Silniki do BMW 6

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 88 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
BMW 6 Gran Turismo (G32) 620 d
2018.07
2020.06
1995
B47 D20 B
190
(140)
Hatchback
BMW 6 Gran Turismo (G32) 620 d
2018.07
2020.06
1995
B47 D20 B
163
(120)
Hatchback
BMW 6 Gran Turismo (G32) 620 d Mild-Hybrid
2020.07
1995
B47 D20 B JA1
190
(140)
Hatchback
BMW 6 Gran Turismo (G32) 620 d Mild-Hybrid
2020.07
1995
B47 D20 B JA1
163
(120)
Hatchback
BMW 6 Gran Turismo (G32) 620 d Mild-Hybrid xDrive
2020.07
1995
B47 D20 B JA1
190
(140)
Hatchback
BMW 6 Gran Turismo (G32) 620 d xDrive
2018.07
2020.06
1995
B47 D20 B
190
(140)
Hatchback
BMW 6 Gran Turismo (G32) 620 d xDrive
2018.07
2020.06
1995
B47 D20 B
163
(120)
Hatchback
BMW 6 Gran Turismo (G32) 630 i
2017.07
2020.06
1998
B48 B20 B
258
(190)
Hatchback
BMW 6 Gran Turismo (G32) 630 i
2017.06
2020.06
1998
B48 B20 B
249
(183)
Hatchback
BMW 6 Gran Turismo (G32) 630 i Mild-Hybrid
2020.07
1998
B48 B20 B JA1
258
(190)
Hatchback
BMW 6 Gran Turismo (G32) 630 i Mild-Hybrid
2020.07
1998
B48 B20 B
245
(180)
Hatchback
BMW 6 coupe (F13) 640 i
2011.07
2017.10
2979
N55 B30 A
320
(235)
coupe
BMW 6 coupe (F13) 640 i xDrive
2013.03
2017.10
2979
N55 B30 A
320
(235)
coupe
BMW 6 Gran Coupe (F06) 640 i
2012.03
2018.10
2979
N55 B30 A
320
(235)
coupe
BMW 6 Gran Coupe (F06) 640 i xDrive
2013.03
2018.10
2979
N55 B30 A
320
(235)
coupe
BMW 6 kabriolet (F12) 640 i
2011.09
2018.06
2979
N55 B30 A
320
(235)
kabriolet
BMW 6 kabriolet (F12) 640 i xDrive
2013.03
2018.06
2979
N55 B30 A
320
(235)
kabriolet
BMW 6 coupe (F13) 640 d
2011.09
2017.10
2993
N57 D30 B
313
(230)
coupe
BMW 6 coupe (F13) 640 d xDrive
2012.03
2017.10
2993
N57 D30 B
313
(230)
coupe
BMW 6 Gran Coupe (F06) 640 d
2012.03
2018.10
2993
N57 D30 B
313
(230)
coupe
BMW 6 Gran Coupe (F06) 640 d xDrive
2013.03
2018.10
2993
N57 D30 B
313
(230)
coupe
BMW 6 Gran Turismo (G32) 630 d
2017.06
2020.06
2993
B57 D30 A
265
(195)
Hatchback
BMW 6 Gran Turismo (G32) 630 d
2017.06
2020.06
2993
B57 D30 A
211
(155)
Hatchback
BMW 6 Gran Turismo (G32) 630 d Mild-Hybrid
2020.07
2993
B57 D30 B JA1
211
(155)
Hatchback
BMW 6 Gran Turismo (G32) 630 d Mild-Hybrid
2020.07
2993
B57 D30 B JA1
286
(210)
Hatchback
BMW 6 Gran Turismo (G32) 630 d Mild-Hybrid xDrive
2020.07
2993
B57 D30 B JA1
286
(210)
Hatchback
BMW 6 Gran Turismo (G32) 630 d xDrive
2017.06
2020.06
2993
B57 D30 A
249
(183)
Hatchback
BMW 6 Gran Turismo (G32) 630 d xDrive
2017.06
2020.06
2993
B57 D30 A
265
(195)
Hatchback
BMW 6 Gran Turismo (G32) 630 d xDrive
2017.06
2020.06
2993
B57 D30 A
211
(155)
Hatchback
BMW 6 Gran Turismo (G32) 640 d Mild-Hybrid xDrive
2020.07
2993
B57 D30 B JA1
340
(250)
Hatchback
BMW 6 Gran Turismo (G32) 640 d xDrive
2017.11
2020.06
2993
B57 D30 B
320
(235)
Hatchback
BMW 6 kabriolet (F12) 640 d
2011.09
2018.06
2993
N57 D30 B
313
(230)
kabriolet
BMW 6 kabriolet (F12) 640 d xDrive
2012.03
2018.06
2993
N57 D30 B
313
(230)
kabriolet
BMW 6 Gran Turismo (G32) 630 i xDrive
2019.07
2998
B58 B30 C
258
(190)
Hatchback
BMW 6 Gran Turismo (G32) 640 i
2017.06
2020.06
2998
B58 B30 A B58 B30 C
340
(250)
Hatchback
BMW 6 Gran Turismo (G32) 640 i
2017.06
2020.06
2998
B58 B30 A B58 B30 C
360
(265)
Hatchback
BMW 6 Gran Turismo (G32) 640 i Mild-Hybrid
2020.07
2998
B58 B30 C JA1
333
(245)
Hatchback
BMW 6 Gran Turismo (G32) 640 i Mild-Hybrid xDrive
2020.07
2998
B58 B30 C JA1
333
(245)
Hatchback
BMW 6 Gran Turismo (G32) 640 i xDrive
2017.06
2020.06
2998
B58 B30 A B58 B30 C
340
(250)
Hatchback
BMW 6 Gran Turismo (G32) 640 i xDrive
2017.06
2020.06
2998
B58 B30 A B58 B30 C
360
(265)
Hatchback
BMW 6 coupe (F13) 650 i
2011.07
2012.06
4395
N63 B44 A
408
(300)
coupe
BMW 6 coupe (F13) 650 i
2012.07
2017.10
4395
N63 B44 B
449
(330)
coupe
BMW 6 coupe (F13) 650 i
2011.09
2012.12
4395
N63 B44 A
405
(298)
coupe
BMW 6 coupe (F13) 650 i xDrive
2012.07
2017.10
4395
N63 B44 B
449
(330)
coupe
BMW 6 coupe (F13) 650 i xDrive
2011.09
2015.02
4395
N63 B44 A
408
(300)
coupe
BMW 6 coupe (F13) M6
2012.07
2017.10
4395
S63 B44 B
560
(412)
coupe
BMW 6 coupe (F13) M6 Competition
2015.03
2017.10
4395
S63 B44 B
600
(441)
coupe
BMW 6 coupe (F13) M6 Competition
2013.07
2015.02
4395
S63 B44 B
575
(423)
coupe
BMW 6 Gran Coupe (F06) 650 i
2012.07
2018.10
4395
N63 B44 B
449
(330)
coupe
BMW 6 Gran Coupe (F06) 650 i xDrive
2012.07
2018.10
4395
N63 B44 B
449
(330)
coupe
BMW 6 Gran Coupe (F06) M6
2013.03
2018.10
4395
S63 B44 B
560
(412)
coupe
BMW 6 Gran Coupe (F06) M6 Competition
2015.03
2018.10
4395
S63 B44 B
600
(441)
coupe
BMW 6 Gran Coupe (F06) M6 Competition
2013.07
2015.02
4395
S63 B44 B
575
(423)
coupe
BMW 6 kabriolet (F12) 650 i
2012.07
2018.06
4395
N63 B44 A N63 B44 B
449
(330)
kabriolet
BMW 6 kabriolet (F12) 650 i
2010.12
2012.06
4395
N63 B44 A
408
(300)
kabriolet
BMW 6 kabriolet (F12) 650 i
2011.09
2012.12
4395
N63 B44 A
405
(298)
kabriolet
BMW 6 kabriolet (F12) 650 i xDrive
2011.09
2012.06
4395
N63 B44 A
407
(300)
kabriolet
BMW 6 kabriolet (F12) 650 i xDrive
2012.07
2018.06
4395
N63 B44 A N63 B44 B
449
(330)
kabriolet
BMW 6 kabriolet (F12) M6
2012.03
2018.06
4395
S63 B44 B
560
(412)
kabriolet
BMW 6 kabriolet (F12) M6 Competition
2015.03
2018.06
4395
S63 B44 B
600
(441)
kabriolet
BMW 6 kabriolet (F12) M6 Competition
2013.07
2015.02
4395
S63 B44 B
575
(423)
kabriolet
Pokaż więcej
BMW 6 (E24) 628 CSi
1979.09
1987.08
2788
M30 B28
184
(135)
coupe
BMW 6 (E24) 630 CS
1976.04
1979.08
2986
M30 B30
184
(135)
coupe
BMW 6 (E24) 630 CS
1976.04
1979.08
2986
M30 B30
185
(136)
coupe
BMW 6 (E63) 635 d
2007.07
2010.07
2993
M57 D30 (306D5)
286
(210)
coupe
BMW 6 kabriolet (E64) 635 d
2007.07
2010.07
2993
M57 D30 (306D5)
286
(210)
kabriolet
BMW 6 (E63) 630 i
2004.09
2007.08
2996
N52 B30 A N52 B30 BF
258
(190)
coupe
BMW 6 (E63) 630 i
2007.09
2010.08
2996
N53 B30 A
272
(200)
coupe
BMW 6 (E63) 630 i
2007.09
2010.08
2996
N52 B30 A N52 B30 B N52 B30 BF
272
(200)
coupe
BMW 6 kabriolet (E64) 630 i
2007.09
2010.08
2996
N52 B30 A N52 B30 B N52 B30 BF
272
(200)
kabriolet
BMW 6 kabriolet (E64) 630 i
2004.09
2007.08
2996
N52 B30 A N52 B30 B N52 B30 BF
258
(190)
kabriolet
BMW 6 kabriolet (E64) 630 i
2007.09
2010.08
2996
N53 B30 A
272
(200)
kabriolet
BMW 6 (E24) 633 CSi
1978.09
1984.08
3210
M30 B32
197
(145)
coupe
BMW 6 (E24) 633 CSi
1975.10
1981.12
3210
M30 B32
200
(147)
coupe
BMW 6 (E24) 635 CSi
1987.07
1989.04
3430
M30 B34 (346KB)
211
(155)
coupe
BMW 6 (E24) 635 CSi
1977.12
1989.04
3430
M30 B34 (346EC) M30 B34 (346KA) M30 B34 (346KB)
192
(141)
coupe
BMW 6 (E24) 635 CSi
1982.05
1988.08
3430
M30 B34 (346EC)
218
(160)
coupe
BMW 6 (E24) 635 CSi
1987.07
1989.04
3430
M30 B34 (346EC)
220
(162)
coupe
BMW 6 (E24) 635 CSi
1984.12
1986.12
3430
M30 B34 (346KA)
185
(136)
coupe
BMW 6 (E24) 635 CSi
1978.06
1982.04
3453
M30 B35 (346EC)
218
(160)
coupe
BMW 6 (E24) M 635 CSi
1986.04
1989.02
3453
S38 B35 (356ED)
260
(191)
coupe
BMW 6 (E24) M 635 CSi
1984.04
1988.12
3453
M88 B35 (356ED) S38 B35 AF
286
(210)
coupe
BMW 6 (E63) 645 Ci
2003.09
2005.08
4398
N62 B44 A
333
(245)
coupe
BMW 6 kabriolet (E64) 645 Ci
2004.04
2005.08
4398
N62 B44 A
333
(245)
kabriolet
BMW 6 (E63) 650 i
2005.09
2010.08
4799
N62 B48 B
367
(270)
coupe
BMW 6 kabriolet (E64) 650 i
2005.09
2010.08
4799
N62 B48 B
367
(270)
kabriolet
BMW 6 (E63) M
2005.09
2010.07
4999
S85 B50 A
507
(373)
coupe
BMW 6 kabriolet (E64) M6
2006.09
2010.08
4999
S85 B50 A
507
(373)
kabriolet
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Bmw 6
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 0W20 1l EDGE

0W20 1l

ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
90.55 
zł
80.50
65.45 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.22 
zł
56.12
45.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 1l MAGNATEC

5W40 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
41.43
33.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 8100

5W40 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
316.80 
zł
250.27
203.47 zł
(50.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l EDGE

5W30 1l

API SN+
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
77.47 
zł
68.87
55.99 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: BMW 6 – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: BMW 6” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: BMW 6, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie BMW 6 bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie BMW 6 wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta BMW 6.

Jak dbać o silnik w aucie BMW 6, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie BMW 6, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: BMW 6 – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie BMW 6? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta BMW 6 już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.