światła D8S
Napięcie [V] 42
Moc znamionowa [W] 25
Temperatura barwowa [K] 4300
Rodzaj gniazda PK32D-1
Typ lampy xenon
Opakowanie Karton
Jakość ZQ Zam. o podwyższonej jakości
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
236.97 
zł
225.13
183.03 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka deski rozdzielczej PBT5 (10 szt.) Trucklight 24V 1,2W

Źródło światła PBT5
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 1,2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
12.35 
zł
10.74
8.73 zł
(1.07 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka C10W 41mm (10 szt.) Trucklight 24V 10W

Źródło światła C10W
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 10
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 41
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
34.88 
zł
30.34
24.67 zł
(3.03 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka deski rozdzielczej PBX5 Pure Light (10 szt.) 12V 1,2W

Źródło światła PBX5
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1,2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
34.42 
zł
28.90
23.50 zł
(2.89 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka deski rozdzielczej PBT5 Pure Light (10 szt.) 12V 2,3W

Źródło światła PBT5
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 2,3
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
22.94 
zł
19.27
15.67 zł
(1.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VICMA
Żarówka VIC-L891

Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 10
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
40.87 
zł
40.76
33.14 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka C15W Pure Light (10 szt.) 12V 15W

Źródło światła C15W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 15
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 41
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.89 
zł
38.55
31.34 zł
(3.86 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FEBI
Żarówka światła kierunkowskazu FE173301

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
>9 szt.
Cena katalogowa  
5.94 
zł
5.94
4.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka W2W Pure Light (10 szt.) 12V 2W

Źródło światła W2W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 2
Rodzaj gniazda BA7S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
28.94 
zł
24.32
19.77 zł
(2.43 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka T2W Pure Light (10 szt.) 12V 2W

Źródło światła T2W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
31.55 
zł
26.51
21.55 zł
(2.65 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka T2W (10 szt.) Trucklight 24V 2W

Źródło światła T2W
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 2
Rodzaj gniazda BA9S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
22.13 
zł
19.25
15.65 zł
(1.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ

NEOLUX
Żarówka LED H18/H7 PLUG&PLAY (2 szt.) 12V 12W

Źródło światła H7 H18
Linia PLUG&PLAY
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 12
Rodzaj gniazda PX26D PY26D-1
Typ lampy halogen LED
Opakowanie Zestaw
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
256.50 
zł
225.73
183.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka P21W Pure Light (10 szt.) 6V 21W

Źródło światła P21W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 6
Moc znamionowa [W] 21
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
73.79 
zł
61.98
50.39 zł
(6.20 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka C10W Pure Light (10 szt.) 12V 10W

Źródło światła C10W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 10
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 35
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
36.24 
zł
30.44
24.75 zł
(3.04 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka H1 Masterlife (1 szt.) 24V 70W

Źródło światła H1
Linia Masterlife
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 70
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
31.61 
zł
27.82
22.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Żarówka Pure Light (10 szt.) 12V 21W

Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
28.17 
zł
23.67
19.24 zł
(2.37 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka C3W Pure Light (10 szt.) 12V 3W

Źródło światła C3W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 3
Rodzaj gniazda SV7-8
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 27
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.94 
zł
39.42
32.05 zł
(3.94 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka H27W/1 Vision (1 szt.) 12V 27W

Źródło światła H27W/1
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 27
Rodzaj gniazda PG13
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
34.42 
zł
28.90
23.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Żarówka C18W Pure Light (10 szt.) 12V 18W

Źródło światła C18W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 18
Rodzaj gniazda SV 8,5-8
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 41
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
54.24 
zł
45.56
37.04 zł
(4.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

OE DB TRUCK
Żarówka 000 998 02 07

Źródło światła LED 10W
Napięcie [V] 28
Rodzaj gniazda G4
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
405.14 
zł
356.52
289.85 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka deski rozdzielczej PBT5 Pure Light (10 szt.) 12V 2W

Źródło światła PBT5
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
23.20 
zł
19.48
15.84 zł
(1.95 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka deski rozdzielczej W2W Pure Light (10 szt.) 12V 2W

Źródło światła W2W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 2
Rodzaj gniazda W2,1X9,5D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
23.21 
zł
19.50
15.85 zł
(1.95 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka deski rozdzielczej PBX4 Pure Light (10 szt.) 12V 1,2W

Źródło światła PBX4
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1,2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
50.33 
zł
42.28
34.37 zł
(4.23 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka PY21W (10 szt.) Trucklight 28V 7W

Źródło światła PY21W
Linia Trucklight
Napięcie [V] 28
Moc znamionowa [W] 7
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
23.69 
zł
20.61
16.76 zł
(2.06 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
1 z 12 następna