Silniki do CHEVROLET VOLT

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 2 wyników
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Chevrolet Volt

CASTROL
Olej silnikowy 0W20 1l EDGE

0W20 1l

API SQ ILSAC GF-7
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
77.17 
zł
68.61
55.78 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W20 5l Special TEC AA

5W20 5l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
356.65 
zł
306.73
249.37 zł
(61.35 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FEBI
Korek spustowy oleju FE176254

Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.75
Długość [mm] 29 18
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
27.61 
zł
26.24
21.33 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W20 1l Special TEC AA

5W20 1l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
87.88 
zł
75.58
61.45 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W20 1l Special TEC AA

0W20 1l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
89.30 
zł
76.80
62.44 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W20 5l Special TEC AA

0W20 5l

API SN ILSAC GF-5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
385.16 
zł
331.24
269.30 zł
(66.25 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W20 5l TopTec 6600

0W20 5l

API SP ILSAC GF-6A
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
456.56 
zł
392.64
319.22 zł
(78.53 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W20 1l TopTec 6600

0W20 1l

API SP ILSAC GF-6A
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
99.77 
zł
85.79
69.75 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTIVE
Popychacz zaworu MOTHL63

Średnica [mm] 21.4
Wysokość [mm] 68.6
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
34.78 
zł
30.82
25.06 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL481450

Miejsce zabudowy Oprawa skrzyni biegów
Średnica wewnętrzna [mm] 84
Średnica zewnętrzna [mm] 100
Grubość [mm] 8.9
Materiał FPM
Rodzaj uszczelnienia A/BS OF
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
66.46 
zł
63.14
51.33 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelka głowicy cylindrów EL259821

Grubość [mm] 1.01
Średnica [mm] 75.2
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
141.20 
zł
125.67
102.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

AJUSA
Uszczelniacz trzonka zaworu AJU12035700

Kod silnika L3A
Średnica wewnętrzna [mm] 4
Średnica zewnętrzna [mm] 9.7
Średnica trzonka zaworu [mm] 4
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
6.05 
zł
6.05
4.92 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: CHEVROLET VOLT – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: CHEVROLET VOLT” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: CHEVROLET VOLT, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie CHEVROLET VOLT bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie CHEVROLET VOLT wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta CHEVROLET VOLT.

Jak dbać o silnik w aucie CHEVROLET VOLT, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie CHEVROLET VOLT, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: CHEVROLET VOLT – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie CHEVROLET VOLT? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta CHEVROLET VOLT już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.