Silniki do AUDI TT

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 67 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
AUDI TT (8J3) 1.8 TFSI
2008.06
2014.06
1798
CDAA
160
(118)
coupe
AUDI TT (FV3, FVP) 1.8 TFSI
2015.07
2018.08
1798
CJSA CJSB
180
(132)
coupe
AUDI TT Roadster (8J9) 1.8 TFSI
2008.06
2014.06
1798
CDAA
160
(118)
kabriolet
AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 1.8 TFSI
2015.07
2018.08
1798
CJSA CJSB
180
(132)
kabriolet
AUDI TT (8J3) 2.0 TDI quattro
2008.06
2014.06
1968
CBBB CFGB
170
(125)
coupe
AUDI TT (FV3, FVP) 2.0 TDI
2014.07
1968
CUNA
184
(135)
coupe
AUDI TT (FV3, FVP) 2.0 TDI quattro
2017.01
1968
CUNA
184
(135)
coupe
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TDI quattro
2008.06
2014.06
1968
CBBB CFGB
170
(125)
kabriolet
AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TDI
2014.11
1968
CUNA
184
(135)
kabriolet
AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TDI quattro
2017.01
1968
CUNA
184
(135)
kabriolet
AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI
2010.05
2014.06
1984
CESA
211
(155)
coupe
AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI quattro
2010.05
2014.06
1984
CESA CETA
211
(155)
coupe
AUDI TT (8J3) 2.0 TTS quattro
2008.05
2014.06
1984
CDLB
272
(200)
coupe
AUDI TT (8J3) 2.0 TTS quattro
2008.05
2014.06
1984
CDLA CDMA
265
(195)
coupe
AUDI TT (FV3, FVP) 2.0 TFSI
2014.07
1984
CHHC
230
(169)
coupe
AUDI TT (FV3, FVP) 2.0 TFSI quattro
2014.07
1984
CHHC
230
(169)
coupe
AUDI TT (FV3, FVP) 2.0 TTS quattro
2014.11
1984
CJXG
310
(228)
coupe
AUDI TT (FV3, FVP) 2.0 TTS TFSI quattro
2015.02
1984
CJXF
286
(210)
coupe
AUDI TT (FV3, FVP) 2.0 TTS TFSI quattro
2015.07
1984
CYFB DLRA
292
(215)
coupe
AUDI TT (FV3, FVP) 2.0 TTS TSI quattro
2018.08
1984
DNUF
306
(225)
coupe
AUDI TT (FV3, FVP) 40 TFSI
2018.07
1984
DKZB DNNB
197
(145)
coupe
AUDI TT (FV3, FVP) 45 TFSI
2018.07
1984
DKTB DNPA
245
(180)
coupe
AUDI TT (FV3, FVP) 45 TFSI quattro
2018.07
1984
DKTB DNPA
245
(180)
coupe
AUDI TT (FV3, FVP) TTS TFSI quattro
2021.01
1984
DNFD
320
(235)
coupe
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI
2010.05
2014.06
1984
CESA
211
(155)
kabriolet
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI quattro
2010.05
2014.06
1984
CESA CETA
211
(155)
kabriolet
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TTS quattro
2008.05
2014.06
1984
CDLB
272
(200)
kabriolet
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TTS quattro
2008.05
2014.06
1984
CDLA CDMA
265
(195)
kabriolet
AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TFSI
2014.11
1984
CHHC
230
(169)
kabriolet
AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TFSI quattro
2014.11
1984
CHHC
230
(169)
kabriolet
AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TTS TFSI quattro
2014.11
1984
CJXG
310
(228)
kabriolet
AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TTS TFSI quattro
2018.08
1984
DNUF
306
(225)
kabriolet
AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TTS TFSI quattro
2015.02
1984
CJXF
286
(210)
kabriolet
AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 40 TFSI
2018.07
1984
DKZB DNNB
197
(145)
kabriolet
AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 45 TFSI
2018.07
1984
DKTB DNPA
245
(180)
kabriolet
AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 45 TFSI quattro
2018.07
1984
DKTB DNPA
245
(180)
kabriolet
AUDI TT Roadster (FV9, FVR) TTS TFSI quattro
2020.11
1984
DNFD
320
(235)
kabriolet
AUDI TT (8J3) 2.5 RS quattro
2009.07
2014.06
2480
CEPA
340
(250)
coupe
AUDI TT (8J3) 2.5 RS quattro
2011.05
2014.06
2480
CEPB
360
(265)
coupe
AUDI TT (FV3, FVP) 2.5 RS TFSI quattro
2016.05
2480
DAZA DNWA
400
(294)
coupe
AUDI TT Roadster (8J9) 2.5 RS quattro
2012.03
2014.06
2480
CEPB
360
(265)
kabriolet
AUDI TT Roadster (8J9) 2.5 RS quattro
2009.07
2014.06
2480
CEPA
340
(250)
kabriolet
AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.5 RS TFSI quattro
2016.05
2480
DAZA DNWA
400
(294)
kabriolet
Pokaż więcej
AUDI TT (8N3) 1.8 T
2002.09
2006.06
1781
AUM
150
(110)
coupe
AUDI TT (8N3) 1.8 T
2005.09
2006.06
1781
BVR
190
(140)
coupe
AUDI TT (8N3) 1.8 T
1998.10
2006.06
1781
AJQ APP ATC AUQ AWP
180
(132)
coupe
AUDI TT (8N3) 1.8 T
2005.09
2006.06
1781
BVP
163
(120)
coupe
AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro
1998.10
2006.06
1781
APX BAM BEA
224
(165)
coupe
AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro
2005.03
2006.06
1781
BFV
245
(180)
coupe
AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro
2005.09
2006.06
1781
BVR
190
(140)
coupe
AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro
1998.10
2006.06
1781
AJQ ARY ATC AUQ
180
(132)
coupe
AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro
1999.09
2006.06
1781
AWP
182
(134)
coupe
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T
2005.09
2006.06
1781
BVP
163
(120)
kabriolet
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T
1999.10
2006.06
1781
AJQ APP ATC AUQ AWP
180
(132)
kabriolet
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T
2005.09
2006.06
1781
BVR
190
(140)
kabriolet
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T
2001.01
2006.06
1781
AUM
150
(110)
kabriolet
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro
2000.02
2006.06
1781
AJQ ARY AUQ
180
(132)
kabriolet
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro
1999.10
2006.06
1781
APX BAM BEA
224
(165)
kabriolet
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro
2005.09
2006.06
1781
BVR
190
(140)
kabriolet
AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI
2006.08
2010.06
1984
BPY BWA CCTA
200
(147)
coupe
AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI quattro
2008.06
2010.06
1984
CCTA CCZA
200
(147)
coupe
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI
2007.03
2010.06
1984
BPY BWA CCTA
200
(147)
kabriolet
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI quattro
2008.06
2010.06
1984
CCTA CCZA
200
(147)
kabriolet
AUDI TT (8J3) 3.2 V6 quattro
2006.08
2010.06
3189
BUB CBRA
250
(184)
coupe
AUDI TT (8N3) 3.2 VR6 quattro
2003.07
2006.06
3189
BHE BPF
250
(184)
coupe
AUDI TT Roadster (8J9) 3.2 V6 quattro
2007.03
2010.06
3189
BUB CBRA
250
(184)
kabriolet
AUDI TT Roadster (8N9) 3.2 VR6 quattro
2003.07
2006.06
3189
BHE BPF
250
(184)
kabriolet
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Audi Tt
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

INA
Popychacz zaworu 420 0224 10

Średnica [mm] 12
Wysokość [mm] 36
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
33.28 
zł
28.95
23.54 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REINZ
Uszczelniacz trzonka zaworu 70-31306-00

Średnica zewnętrzna [mm] 12.5
Średnica trzonka zaworu [mm] 6
Strona zabudowy Strona wylotowa
Materiał FPM
Kolor Czarny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1.77 
zł
1.69
1.37 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELF
Olej silnikowy 5W40 1l EVOLUTION

5W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
49.77 
zł
48.28
39.25 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 1l Quartz INEO

5W30 1l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
65.89 
zł
61.94
50.36 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 5l syntetyczny

5W40 5l

API SN CH-4
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
184.70 
zł
162.35
131.99 zł
(32.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

REINZ
Substancja uszczelniająca 70-31414-10

Nazwa asortymentu Masa uszczelniająca
Pojemność [l] 0,07
Linia REINZOSIL
Materiał Silikon
Kolor Antracytowy
Opakowanie Tubka
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.15 
zł
45.15
36.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELF
Olej silnikowy 5W40 1l EVOLUTION

5W40 1l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
59.38 
zł
57.60
46.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: AUDI TT – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: AUDI TT” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: AUDI TT, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie AUDI TT bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie AUDI TT wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta AUDI TT.

Jak dbać o silnik w aucie AUDI TT, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie AUDI TT, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: AUDI TT – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie AUDI TT? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta AUDI TT już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.