Polecane
- BOSCH Żarówka H21W Pure Light (1 szt.) 12V 21W
- BOSCH Żarówka P21W Longlife Daytime (2 szt.) 12V 21W
- BOSCH Żarówka P21W Pure Light (1 szt.) 12V 21W
- BOSCH Żarówka PY21W Pure Light (2 szt.) 12V 21W
- BOSCH Żarówka W16W Pure Light (2 szt.) 12V 16W
- BOSCH Żarówka W21W Pure Light (1 szt.) 12V 21W
- BOSCH Żarówka W5W Pure Light (2 szt.) 12V 5W
- M-TECH Żarówka LED T5W (2 szt.) Basic 12V
- NEOLUX Żarówka W5W (2 szt.) 12V 5W
- OSRAM Żarówka HY21W Ultra Life (1 szt.) 12V 21W
- OSRAM Żarówka P21W Standard (2 szt.) 12V 21W
- OSRAM Żarówka PY21W Standard (2 szt.) 12V 21W
- OSRAM Żarówka W16W Standard (2 szt.) 12V 16W
- OSRAM Żarówka W3W Standard (2 szt.) 12V 3W
- OSRAM Żarówka W5W Standard (2 szt.) 12V 5W
- OSRAM Żarówka W5W Ultra Life (2 szt.) 12V 5W
- OSRAM Żarówka WY5W Standard (2 szt.) 12V 5W
- PHILIPS Żarówka P21W Vision (2 szt.) 12V 21W
- PHILIPS Żarówka W5W (2 szt.) 12V 5W
- PHILIPS Żarówka W5W WhiteVision Ultra (2 szt.) 12V 5W
Żarówki inne
A~7518010
HELLA
Żarówka światła dalekosiężnego 8GH002 089-133
Źródło światła H1
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda P14.5s
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
7.22
zł 7.22
5.87 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Żarówka xenon D2S (1 szt.) 4300K
Źródło światła D2S
Napięcie [V] 85
Moc znamionowa [W] 35
Temperatura barwowa [K] 4300
Rodzaj gniazda P32D-2
Typ lampy xenon
Opakowanie Karton
Jakość ZQ Zam. o podwyższonej jakości
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
75.93
zł 72.13
58.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
BOSCH
Żarówka P21/5W Pure Light (2 szt.) 12V 5/21W
Źródło światła P21/5W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda BAY15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
7.82
zł 6.57
5.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HELLA
Żarówka reflektora świateł przednich 8GH002 089-251
Źródło światła H1
Linia Heavy Duty
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 70
Rodzaj gniazda P 14,5s
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
8.67
zł 8.67
7.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka R5W Pure Light (10 szt.) 12V 5W
Źródło światła R5W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
22.68
zł 19.05
15.49 zł
(1.91 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HELLA
Żarówka oświetlenia tablicy rejestracyjnej 8GP003 594-251/10
Źródło światła W5W
Linia Heavy Duty
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda W 2,1 x 9,5d
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
12.95
zł 12.95
10.53 zł
(1.30 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka C5W Pure Light (10 szt.) 12V 5W
Źródło światła C5W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 35
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
22.42
zł 18.83
15.31 zł
(1.88 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSRAM
Żarówka P21/5W (10 szt.) Standard 24V 5/21W
Źródło światła P21/5W
Linia Standard
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda BAY15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
46.59
zł 40.07
32.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HELLA
Żarówka reflektora świateł przednich 8GD002 084-131
Źródło światła S2
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 35
Rodzaj gniazda BA20D
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
18.46
zł 18.46
15.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka (1 szt.) Pure Light 12V 50W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 50
Rodzaj gniazda PGJ13
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
19.93
zł 16.74
13.61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka R2 (1 szt.) Trucklight 24V 55/50W
Źródło światła R2
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 55 50
Rodzaj gniazda P45T
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość OEM Części oryginalne OEM
Cena katalogowa  
7.69
zł 6.69
5.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka W21W Pure Light (2 szt.) 12V 21W
Źródło światła W21W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda W3X16D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
22.23
zł 18.67
15.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HELLA
Żarówka światła kierunkowskazu 8GP003 594-123
Źródło światła W5W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda W 2,1 x 9,5d
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
7.60
zł 7.60
6.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka C5W Pure Light (2 szt.) 12V 5W
Źródło światła C5W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
7.68
zł 6.45
5.24 zł
(3.23 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka światła kierunkowskazu 1 987 302 252/10
Źródło światła W21/5W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda W3X16Q
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
100.39
zł 84.33
68.56 zł
(8.43 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka R5W Pure Light (2 szt.) 12V 5W
Źródło światła R5W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
6.99
zł 5.87
4.77 zł
(2.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Żarówka xenon D3S (1 szt.) 4300K
Źródło światła D3S
Napięcie [V] 42
Moc znamionowa [W] 35
Temperatura barwowa [K] 4300
Typ lampy xenon
Opakowanie Karton
Jakość Z Zamiennik
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
179.22
zł 170.26
138.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka W5W Longlife Daytime (2 szt.) 12V 5W
Źródło światła W5W
Linia Longlife Daytime
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda W2,1X9,5D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
8.27
zł 6.94
5.64 zł
(3.47 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka T4W (10 szt.) Trucklight 24V 4W
Źródło światła T4W
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 4
Rodzaj gniazda BA9S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
17.64
zł 15.35
12.48 zł
(1.54 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Zestaw żarówek 12V Pure Light H4 bezpiecznik 10; 15; 20A 1 987 301 111
Żarówka główna H4
Źródło światła C5W P21W PY21W R5W T4W W5W P21/5W
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
51.32
zł 43.10
35.04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka P21W Longlife Daytime (10 szt.) 12V 21W
Źródło światła P21W
Linia Longlife Daytime
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
45.63
zł 38.33
31.16 zł
(3.83 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HELLA
Żarówka 8GD002 084-151
Źródło światła S2
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 45 40
Rodzaj gniazda BA20D
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość OEM Części oryginalne OEM
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
14.87
zł 14.87
12.09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka deski rozdzielczej PBX5 (10 szt.) Trucklight 24V 1,2W
Źródło światła PBX5
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 1,2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
25.83
zł 22.47
18.27 zł
(2.25 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka P21W Pure Light (10 szt.) 12V 21W
Źródło światła P21W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
23.73
zł 19.93
16.20 zł
(1.99 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka P21W (10 szt.) Trucklight Maxlife 24V 21W
Źródło światła P21W
Linia Trucklight Maxlife
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
26.20
zł 22.79
18.53 zł
(2.28 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HELLA
Żarówka światła kierunkowskazu 8GA006 841-123
Źródło światła PY21W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BAU15S
Typ lampy halogen
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
11.34
zł 11.34
9.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka P21/5W Longlife Daytime (10 szt.) 12V 5/21W
Źródło światła P21/5W
Linia Longlife Daytime
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda BAY15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
51.89
zł 43.59
35.44 zł
(4.36 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Żarówka xenon D3S (1 szt.) 6000K
Źródło światła D3S
Napięcie [V] 43
Moc znamionowa [W] 35
Temperatura barwowa [K] 6000
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
183.00
zł 173.85
141.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
HELLA
Żarówka światła roboczego 8GS007 949-251
Źródło światła D2S
Linia WHITE LIGHT
Napięcie [V] 85
Moc znamionowa [W] 35
Rodzaj gniazda PK32D-2 P32D-2
Typ lampy xenon
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
254.15
zł 254.15
206.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka H21W Pure Light (10 szt.) 12V 21W
Źródło światła H21W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BAY9S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
159.62
zł 134.08
109.01 zł
(13.41 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
3 z 39
następna
Może Cię zainteresować: