Oleje silnikowe do BMW 4

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 167 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
BMW 4 Gran Coupe (G26) i4 eDrive35
2022.11
HA0001N0 HA0001N1
286
(210)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (G26) i4 eDrive40
2021.11
HA0001N0 HA0001N1
340
(250)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (G26) i4 M50 xDrive
2021.11
HA0002N0 HA0003N0 XE2A02N0
544
(400)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (G26) i4 M60 xDrive
2025.07
HA0002N0 HA0003N1
601
(442)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (G26) i4 xDrive40
2024.07
HA0002N0 HA0003N0
401
(295)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 418 i
2016.03
2020.06
1499
B38 B15 A
136
(100)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 418 i
2015.07
2020.12
1499
B38 B15 A
136
(100)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) 420 i 1.6
2020.11
1597
B48 B16 A
170
(125)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 418 d
2015.03
2017.10
1995
B47 D20 A
136
(100)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 418 d
2015.03
2017.10
1995
B47 D20 A
150
(110)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 d
2015.03
2020.06
1995
B47 D20 A
190
(140)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 d
2013.07
2020.06
1995
B47 D20 A N47 D20 C
163
(120)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 d
2013.07
2015.02
1995
N47 D20 C
184
(135)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 d
2013.07
2015.03
1995
N47 D20 C
200
(147)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 d xDrive
2013.11
2015.03
1995
N47 D20 C
200
(147)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 d xDrive
2015.03
2020.06
1995
B47 D20 A
190
(140)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 d xDrive
2013.11
2020.06
1995
B47 D20 A N47 D20 C
163
(120)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 d xDrive
2013.11
2015.02
1995
N47 D20 C
184
(135)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 425 d
2016.03
2017.10
1995
B47 D20 B
224
(165)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 425 d
2014.03
2016.02
1995
N47 D20 D
218
(160)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 425 d
2014.03
2016.02
1995
N47 D20 D
211
(155)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) 420 d Mild-Hybrid
2020.07
1995
B47 D20 B JA1
190
(140)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) 420 d Mild-Hybrid
2020.07
1995
B47 D20 B JA1
163
(120)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) 420 d Mild-Hybrid xDrive
2020.07
1995
B47 D20 B JA1
190
(140)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 418 d
2014.03
2020.12
1995
B47 D20 A N47 D20 C
136
(100)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 418 d
2015.07
2020.12
1995
B47 D20 A
150
(110)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 418 d
2014.03
2015.06
1995
N47 D20 C
143
(105)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d
2014.03
2015.02
1995
N47 D20 C
200
(147)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d
2014.03
2015.02
1995
N47 D20 C
184
(135)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d
2015.03
2020.12
1995
B47 D20 A
190
(140)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d
2014.03
2020.12
1995
B47 D20 A N47 D20 C
163
(120)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d xDrive
2014.03
2015.02
1995
N47 D20 C
184
(135)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d xDrive
2014.03
2020.12
1995
B47 D20 A N47 D20 C
163
(120)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d xDrive
2015.03
2020.12
1995
B47 D20 A
190
(140)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d xDrive
2014.03
2015.02
1995
N47 D20 C
200
(147)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 425 d
2016.03
2018.02
1995
B47 D20 B
211
(155)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 425 d
2016.03
2018.02
1995
B47 D20 B
224
(165)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (G26) 420 d Mild-Hybrid
2021.07
1995
B47 D20 B JA1
190
(140)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (G26) 420 d Mild-Hybrid xDrive
2021.07
1995
B47 D20 B JA1
190
(140)
coupe
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 420 d
2015.07
2020.07
1995
B47 D20 A
190
(140)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 420 d
2013.10
2015.06
1995
N47 D20 C
200
(147)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 420 d
2013.10
2015.06
1995
N47 D20 C
184
(135)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 420 d
2015.07
2020.07
1995
B47 D20 A
205
(151)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 420 d
2013.11
2020.07
1995
B47 D20 A N47 D20 C
163
(120)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 425 d
2014.07
2016.02
1995
N47 D20 D
218
(160)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 425 d
2016.03
2018.02
1995
B47 D20 B
224
(165)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 425 d
2014.07
2016.02
1995
N47 D20 D
211
(155)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (G23, G83) 420 d Mild-Hybrid
2020.11
1995
B47 D20 B JA1
163
(120)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (G23, G83) 420 d Mild-Hybrid
2020.11
1995
B47 D20 B JA1
190
(140)
kabriolet
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 i
2013.11
2017.02
1997
N20 B20 A N20 B20 B
184
(135)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 i
2013.11
2017.02
1997
N20 B20 A N20 B20 B
163
(120)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 i xDrive
2013.11
2016.02
1997
N20 B20 A N20 B20 B
163
(120)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 i xDrive
2013.11
2016.02
1997
N20 B20 A N20 B20 B
184
(135)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 428 i
2013.07
2017.02
1997
N20 B20 A N26 B20 A
245
(180)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 428 i xDrive
2013.07
2016.02
1997
N20 B20 A N26 B20 A
245
(180)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i
2014.03
2017.02
1997
N20 B20 B
184
(135)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i
2014.03
2017.02
1997
N20 B20 B
163
(120)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i xDrive
2014.07
2016.02
1997
N20 B20 B
163
(120)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i xDrive
2014.07
2016.02
1997
N20 B20 B
184
(135)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 428 i
2014.03
2016.06
1997
N20 B20 A N26 B20 A
245
(180)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 428 i xDrive
2014.03
2016.02
1997
N20 B20 A N26 B20 A
245
(180)
coupe
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 420 i
2014.07
2016.02
1997
N20 B20 B
163
(120)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 420 i
2014.07
2016.02
1997
N20 B20 B
184
(135)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 428 i
2013.11
2017.02
1997
N20 B20 A N26 B20 A
245
(180)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 428 i xDrive
2014.03
2016.02
1997
N20 B20 A N26 B20 A
245
(180)
kabriolet
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 i
2016.03
2020.06
1998
B48 B20 A
184
(135)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 i
2016.03
2020.06
1998
B48 B20 A
163
(120)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 i xDrive
2016.03
2020.06
1998
B48 B20 A
184
(135)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 420 i xDrive
2016.03
2020.06
1998
B48 B20 A
163
(120)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 430 i
2016.03
2020.06
1998
B46 B20 B B48 B20 B
252
(185)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 430 i xDrive
2016.03
2020.06
1998
B46 B20 B B48 B20 B
252
(185)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 430 i xDrive
2016.03
2020.06
1998
B48 B20 B
249
(183)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) 420 i
2020.07
1998
B46 B20 B B48 B20 A
184
(135)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) 420 i xDrive
2021.07
1998
B48 B20 A
184
(135)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) 430 i
2020.07
1998
B46 B20 B B48 B20 B
258
(190)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) 430 i
2021.07
1998
B46 B20 B B48 B20 B
245
(180)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) 430 i xDrive
2021.07
1998
B48 B20 B
245
(180)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) 430 i xDrive
2020.07
1998
B46 B20 B B48 B20 B
258
(190)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i
2016.03
2021.05
1998
B48 B20 A
163
(120)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i
2016.03
2021.05
1998
B48 B20 A
184
(135)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i xDrive
2016.03
2021.05
1998
B48 B20 A
184
(135)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i xDrive
2016.03
2021.05
1998
B48 B20 A
163
(120)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 i
2016.03
2021.05
1998
B46 B20 B B48 B20 B
252
(185)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 i xDrive
2016.03
2021.05
1998
B46 B20 B B48 B20 B
252
(185)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 i xDrive
2016.03
2021.05
1998
B48 B20 B
249
(183)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (G26) 420 i
2021.07
1998
B46 B20 B B48 B20 A
184
(135)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (G26) 430 i
2024.07
1998
B48 B20 B B48 B20 S
258
(190)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (G26) 430 i
2021.07
1998
B46 B20 B B48 B20 B
245
(180)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (G26) 430 i Mild-Hybrid xDrive
2024.07
1998
B48 B20 B B48 B20 S
258
(190)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (G26) 430 i xDrive
2021.07
1998
B46 B20 B B48 B20 B
258
(190)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (G26) 430 i xDrive
2022.03
1998
B48 B20 B
245
(180)
coupe
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 420 i
2016.03
2020.07
1998
B48 B20 A
163
(120)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 420 i
2016.03
2020.07
1998
B48 B20 A
184
(135)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 430 i
2016.03
2020.07
1998
B46 B20 B B48 B20 B
252
(185)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 430 i xDrive
2016.03
2020.07
1998
B46 B20 B B48 B20 B
252
(185)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (G23, G83) 420 i
2020.11
1998
B46 B20 B B48 B20 A
184
(135)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (G23, G83) 430 i
2020.11
1998
B46 B20 B B48 B20 B
258
(190)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (G23, G83) 430 i
2021.07
1998
B46 B20 B B48 B20 B
245
(180)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (G23, G83) 430 i xDrive
2021.07
1998
B48 B20 B
245
(180)
kabriolet
BMW 4 coupe (F32, F82) 435 i
2013.07
2016.02
2979
N55 B30 A
340
(250)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 435 i
2013.07
2016.02
2979
N55 B30 A
306
(225)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 435 i xDrive
2013.07
2016.02
2979
N55 B30 A
306
(225)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 435 i xDrive
2013.07
2016.02
2979
N55 B30 A
340
(250)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) M4
2014.03
2020.06
2979
S55 B30 A
431
(317)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) M4 Competition
2016.03
2020.06
2979
S55 B30 A
450
(331)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) M4 CS
2017.07
2019.06
2979
S55 B30 A
460
(338)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) M4 GTS
2016.03
2019.06
2979
S55 B30 A
500
(368)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 435 i
2014.03
2016.02
2979
N55 B30 A
306
(225)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 435 i
2014.03
2016.02
2979
N55 B30 A
340
(250)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 435 i xDrive
2014.07
2016.02
2979
N55 B30 A
340
(250)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 435 i xDrive
2014.07
2016.02
2979
N55 B30 A
306
(225)
coupe
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 435 i
2013.11
2016.02
2979
N55 B30 A
306
(225)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 435 i
2013.11
2016.02
2979
N55 B30 A
340
(250)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 435 i xDrive
2014.07
2016.02
2979
N55 B30 A
340
(250)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 435 i xDrive
2014.07
2016.02
2979
N55 B30 A
306
(225)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) M4
2014.07
2020.07
2979
S55 B30 A
431
(317)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) M4 Competition
2016.03
2020.07
2979
S55 B30 A
450
(331)
kabriolet
BMW 4 coupe (F32, F82) 430 d
2013.11
2020.06
2993
N57 D30 A
286
(210)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 430 d
2013.11
2020.06
2993
N57 D30 A
258
(190)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 430 d xDrive
2014.03
2020.06
2993
N57 D30 A
258
(190)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 430 d xDrive
2014.03
2020.06
2993
N57 D30 A
286
(210)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 435 d xDrive
2013.11
2020.06
2993
N57 D30 B
313
(230)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) 3.0 CSL
2022.11
2023.02
2993
S58 B30 B
560
(412)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) 430 d Mild-Hybrid xDrive
2021.03
2993
B57 D30 B JA1
286
(210)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) M4
2020.11
2993
S58 B30 B
480
(353)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) M4 Competition
2020.11
2993
S58 B30 A
510
(375)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) M4 Competition M xDrive
2021.05
2024.02
2993
S58 B30 A
510
(375)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) M4 Competition M xDrive
2024.03
2993
S58 B30 A
530
(390)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) M4 CS xDrive
2024.07
2993
S58 B30 A
551
(405)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) M4 CSL
2022.05
2023.02
2993
S58 B30 A
551
(405)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) M440 d Mild-Hybrid xDrive
2021.03
2993
B57 D30 B JA1
340
(250)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 d
2014.07
2020.12
2993
N57 D30 A
286
(210)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 d
2014.07
2020.12
2993
N57 D30 A
258
(190)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 d xDrive
2014.07
2020.12
2993
N57 D30 A
258
(190)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 d xDrive
2014.07
2020.12
2993
N57 D30 A
286
(210)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 435 d xDrive
2014.07
2020.12
2993
N57 D30 B
313
(230)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (G26) 430 d Mild-Hybrid xDrive
2022.05
2993
B57 D30 B
286
(210)
coupe
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 430 d
2014.07
2020.07
2993
N57 D30 A
286
(210)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 430 d
2014.07
2020.07
2993
N57 D30 A
258
(190)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 435 d xDrive
2014.07
2020.07
2993
N57 D30 B
313
(230)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (G23, G83) 430 d Mild-Hybrid
2021.07
2993
B57 D30 B JA1
286
(210)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (G23, G83) M4 Competition M xDrive
2024.03
2993
S58 B30 A
530
(390)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (G23, G83) M4 Competition M xDrive
2021.07
2024.02
2993
S58 B30 A
510
(375)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (G23, G83) M440 d Mild-Hybrid xDrive
2021.11
2993
B57 D30 B JA1
340
(250)
kabriolet
BMW 4 coupe (F32, F82) 440 i
2016.03
2020.06
2998
B58 B30 A
326
(240)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 440 i
2016.03
2020.06
2998
B58 B30 A
360
(265)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 440 i xDrive
2016.03
2020.06
2998
B58 B30 A
326
(240)
coupe
BMW 4 coupe (F32, F82) 440 i xDrive
2016.03
2020.06
2998
B58 B30 A
360
(265)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) M 440 i Mild-Hybrid
2021.07
2998
B58 B30 B JA1
374
(275)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) M 440 i Mild-Hybrid xDrive
2020.11
2998
B58 B30 B JA1
374
(275)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) M 440 i Mild-Hybrid xDrive
2020.07
2998
B58 B30 B JA1
387
(285)
coupe
BMW 4 coupe (G22, G82) M 440 i Mild-Hybrid xDrive
2025.09
2998
B58 B30 B
392
(288)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 440 i
2016.03
2021.05
2998
B58 B30 A
360
(265)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 440 i
2016.03
2021.05
2998
B58 B30 A
326
(240)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 440 i xDrive
2016.03
2021.05
2998
B58 B30 A
360
(265)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (F36) 440 i xDrive
2016.03
2021.05
2998
B58 B30 A
326
(240)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (G26) M440 i Mild-Hybrid
2022.09
2998
B58 B30 B
374
(275)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (G26) M440 i Mild-Hybrid xDrive
2024.07
2998
B58 B30 B B58 B30 P
392
(288)
coupe
BMW 4 Gran Coupe (G26) M440 i Mild-Hybrid xDrive
2021.07
2998
B58 B30 B JA1
374
(275)
coupe
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 440 i
2016.03
2020.07
2998
B58 B30 A
360
(265)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 440 i
2016.03
2020.07
2998
B58 B30 A
326
(240)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 440 i xDrive
2016.03
2020.07
2998
B58 B30 A
360
(265)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (F33, F83) 440 i xDrive
2016.03
2020.07
2998
B58 B30 A
326
(240)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (G23, G83) M 440 i Mild-Hybrid
2021.07
2998
B58 B30 B
374
(275)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (G23, G83) M 440 i Mild-Hybrid xDrive
2020.11
2998
B58 B30 B JA1
374
(275)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (G23, G83) M 440 i Mild-Hybrid xDrive
2025.09
2998
B58 B30 B
392
(288)
kabriolet
BMW 4 kabriolet (G23, G83) M 440 i Mild-Hybrid xDrive
2020.11
2998
B58 B30 B JA1
387
(285)
kabriolet
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Bmw 4
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 5l SYNPOWER

5W30 5l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
349.06 
zł
291.46
236.96 zł
(58.29 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 0W20 1l EDGE

0W20 1l

ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
90.55 
zł
80.50
65.45 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 1l MAGNATEC

5W40 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
41.43
33.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.22 
zł
56.12
45.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W40 5l TopTec 4100

5W40 5l

API CF SN
ACEA A3 B4 C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
396.20 
zł
340.72
277.01 zł
(68.14 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l Mobil 1 syntetyczny

5W30 4l

API SP SL SM SN SJ SQ SN+
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
274.52 
zł
230.33
187.26 zł
(57.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 5l ALL CLIMATE

5W40 5l

API CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
287.20 
zł
239.81
194.97 zł
(47.96 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Olej silnikowy do: BMW 4 – fundament sprawności Twojego silnika

Olej silnikowy to jeden z najważniejszych elementów wpływających na pracę i żywotność jednostki napędowej. Jego podstawowe zadania to smarowanie ruchomych części silnika, redukcja tarcia, chłodzenie oraz ochrona przed korozją. Trzeba dodać, że olej pomaga w utrzymaniu czystości wnętrza silnika, zapobiegając osadzaniu się zanieczyszczeń. Wybór odpowiedniego oleju silnikowego jest kluczowy – nie tylko dla wydajności, ale także dla bezpieczeństwa pracy silnika. Warto pamiętać, że olej do: BMW 4 powinien być dobrany zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu, a jego regularna wymiana to podstawa prawidłowej eksploatacji samochodu.

Rodzaje olejów silnikowych – mineralne, półsyntetyczne i syntetyczne

Na rynku dostępne są trzy główne typy olejów silnikowych: mineralne, półsyntetyczne (semisyntetyczne) oraz syntetyczne. Każdy z nich ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie.

Oleje mineralne są wytwarzane na bazie ropy naftowej i charakteryzują się największą gęstością. Dzięki temu mają właściwości uszczelniające, co czyni je idealnym wyborem dla starszych silników oraz pojazdów z dużymi przebiegami. Są mniej odporne na wysokie temperatury, dlatego nie sprawdzają się w nowoczesnych, wysilonych jednostkach napędowych.

Oleje półsyntetyczne (semisyntetyczne) to kompromis pomiędzy olejami mineralnymi a syntetycznymi. Łączą w sobie cechy obu typów, oferując lepszą stabilność termiczną niż oleje mineralne, a jednocześnie są bardziej przystępne cenowo niż syntetyczne. Są dobrym wyborem do samochodów o średnim przebiegu i starszych konstrukcji.

Oleje syntetyczne powstają w zaawansowanych procesach chemicznych, co zapewnia im najwyższą stabilność termiczną i odporność na degradację. Są przeznaczone do nowoczesnych silników, które pracują w ekstremalnych warunkach, takich jak wysokie temperatury czy duże obciążenia. Oleje syntetyczne redukują zużycie paliwa, chronią przed osadami i zapewniają optymalne smarowanie w szerokim zakresie temperatur.

Oleje do: BMW 4 typu long life – dłuższa ochrona silnika

Oleje typu long life wyróżniają się specjalnym składem, który pozwala na wydłużenie okresu między wymianami. Dzięki zaawansowanym dodatkom uszlachetniającym oleje tego typu zachowują swoje właściwości przez dłuższy czas, nawet w trudnych warunkach eksploatacji. Oleje long life są szczególnie polecane do nowoczesnych samochodów, które mają systemy monitorujące stan oleju i dostosowujące interwały wymiany do rzeczywistych warunków pracy silnika.

Warto jednak pamiętać, że oleje long life wymagają szczególnej uwagi. Ich stosowanie powinno być zgodne z zaleceniami producenta pojazdu, a regularne kontrolowanie poziomu oleju w: BMW 4 jest niezbędne. Choć oleje tego rodzaju pozwalają na rzadsze wizyty w warsztacie, specjaliści często zalecają ich wymianę częściej niż wskazuje system, zwłaszcza w przypadku intensywnej eksploatacji lub jazdy w trudnych warunkach, takich jak korki miejskie czy wysokie temperatury.

Klasyfikacja olejów silnikowych – co oznaczają oznaczenia na etykiecie?

Wybierając olej silnikowy do: BMW 4, warto zwrócić uwagę na jego klasyfikację. Najczęściej spotykane oznaczenia to normy SAE, API oraz ACEA.

Norma SAE określa lepkość oleju w różnych temperaturach. Na przykład oznaczenie 5W40 wskazuje, że olej zachowuje swoje właściwości w temperaturach od -30°C (zimowa lepkość „5W”) do +35°C (letnia lepkość „40”).

Norma API dzieli oleje na dwie grupy: do silników benzynowych (oznaczenie „S”) oraz diesli (oznaczenie „C”). Kolejne litery, takie jak „SL” czy „CF”, wskazują na klasę jakości – im dalsza litera w alfabecie, tym wyższa jakość oleju.

Norma ACEA jest stosowana głównie w Europie i uwzględnia specyfikacje producentów samochodów. Oznaczenia takie jak A3/B4 czy C3 wskazują na przeznaczenie oleju do silników benzynowych, diesli lub pojazdów z filtrami cząstek stałych (DPF/FAP).

Trzeba też wiedzieć, że wielu producentów samochodów stosuje własne normy jakościowe, np. VW 505.00, Renault RN17 czy BMW LL01. Warto sprawdzić, czy wybrany olej spełnia wymagania producenta Twojego pojazdu.

Jak często wymieniać olej silnikowy w: BMW 4?

Regularna wymiana oleju w to podstawa prawidłowej eksploatacji. Zalecenia dotyczące częstotliwości wymiany oleju znajdziesz w instrukcji obsługi pojazdu. Jednak specjaliści często rekomendują częstsze wymiany, szczególnie w przypadku intensywnej eksploatacji, jazdy w trudnych warunkach (np. w mieście, gdzie silnik często pracuje na biegu jałowym) lub w pojazdach zasilanych gazem. Stan oleju silnikowego zależy również od stylu jazdy. Kierowcy preferujący dynamiczną jazdę powinni częściej kontrolować poziom i jakość oleju, ponieważ silnik pracuje w wyższych temperaturach, co przyspiesza jego degradację. Pamiętaj, że zbyt długi czas eksploatacji na zużytym oleju może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika.

Gdzie kupić olej silnikowy do: BMW 4? Postaw na sprawdzone źródło

Zakup oleju silnikowego powinien być przemyślany – warto wybierać produkty od renomowanych producentów i kupować je w sprawdzonych miejscach. Nasz sklep internetowy Inter Cars oferuje szeroki wybór olejów silnikowych do: BMW 4, które spełniają najwyższe normy jakościowe. Znajdziesz u nas produkty takich marek, jak: Motul, Mobil, Valvoline, Castrol, Fuchs czy Liqui Moly, które cieszą się zaufaniem kierowców na całym świecie. Kupując olej silnikowy do: BMW 4 w Inter Cars, masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt, dostosowany do potrzeb Twojego samochodu. Dodatkowo możesz skorzystać z fachowego doradztwa, które pomoże Ci wybrać odpowiedni olej do: BMW 4.