Silniki do BMW 4

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 167 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
BMW 4 Gran Coupe (G26) i4 eDrive35
2022.11
HA0001N0 HA0001N1
286
(210)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (G26) i4 eDrive40
2021.11
HA0001N0 HA0001N1
340
(250)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (G26) i4 M50 xDrive
2021.11
HA0002N0 HA0003N0 XE2A02N0
544
(400)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (G26) i4 M60 xDrive
2025.07
HA0002N0 HA0003N1
601
(442)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (G26) i4 xDrive40
2024.07
HA0002N0 HA0003N0
401
(295)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 418 i
2016.03
2020.06
1499
B38 B15 A
136
(100)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 418 i
2015.07
2020.12
1499
B38 B15 A
136
(100)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) 420 i 1.6
2020.11
1597
B48 B16 A
170
(125)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 418 d
2015.03
2017.10
1995
B47 D20 A
136
(100)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 418 d
2015.03
2017.10
1995
B47 D20 A
150
(110)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 d
2015.03
2020.06
1995
B47 D20 A
190
(140)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 d
2013.07
2020.06
1995
B47 D20 A N47 D20 C
163
(120)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 d
2013.07
2015.02
1995
N47 D20 C
184
(135)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 d
2013.07
2015.03
1995
N47 D20 C
200
(147)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 d xDrive
2013.11
2015.03
1995
N47 D20 C
200
(147)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 d xDrive
2015.03
2020.06
1995
B47 D20 A
190
(140)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 d xDrive
2013.11
2020.06
1995
B47 D20 A N47 D20 C
163
(120)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 d xDrive
2013.11
2015.02
1995
N47 D20 C
184
(135)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 425 d
2016.03
2017.10
1995
B47 D20 B
224
(165)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 425 d
2014.03
2016.02
1995
N47 D20 D
218
(160)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 425 d
2014.03
2016.02
1995
N47 D20 D
211
(155)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) 420 d Mild-Hybrid
2020.07
1995
B47 D20 B JA1
190
(140)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) 420 d Mild-Hybrid
2020.07
1995
B47 D20 B JA1
163
(120)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) 420 d Mild-Hybrid xDrive
2020.07
1995
B47 D20 B JA1
190
(140)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 418 d
2014.03
2020.12
1995
B47 D20 A N47 D20 C
136
(100)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 418 d
2015.07
2020.12
1995
B47 D20 A
150
(110)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 418 d
2014.03
2015.06
1995
N47 D20 C
143
(105)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d
2014.03
2015.02
1995
N47 D20 C
200
(147)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d
2014.03
2015.02
1995
N47 D20 C
184
(135)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d
2015.03
2020.12
1995
B47 D20 A
190
(140)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d
2014.03
2020.12
1995
B47 D20 A N47 D20 C
163
(120)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d xDrive
2014.03
2015.02
1995
N47 D20 C
184
(135)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d xDrive
2014.03
2020.12
1995
B47 D20 A N47 D20 C
163
(120)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d xDrive
2015.03
2020.12
1995
B47 D20 A
190
(140)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d xDrive
2014.03
2015.02
1995
N47 D20 C
200
(147)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 425 d
2016.03
2018.02
1995
B47 D20 B
211
(155)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 425 d
2016.03
2018.02
1995
B47 D20 B
224
(165)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (G26) 420 d Mild-Hybrid
2021.07
1995
B47 D20 B JA1
190
(140)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (G26) 420 d Mild-Hybrid xDrive
2021.07
1995
B47 D20 B JA1
190
(140)
coupe
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 420 d
2015.07
2020.07
1995
B47 D20 A
190
(140)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 420 d
2013.10
2015.06
1995
N47 D20 C
200
(147)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 420 d
2013.10
2015.06
1995
N47 D20 C
184
(135)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 420 d
2015.07
2020.07
1995
B47 D20 A
205
(151)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 420 d
2013.11
2020.07
1995
B47 D20 A N47 D20 C
163
(120)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 425 d
2014.07
2016.02
1995
N47 D20 D
218
(160)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 425 d
2016.03
2018.02
1995
B47 D20 B
224
(165)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 425 d
2014.07
2016.02
1995
N47 D20 D
211
(155)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (G23, G83) 420 d Mild-Hybrid
2020.11
1995
B47 D20 B JA1
163
(120)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (G23, G83) 420 d Mild-Hybrid
2020.11
1995
B47 D20 B JA1
190
(140)
kabriolet
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 i
2013.11
2017.02
1997
N20 B20 A N20 B20 B
184
(135)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 i
2013.11
2017.02
1997
N20 B20 A N20 B20 B
163
(120)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 i xDrive
2013.11
2016.02
1997
N20 B20 A N20 B20 B
163
(120)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 i xDrive
2013.11
2016.02
1997
N20 B20 A N20 B20 B
184
(135)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 428 i
2013.07
2017.02
1997
N20 B20 A N26 B20 A
245
(180)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 428 i xDrive
2013.07
2016.02
1997
N20 B20 A N26 B20 A
245
(180)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i
2014.03
2017.02
1997
N20 B20 B
184
(135)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i
2014.03
2017.02
1997
N20 B20 B
163
(120)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i xDrive
2014.07
2016.02
1997
N20 B20 B
163
(120)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i xDrive
2014.07
2016.02
1997
N20 B20 B
184
(135)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 428 i
2014.03
2016.06
1997
N20 B20 A N26 B20 A
245
(180)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 428 i xDrive
2014.03
2016.02
1997
N20 B20 A N26 B20 A
245
(180)
coupe
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 420 i
2014.07
2016.02
1997
N20 B20 B
163
(120)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 420 i
2014.07
2016.02
1997
N20 B20 B
184
(135)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 428 i
2013.11
2017.02
1997
N20 B20 A N26 B20 A
245
(180)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 428 i xDrive
2014.03
2016.02
1997
N20 B20 A N26 B20 A
245
(180)
kabriolet
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 i
2016.03
2020.06
1998
B48 B20 A
184
(135)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 i
2016.03
2020.06
1998
B48 B20 A
163
(120)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 i xDrive
2016.03
2020.06
1998
B48 B20 A
184
(135)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 i xDrive
2016.03
2020.06
1998
B48 B20 A
163
(120)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 430 i
2016.03
2020.06
1998
B46 B20 B B48 B20 B
252
(185)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 430 i xDrive
2016.03
2020.06
1998
B46 B20 B B48 B20 B
252
(185)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 430 i xDrive
2016.03
2020.06
1998
B48 B20 B
249
(183)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) 420 i
2020.07
1998
B46 B20 B B48 B20 A
184
(135)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) 420 i xDrive
2021.07
1998
B48 B20 A
184
(135)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) 430 i
2020.07
1998
B46 B20 B B48 B20 B
258
(190)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) 430 i
2021.07
1998
B46 B20 B B48 B20 B
245
(180)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) 430 i xDrive
2021.07
1998
B48 B20 B
245
(180)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) 430 i xDrive
2020.07
1998
B46 B20 B B48 B20 B
258
(190)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i
2016.03
2021.05
1998
B48 B20 A
163
(120)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i
2016.03
2021.05
1998
B48 B20 A
184
(135)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i xDrive
2016.03
2021.05
1998
B48 B20 A
184
(135)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i xDrive
2016.03
2021.05
1998
B48 B20 A
163
(120)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 i
2016.03
2021.05
1998
B46 B20 B B48 B20 B
252
(185)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 i xDrive
2016.03
2021.05
1998
B46 B20 B B48 B20 B
252
(185)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 i xDrive
2016.03
2021.05
1998
B48 B20 B
249
(183)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (G26) 420 i
2021.07
1998
B46 B20 B B48 B20 A
184
(135)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (G26) 430 i
2024.07
1998
B48 B20 B B48 B20 S
258
(190)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (G26) 430 i
2021.07
1998
B46 B20 B B48 B20 B
245
(180)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (G26) 430 i Mild-Hybrid xDrive
2024.07
1998
B48 B20 B B48 B20 S
258
(190)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (G26) 430 i xDrive
2021.07
1998
B46 B20 B B48 B20 B
258
(190)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (G26) 430 i xDrive
2022.03
1998
B48 B20 B
245
(180)
coupe
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 420 i
2016.03
2020.07
1998
B48 B20 A
163
(120)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 420 i
2016.03
2020.07
1998
B48 B20 A
184
(135)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 430 i
2016.03
2020.07
1998
B46 B20 B B48 B20 B
252
(185)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 430 i xDrive
2016.03
2020.07
1998
B46 B20 B B48 B20 B
252
(185)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (G23, G83) 420 i
2020.11
1998
B46 B20 B B48 B20 A
184
(135)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (G23, G83) 430 i
2020.11
1998
B46 B20 B B48 B20 B
258
(190)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (G23, G83) 430 i
2021.07
1998
B46 B20 B B48 B20 B
245
(180)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (G23, G83) 430 i xDrive
2021.07
1998
B48 B20 B
245
(180)
kabriolet
BMW 4 coupe (F32, F82) 435 i
2013.07
2016.02
2979
N55 B30 A
340
(250)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 435 i
2013.07
2016.02
2979
N55 B30 A
306
(225)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 435 i xDrive
2013.07
2016.02
2979
N55 B30 A
306
(225)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 435 i xDrive
2013.07
2016.02
2979
N55 B30 A
340
(250)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) M4
2014.03
2020.06
2979
S55 B30 A
431
(317)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) M4 Competition
2016.03
2020.06
2979
S55 B30 A
450
(331)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) M4 CS
2017.07
2019.06
2979
S55 B30 A
460
(338)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) M4 GTS
2016.03
2019.06
2979
S55 B30 A
500
(368)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 435 i
2014.03
2016.02
2979
N55 B30 A
306
(225)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 435 i
2014.03
2016.02
2979
N55 B30 A
340
(250)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 435 i xDrive
2014.07
2016.02
2979
N55 B30 A
340
(250)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 435 i xDrive
2014.07
2016.02
2979
N55 B30 A
306
(225)
coupe
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 435 i
2013.11
2016.02
2979
N55 B30 A
306
(225)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 435 i
2013.11
2016.02
2979
N55 B30 A
340
(250)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 435 i xDrive
2014.07
2016.02
2979
N55 B30 A
340
(250)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 435 i xDrive
2014.07
2016.02
2979
N55 B30 A
306
(225)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) M4
2014.07
2020.07
2979
S55 B30 A
431
(317)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) M4 Competition
2016.03
2020.07
2979
S55 B30 A
450
(331)
kabriolet
BMW 4 coupe (F32, F82) 430 d
2013.11
2020.06
2993
N57 D30 A
286
(210)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 430 d
2013.11
2020.06
2993
N57 D30 A
258
(190)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 430 d xDrive
2014.03
2020.06
2993
N57 D30 A
258
(190)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 430 d xDrive
2014.03
2020.06
2993
N57 D30 A
286
(210)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 435 d xDrive
2013.11
2020.06
2993
N57 D30 B
313
(230)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) 3.0 CSL
2022.11
2023.02
2993
S58 B30 B
560
(412)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) 430 d Mild-Hybrid xDrive
2021.03
2993
B57 D30 B JA1
286
(210)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) M4
2020.11
2993
S58 B30 B
480
(353)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) M4 Competition
2020.11
2993
S58 B30 A
510
(375)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) M4 Competition M xDrive
2021.05
2024.02
2993
S58 B30 A
510
(375)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) M4 Competition M xDrive
2024.03
2993
S58 B30 A
530
(390)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) M4 CS xDrive
2024.07
2993
S58 B30 A
551
(405)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) M4 CSL
2022.05
2023.02
2993
S58 B30 A
551
(405)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) M440 d Mild-Hybrid xDrive
2021.03
2993
B57 D30 B JA1
340
(250)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 d
2014.07
2020.12
2993
N57 D30 A
286
(210)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 d
2014.07
2020.12
2993
N57 D30 A
258
(190)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 d xDrive
2014.07
2020.12
2993
N57 D30 A
258
(190)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 d xDrive
2014.07
2020.12
2993
N57 D30 A
286
(210)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 435 d xDrive
2014.07
2020.12
2993
N57 D30 B
313
(230)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (G26) 430 d Mild-Hybrid xDrive
2022.05
2993
B57 D30 B
286
(210)
coupe
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 430 d
2014.07
2020.07
2993
N57 D30 A
286
(210)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 430 d
2014.07
2020.07
2993
N57 D30 A
258
(190)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 435 d xDrive
2014.07
2020.07
2993
N57 D30 B
313
(230)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (G23, G83) 430 d Mild-Hybrid
2021.07
2993
B57 D30 B JA1
286
(210)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (G23, G83) M4 Competition M xDrive
2024.03
2993
S58 B30 A
530
(390)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (G23, G83) M4 Competition M xDrive
2021.07
2024.02
2993
S58 B30 A
510
(375)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (G23, G83) M440 d Mild-Hybrid xDrive
2021.11
2993
B57 D30 B JA1
340
(250)
kabriolet
BMW 4 coupe (F32, F82) 440 i
2016.03
2020.06
2998
B58 B30 A
326
(240)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 440 i
2016.03
2020.06
2998
B58 B30 A
360
(265)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 440 i xDrive
2016.03
2020.06
2998
B58 B30 A
326
(240)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 440 i xDrive
2016.03
2020.06
2998
B58 B30 A
360
(265)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) M 440 i Mild-Hybrid
2021.07
2998
B58 B30 B JA1
374
(275)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) M 440 i Mild-Hybrid xDrive
2020.11
2998
B58 B30 B JA1
374
(275)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) M 440 i Mild-Hybrid xDrive
2020.07
2998
B58 B30 B JA1
387
(285)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) M 440 i Mild-Hybrid xDrive
2025.09
2998
B58 B30 B
392
(288)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 440 i
2016.03
2021.05
2998
B58 B30 A
360
(265)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 440 i
2016.03
2021.05
2998
B58 B30 A
326
(240)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 440 i xDrive
2016.03
2021.05
2998
B58 B30 A
360
(265)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 440 i xDrive
2016.03
2021.05
2998
B58 B30 A
326
(240)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (G26) M440 i Mild-Hybrid
2022.09
2998
B58 B30 B
374
(275)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (G26) M440 i Mild-Hybrid xDrive
2024.07
2998
B58 B30 B B58 B30 P
392
(288)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (G26) M440 i Mild-Hybrid xDrive
2021.07
2998
B58 B30 B JA1
374
(275)
coupe
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 440 i
2016.03
2020.07
2998
B58 B30 A
360
(265)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 440 i
2016.03
2020.07
2998
B58 B30 A
326
(240)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 440 i xDrive
2016.03
2020.07
2998
B58 B30 A
360
(265)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 440 i xDrive
2016.03
2020.07
2998
B58 B30 A
326
(240)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (G23, G83) M 440 i Mild-Hybrid
2021.07
2998
B58 B30 B
374
(275)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (G23, G83) M 440 i Mild-Hybrid xDrive
2020.11
2998
B58 B30 B JA1
374
(275)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (G23, G83) M 440 i Mild-Hybrid xDrive
2025.09
2998
B58 B30 B
392
(288)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (G23, G83) M 440 i Mild-Hybrid xDrive
2020.11
2998
B58 B30 B JA1
387
(285)
kabriolet
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Bmw 4
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 0W20 1l EDGE

0W20 1l

ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
90.55 
zł
80.50
65.45 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.22 
zł
56.12
45.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 1l MAGNATEC

5W40 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
41.43
33.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l SYNPOWER

5W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
63.42 
zł
52.95
43.05 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 8100

5W40 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
316.80 
zł
250.27
203.47 zł
(50.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: BMW 4 – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: BMW 4” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: BMW 4, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie BMW 4 bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie BMW 4 wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta BMW 4.

Jak dbać o silnik w aucie BMW 4, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie BMW 4, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: BMW 4 – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie BMW 4? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta BMW 4 już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.