Silniki do AUDI A7

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 52 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 1.8 TFSI
2015.04
2018.05
1798
CYGA
190
(140)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4KA) 35 TDI Mild Hybrid
2020.10
1968
DTPB
163
(120)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4KA) 40 TDI Mild Hybrid
2018.09
1968
DFBA DTPA
204
(150)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4KA) 40 TDI Mild Hybrid quattro
2018.09
1968
DFBA DTPA
204
(150)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 2.0 TFSI
2014.09
2018.05
1984
CYPA
252
(185)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 2.0 TFSI quattro
2015.05
2018.05
1984
CYNB CYPA
252
(185)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 2.0 TFSI quattro
2015.05
2018.05
1984
CYPB
249
(183)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4KA) 40 TFSI Mild Hybrid
2020.08
1984
DLHC
190
(140)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4KA) 40 TFSI Mild Hybrid
2020.08
1984
DMTC
204
(150)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4KA) 45 TFSI Mild Hybrid
2020.05
1984
DMTA
265
(195)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4KA) 45 TFSI Mild Hybrid
2018.07
1984
DKNA DLHA
245
(180)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4KA) 45 TFSI Mild hybrid quattro
2018.07
1984
DKNA DLHA
245
(180)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4KA) 45 TFSI Mild Hybrid quattro
2020.05
1984
DMTA
265
(195)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4KA) 50 TFSI e quattro
2019.11
1984
DLGA
299
(220)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4KA) 50 TFSI e quattro
2021.02
1984
DRYA
299
(220)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4KA) 55 TFSI e quattro
2019.07
1984
DLGA DRYA
367
(270)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4KA) 55 TFSI e quattro
2021.02
1984
DRYA
367
(270)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 2.8 FSI
2011.02
2015.03
2773
CHVA
204
(150)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 2.8 FSI quattro
2010.10
2015.03
2773
CHVA CNYA
204
(150)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 2.8 FSI quattro
2014.09
2018.05
2773
CVPA
220
(162)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI
2010.11
2015.03
2967
CLAB
204
(150)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI
2014.07
2018.05
2967
CTCC CZVB
218
(160)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI
2015.11
2018.05
2967
CTCB CZVC CZVD
211
(155)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI
2015.11
2018.05
2967
CZVE
190
(140)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI quattro
2014.07
2018.05
2967
CRTE CZVA
218
(160)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI quattro
2010.10
2016.06
2967
CDUC CDUD CKVB CKVC
245
(180)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI quattro
2014.09
2018.05
2967
CVUB
326
(240)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI quattro
2014.07
2018.05
2967
CRTF CTCB CZVC CZVD
211
(155)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI quattro
2014.05
2018.05
2967
CVUA
320
(235)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI quattro
2013.05
2017.06
2967
CPNB
239
(176)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI quattro
2015.11
2018.05
2967
CZVE CZVF
190
(140)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI quattro
2011.11
2015.03
2967
CGQB
313
(230)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI quattro
2010.12
2015.03
2967
CLAA
204
(150)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI quattro
2014.05
2018.05
2967
CRTD
272
(200)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4KA) 45 TDI Mild Hybrid quattro
2021.01
2967
DMGH
245
(180)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4KA) 45 TDI Mild Hybrid quattro
2018.06
2967
DDVE
231
(170)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4KA) 45 TDI Mild Hybrid quattro
2018.04
2967
DDVF
211
(155)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4KA) 45 TDI quattro
2019.09
2967
CVMD
249
(183)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4KA) 50 TDI Mild Hybrid quattro
2017.10
2967
DDVB DMGA
286
(210)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4KA) S7 TDI Mild Hybrid quattro
2019.03
2967
DEWA
349
(257)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4KA) S7 TDI Mild Hybrid quattro
2020.11
2967
DMKD
344
(253)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TFSI quattro
2014.05
2018.05
2995
CREC
333
(245)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TFSI quattro
2010.10
2012.05
2995
CGWB CHMA
300
(220)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TFSI quattro
2011.01
2015.03
2995
CGWD CGXB CTTA CTUA
310
(228)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TFSI QUATTRO
2016.05
2018.05
2995
CREH
340
(250)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4KA) 55 TFSI Mild Hybrid quattro
2017.10
2995
DLZA
340
(250)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) RS7 performance quattro
2015.11
2018.04
3993
CWUC
605
(445)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) RS7 quattro
2013.10
2018.04
3993
CRDB CWUB
560
(412)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) S7 quattro
2014.07
2018.05
3993
CTGE
450
(331)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) S7 quattro
2012.02
2015.03
3993
CEUC
420
(309)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4KA) RS7 Mild Hybrid quattro
2023.01
3996
DYGA
630
(463)
Hatchback
AUDI A7 Sportback (4KA) RS7 TFSI Mild Hybrid quattro
2019.10
3996
DJPB DWLA DYGB
600
(441)
Hatchback
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Audi A7
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

INA
Popychacz zaworu 420 0222 10

Średnica [mm] 12
Wysokość [mm] 33
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
35.95 
zł
31.28
25.43 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REINZ
Uszczelniacz trzonka zaworu 70-31306-00

Średnica zewnętrzna [mm] 12.5
Średnica trzonka zaworu [mm] 6
Strona zabudowy Strona wylotowa
Materiał FPM
Kolor Czarny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1.77 
zł
1.69
1.37 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Pierścień uszczelniający EL219950

Średnica wewnętrzna [mm] 16.2
Średnica zewnętrzna [mm] 19.2
Grubość [mm] 1.5
Materiał FPM
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
5.03 
zł
5.03
4.09 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

INA
Dźwigienka zaworowa 422 0102 10

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
47.83 
zł
41.61
33.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 1l Quartz INEO

5W30 1l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
65.89 
zł
61.94
50.36 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Uszczelka korka spustowego oleju EL813036

Średnica wewnętrzna [mm] 14
Średnica zewnętrzna [mm] 20
Grubość [mm] 2
Materiał Miedź
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1.44 
zł
1.27
1.03 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

REINZ
Substancja uszczelniająca 70-31414-10

Nazwa asortymentu Masa uszczelniająca
Pojemność [l] 0,07
Linia REINZOSIL
Materiał Silikon
Kolor Antracytowy
Opakowanie Tubka
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.15 
zł
45.15
36.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 5l USVO

5W30 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
551.89 
zł
466.34
379.14 zł
(93.27 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: AUDI A7 – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: AUDI A7” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: AUDI A7, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie AUDI A7 bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie AUDI A7 wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta AUDI A7.

Jak dbać o silnik w aucie AUDI A7, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie AUDI A7, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: AUDI A7 – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie AUDI A7? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta AUDI A7 już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.