Silniki do AUDI Q8

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 20 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
AUDI Q8 E-TRON Sportback (GET) 50 quattro
2022.11
2025.03
EASA EDEA
340
(250)
SUV
AUDI Q8 E-TRON Sportback (GET) 55 quattro
2022.11
2025.03
EASA EDEA
408
(300)
SUV
AUDI Q8 E-TRON Sportback (GET) SQ8 quattro
2022.11
2025.03
EATA EAUA EAVA
503
(370)
SUV
AUDI Q8 E-TRON SUV (GEG) 50 quattro
2022.11
2025.03
EASA EDEA
340
(250)
SUV
AUDI Q8 E-TRON SUV (GEG) 55 quattro
2022.11
2025.03
EASA EDEA
408
(300)
SUV
AUDI Q8 E-TRON SUV (GEG) SQ8 quattro
2022.11
2025.03
EATA EAUA EAVA
503
(370)
SUV
AUDI Q8 (4MN, 4MT) 45 TFSI quattro
2023.04
1984
DMTA DUVA
265
(195)
SUV
AUDI Q8 (4MN, 4MT) 45 TFSI quattro
2019.10
1984
DMFA DNEA
245
(180)
SUV
AUDI Q8 (4MN, 4MT) 45 TDI Mild Hybrid quattro
2018.07
2967
DHXC DPXB
231
(170)
SUV
AUDI Q8 (4MN, 4MT) 45 TDI quattro
2018.02
2967
CVMD
249
(183)
SUV
AUDI Q8 (4MN, 4MT) 50 TDI Mild Hybrid quattro
2018.07
2967
DHXA DPXA
286
(210)
SUV
AUDI Q8 (4MN, 4MT) 55 TFSI e quattro
2024.04
2995
DCBD ECTA
394
(290)
SUV
AUDI Q8 (4MN, 4MT) 55 TFSI e quattro
2020.10
2995
DCBE
381
(280)
SUV
AUDI Q8 (4MN, 4MT) 55 TFSI Mild Hybrid quattro
2018.02
2995
DCBD
340
(250)
SUV
AUDI Q8 (4MN, 4MT) 60 TFSI e quattro
2024.04
2995
DCBD
489
(360)
SUV
AUDI Q8 (4MN, 4MT) 60 TFSI e quattro
2020.10
2995
DCBE
462
(340)
SUV
AUDI Q8 (4MN, 4MT) SQ8 TDI Mild Hybrid quattro
2018.05
3956
DHVA
435
(320)
SUV
AUDI Q8 (4MN, 4MT) RS FSI Mild Hybrid quattro
2019.09
3996
DHUB
600
(441)
SUV
AUDI Q8 (4MN, 4MT) RS Performance quattro
2024.07
3996
DWNA
640
(471)
SUV
AUDI Q8 (4MN, 4MT) SQ8 quattro
2020.02
3996
DCUE DWRB
507
(373)
SUV
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Audi Q8
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REINZ
Uszczelniacz trzonka zaworu 70-31306-00

Średnica zewnętrzna [mm] 12.5
Średnica trzonka zaworu [mm] 6
Strona zabudowy Strona wylotowa
Materiał FPM
Kolor Czarny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1.77 
zł
1.69
1.37 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Pierścień uszczelniający EL219950

Średnica wewnętrzna [mm] 16.2
Średnica zewnętrzna [mm] 19.2
Grubość [mm] 1.5
Materiał FPM
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
5.03 
zł
5.03
4.09 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FRECCIA
Prowadnica zaworu G11445

Materiał Brąz
Średnica wewnętrzna [mm] 5.98
Średnica zewnętrzna [mm] 10.06
Długość [mm] 36
Rodzaj zaworu ssący wydechowy
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
18.30 
zł
15.93
12.95 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Uszczelka korka spustowego oleju EL813036

Średnica wewnętrzna [mm] 14
Średnica zewnętrzna [mm] 20
Grubość [mm] 2
Materiał Miedź
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1.44 
zł
1.27
1.03 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

REINZ
Substancja uszczelniająca 70-31414-10

Nazwa asortymentu Masa uszczelniająca
Pojemność [l] 0,07
Linia REINZOSIL
Materiał Silikon
Kolor Antracytowy
Opakowanie Tubka
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.15 
zł
45.15
36.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 5l USVO

5W30 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
551.89 
zł
466.34
379.14 zł
(93.27 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Zestaw uszczelek wtryskiwacza EL455830

Średnica wewnętrzna [mm] 2.8
Średnica zewnętrzna [mm] 5.8
Grubość [mm] 1.5
Materiał FPM
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
7.49 
zł
7.49
6.09 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

FEBI
Korek spustowy oleju FE103344

Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 12 15
Rozmiar klucza [mm] 6
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
17.66 
zł
16.78
13.64 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: AUDI Q8 – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: AUDI Q8” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: AUDI Q8, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie AUDI Q8 bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie AUDI Q8 wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta AUDI Q8.

Jak dbać o silnik w aucie AUDI Q8, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie AUDI Q8, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: AUDI Q8 – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie AUDI Q8? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta AUDI Q8 już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.